USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Шустер зупинив Милованова, коли той почав рахувати прибутки України від коронавірусу

15 Лютого 2020 15:51
Ведучий ток-шоу «Свобода слова» на каналі «Україна» Савік Шустер перервав виступ біля мікрофону міністра економіки Тимофія Милованова, який вирішив перерахувати позитивні моменти епідемії коронавірусу.

Відповідне відео було опубліковано на каналі Шустера в YouTube, повідомляє Zik.

Зокрема, Милованов став говорити про те, як епідемія коронавірусу в Китаї дає Україні можливість збільшити експорт металургійної продукції.

Далі міністр економіки заявив, що китайські заводи можуть зупинитися і тоді в України буде можливість отримати значний прибуток.

«Насправді тут є певні можливості для України. Я навіть сказав би... Ну, так не можна так говорити, у наших друзів епідемія... Але те, що у них зупиняється виробництво, це для нас важливо. Китай, можливо, буде споживати менше продуктів металургії. Основна причина, чому металургійна промисловість виробила в цьому році менше, як раз в тому, що Китай виробляв більше. Той факт, що в деяких провінціях ті заводи можуть зупинитися, дає можливість для нас підвищити експорт, насправді. Тому що світ буде заміщати це в інших місцях...», – сказав Милованов.

Після цих слів ведучий шоу Савік Шустер і перервав репліку міністра, зазначивши, що «так краще не говорити, тому що потім ще будуть цитувати де-небудь по-англійськи», маючи на увазі, що ця репліка некоректна.
Нагадаємо, раніше Милованов заявляв, що єдиним шляхом для підняття української економіки є інвестиції.

Тим часом у ВООЗ прогнозують, що заразитися коронавірусом нового типу при несприятливому сценарії можуть до двох третин населення Землі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Луцьк Показати IP 15 Лютого 2020 16:13
Не може подібний персонаж займати, будь-яку, державну посаду!!! Таких треба перти - копняком під сраку!!! Без простих людей такі нуль без палочки...
Луцьк до Луцьк Показати IP 15 Лютого 2020 17:35
Там таких персонажів 70%, вся монобільшість.
розумаХА Показати IP 15 Лютого 2020 17:20
Чим довше не буде ротацій у Кабміні і Зеленський буде закривати очі на те, що відбувається, що моро зять ці персонажі Гончарук, Милованов і Ко. буде стрімко падати рейтинг Президента і Слуги в загалому!
? до розумаХА Показати IP 15 Лютого 2020 18:43
А він (рейтинг) в них ще є ?
І до розумаХА Показати IP 15 Лютого 2020 19:07
Так хто має нести відповідальність за призначення Прем'єра і тому подібних? Очевидно, що сам Зеленський. В нього самого немає розуміння, що потрібно робити в країні, такі і призначення слабкі. 73% прийняли рішення за рахунок усіх українців, стажувати бездарів та дибілів на самих собі. Мозахісти, нема слів.
777 Показати IP 15 Лютого 2020 17:21
да ему бы лучше вообще рот не открывать....тут достаточно на фейс посмотреть....
моска львов Показати IP 15 Лютого 2020 17:58
Він на коксі ...
Карантин Показати IP 16 Лютого 2020 01:03
Ну і що він сказав неправильного? Все вірно і коректно сказав, нічого роздувати скандал на пустому місці.
Нінель Показати IP 16 Лютого 2020 01:30
По-нашому, так щиро,на всю країну,на весь світ озвучив,що в українців" хата скраю" і головне бажання, щоб у сусіда хата згоріла чи корова здохла. У випадку Китаю-це ,як зазначив міністр "у друзів"... Люди! А чи ви подуріли?
петр Показати IP 16 Лютого 2020 06:25
вы посмотрите на его только рожу
валера Показати IP 16 Лютого 2020 16:33
Помечтай ПОКА ПРИ ПАМЯТИ.
ВВ Показати IP 17 Лютого 2020 10:23
От цікаві ми українці. Спочатку обираємо владу, потім обсираємо. Та плюньте собі в лице! Для мене поки цей президент лишається найкращим за часи незалежності, щоб хто не казав...А ЗЕкоманду треба чистити постійно.
Ввв Показати IP 17 Лютого 2020 10:38
.він пенсію від мвф отримує...за що?