USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку потяг насмерть збив жінку

26 Травня 2017 19:49
На вулиці Ківерцівській, що у Луцьку, потяг збив жінку, яка перебігала колії. Загибла - 1967 року народження на ім'я Галина.

Про це у Фейсбуці повідомляє активіст Автомайдану України Сергій Кушнір. Факт загибелі також підтвердили в патрульній поліції Луцька.

Відповідно до інформації видання Волинь24, жінка по стежці переходила колії у напрямку на 40-ий квартал. В цей час рухався потяг «Ковель-Чернівці». Машиніст розповідає, що жінка дивилась у зворотній бік і говорила по телефону. Чоловік зауважує, що дав попереджувальний сигнал.

Медики констатували смерть на місці. На місці працює патрульна поліція. Територія трагедії огороджена.

До слова, 18 травня на залізничному переїзді неподалік вулиці Карпенка-Карого поблизу готельно-ресторанного комплексу «Срібні лелеки» під вантажний потяг потрапила 16-річна лучанка. Дівчина загинула на місці. За цим фактом поліція розпочала перевірку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
111 Показати IP 26 Травня 2017 22:02
Внас Потрiбно ввести новий закон, який забороняе iти i водночас розмовляти по телефону або слухати музику в навешниках... ато пруть недивляться куда як бесмертнi...
Лучанин Показати IP 26 Травня 2017 23:04
Абсолютно згідний що треба щось робити з тими хто одночасно з чимось говорить по телефону і є зовсім не уважним. Але уважними та відповідальними повинні бути обидві сторони. От даний випадок, я виходжу з статті. Машиніст каже що ... А чому машиніст, коли побачив що вона йде і не бачить і не чує не лупанув по гальмах? Так, фактично він не винний, бо порушила вона всі існуючі правила, але де повага до людського життя? Якби він натиснув стоп-кран, то йому треба було б писати папери чому він так зробив, він би отримав догану, можливо меншу зарплату, особливо якби вона втікла. Ось вартість життя людини. Так, вони пруть через дорогу, але ж пригальмуй, пропусти дурня і ти будеш спати спокійно.
Фен до Лучанин Показати IP 27 Травня 2017 08:04
Это же поезд а не велосипед! Он тормозить будет 100 метров минимум
будь до Лучанин Показати IP 27 Травня 2017 09:11
ВАжко легкове авто зупинити, яке важить заледве тонну.. А потяг у кілька сотень тонн раптово, по команді "СТІЙ" взагалі не реально...
Правда до Лучанин Показати IP 27 Травня 2017 10:48
Ви взагалі знаєте, що таке 'потяг'?
123 Показати IP 27 Травня 2017 11:42
За місяць вже 2-й випадок з потягами, з цим потрібно щось робити
лучанин Показати IP 27 Травня 2017 13:51
у кожного своя доля,одному попасти під поїзд іншому померти своєю смертю.
Марія Показати IP 27 Травня 2017 20:09
Ось який приклад дають нам старші люди,невже вона не чула чи не бачила ,що їде потяг.Тоді не дивно ,що декілька днів назад на переїзді на Карпенка-Карого сталась подібна аварія зі смертельним виходом за участю 18-річної дівчини( беруть приклад зі старших).
возмущений Показати IP 27 Травня 2017 23:00
****** а біля лелек як збило малу на переході скільки машин стояло і бачили що шла ніхто не міг вибігти і дати ляща
Про Показати IP 28 Травня 2017 09:02
І водій і пішоход є учасниками дорожнього руху. То чому водієві користуватись телефоном заборонено, а пішоходам ні? Кожен сам відповідальний за своє життя
К Р У К Показати IP 29 Травня 2017 11:15
В україні й далі процвітає корпоративна етика. Буквально в усьому у тому числі і на залізниці. Головне вберегти честь мундиру. Тим *обаним машиністам важко зайвий раз подудіти у міській зоні. Хай буде два сигнали: один звичайний(такий як зараз), а другий - Р Е В У Н, да такий, що можна буде всцятися, тоді ні телефон, ні навушники не будуть виправданням для цих горе-машиністів. P.S. До речі, ніхто не оприлюднює річну статистику загиблих на ж/д, думаю, що цифри страшні. І ще, пмаятаєте тих нещасних двох літніх жінок, що загинули в обідню пору на тому ж місці пару років тому, і по телефону не розмовляли і в навушниках не були, просто шум дороги, різке заокруглення ж-д шляху і "тихенький" підлий швидкісний потяг роблять свою чорну справу. Хтось чув, щоб якогось машиніста засудили, а лікаря, а суддю чи прокурора?! Отожжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж.
Вася до К Р У К Показати IP 20 Липня 2017 12:22
А подивитись по сторонам, НЄ??? Як можно перти через колію не впевнившись в безпечності переходу???
Андрій до Фен Показати IP 29 Травня 2017 21:25
поїзд при швидкості 25-40 км\год гальмує 850-1200 м при швидкості 50-70 км\год гальмує 1200-1450 м при швидкості 80-100 км\год гальмує 1450-1700 м при швидкості бульше 100 км\год гальмує 1650-1900 м
Андрій до К Р У К Показати IP 30 Травня 2017 08:37
Машиністи завжди використовують гудок, навіть якщо нікого нема на колії. Машиніст не винен, що людина потрапила під колеса локомотива. Він би в 100-ах метрах не встиг би загальмувати. Це не машиніста провина, а того хто пішов під колеса поїзда. Він не винен, тому його і не поввинні судити!!!