USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

Третина українських медиків може залишитись без роботи

18 Червня 2016 14:46
У найближчому майбутньому в Україні планують закрити близько 30% медустанов.

Як розповів президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Сердюк, кількість медичних установ в Україні в розрахунку на 100 тисяч населення перевищує європейські показники, - пише "Вісник+К".

Так, якщо в нас на стільки громадян припадає 4,7 лікарні, то в Іспанії – 2,78, а в Польщі – 1,64. Рівень обладнання, технологій, забезпечення ліками дозволяє клінікам Польщі, Іспанії та інших країн більш ефективно надавати медичну допомогу. В українських же медустановах, зі слів Сердюка, як правило, дуже старе оснащення, а забезпечення медикаментами часто зовсім відсутнє. Тож в Україні збираються закривати медустанови замість того, щоб організувати закупівлю лікарських засобів та апаратури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
полюх Показати IP 18 Червня 2016 14:56
владо! закрий 70% або навіть всі! і не думай про те з ким ти залишишся???
Сераховичі Показати IP 18 Червня 2016 15:08
"Найближче майбутнє" вже майже наступило і не тільки в медичній галузі ! І всі цьому " майбутньому" безмежно "раді".
Україна Показати IP 18 Червня 2016 15:09
Ну ще так цинічно і нагло, дебільно ніяка влада не керувала... Жиди нищать український народ !
Анатоль_ Показати IP 18 Червня 2016 15:19
Я в шоці
Степан Т. Показати IP 18 Червня 2016 15:21
Починаючи з обласних мужновладців і вище та олігархів країни, - всі вони лікуються тільки за бугром ...! Тому " правильно " роблять ..." турбуються " про народ ...
Чаушеску Ф.Ю. Показати IP 18 Червня 2016 15:24
Я не вмію і не знаю як керувати , но дуже люблю ...
КЛВ Показати IP 18 Червня 2016 15:48
Треба вигнати половину тих медикiв що ходять без толку один за одним по лiкарнях та полiклiнiках роблчи вигляд що вони незамiннiта роблять море роботи, та шукють з кого здерти хабар. А самi такi тупi , бо вивчились теж за хабарi.
Анонім до КЛВ Показати IP 19 Червня 2016 07:06
ага и кофеи гоняют по полдня никуда не торопясь. Им же не платят...Но они же работают.
відповідь КЛВ до Анонім Показати IP 30 Червня 2016 00:51
захворієш - лікуйся в інтернеті. і не сунься в лікарні, тебе там ніхто не чекає. як і твого хабаря. потрать краще ці гроші на священника. придурок.
ще не зовсім свідоми Показати IP 18 Червня 2016 16:07
залишити лікарів, які навчалися в медінах СССР, а решту гнати в три шиї, оскільки вони за хабарі дипломи здобули
ніколи не буду до ще не зовсім свідоми Показати IP 18 Червня 2016 17:59
Нічого це не допоможе нікому. Вся справа в тому що жиди ввели протоколи, згідно яких мають діяти лікарі. І якщо лікар буде 100% впевнений з свого досвіду що він має діяти так, а в протоколі буде написано інакше, то щоб захистити своє м'яке місце (за більше ніж 20 років про душу вже можна навіть не згадувати) вимушений буде "вбивати" пацієнта. А згідно тих протоколів "лікувати" може й сантехнік, якщо крові не боїться. Нажаль це гірка правда!
Анонім до ще не зовсім свідоми Показати IP 30 Червня 2016 00:56
рильце в пуху? по собі судимо? чи маразм накрив, раз ми родом із СССР?...
Коля Показати IP 18 Червня 2016 16:09
А скільки таких медиків що нічого робити не хочуть і не тільки а й не знають як. Іноді призначають одне інші лікарі кажуть це не можна було при такій хворобі. То може краще будуть лікувати і вимоги до лікарів удуть вищі якщо вони будуть одержувати гідну зарплату. Не будуть реготати під палатами а будуть належно виконувати свої обов"язки!!!!!!!!!!!!!
відповідь до коля до Коля Показати IP 30 Червня 2016 00:54
на себе дивіться, і вчіться свої обов'язки виконувати як слід, та ви, певне, безробітний, бо не вмієте нічого робити, тільки патякати.
Ац Показати IP 18 Червня 2016 16:34
Т.п.
бе-е до Коля Показати IP 18 Червня 2016 16:45
суддям вже дали від 40тис до 300тисгр! отож і лікарям таку ж! ...а ще вчителям,і всім іншим!( а де взяти і скільки тоді буде коштувати хлібина ?) А ще депутати в нас он як" працюють" хоч і зарплата більш ніж гідна
любитель україни Показати IP 18 Червня 2016 19:14
закриють лікарні, натомість відкриють похоронні б'юро - і в недалекому майбутньому УКРАЇНЦІВ внесуть в червону книгу як зникаючу націю.
Коля Показати IP 18 Червня 2016 20:09
терпіли!
лучанин Показати IP 18 Червня 2016 21:15
медицина яка існує на Україні нікудишня, бездарна, безвідповідальна. Медицина має бути платна, тоді і відсіється не 30% а набагато більше, тільки цим долбаним слугам народа треба "уразуметь", що для того щоб платити треба мати чим. Мажна всю долбану українську систему управління скоротити на 60% і буде все нормально, не така вже й велика держава щоб мати такий бездарний роздутий апарат.
Л Показати IP 18 Червня 2016 21:38
І Верховну Раду скоротити до 60-75 депутатів які хочуть добробуту саме України а не Європи і Росії. Все йде по плану "Мирового правительства". А в них в планах скоротити населення планети на кілька мільярдів: арабів війнами (забрати в них нафту), росіяни горілкою, українців дебільними продажними урядовцями.
!!!!!!! до Л Показати IP 19 Червня 2016 07:17
!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 18 Червня 2016 22:46
Тільки чомусь усі мої знайом з Польщі, Італії, Іспаніїі їдуть лікуватися до України та Бідорусії з їхньою нікудишньою медициною.
Соленый до Анонім Показати IP 19 Червня 2016 07:18
видимо, у них там страховок нет, вот и все.
Соленый Показати IP 19 Червня 2016 07:13
Рациональное зерно, безусловно, есть. Если они сделают как в Европе...Т.е. отберут лучших врачей (без взяток - хаха), расширят коридоры, в которых будут сидеть сотни нуждающихся в качественном лечении (хахаха), оборудуют кабинеты дорогостоящим западным оборудованием (выше заявленной цены - в три раза и будут "окупать" ее из кармана народа еще двести лет - по четырежды завышенным ценам) и, после этого, начнут принимать пациентов со словами одного лора из областной - " ты думаешь, что я тебя, человека с улицы, лечить буду??"
Калігула Показати IP 19 Червня 2016 12:56
Нас вже не 52 мільйона - народ винищили то нащо стільки лікарень і лікарів. Слава Порошенку.!