USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В Офісі президента порадили українцям не відчиняти вікна, щоб менше платити за комуналку

15 Лютого 2020 22:11
Заступниця глави Офісу президента Юлія Ковалів під час ефіру ток-шоу «Свобода слова» порадила українцям не відкривати вікна, щоб знизити суми платіжок. Окрім цього, вона рекомендує встановлювати газові лічильники.

Як повідомляє Страна, на опублікованих на YouTube кадрах вона розповіла, що це допоможе роз'яснити українцям те, за що «конкретно вони платять».

«Що важливо ще: ми довго говоримо про тарифи, собівартість... І я погоджуюсь із мером Миколаєва, який говорить говорить, що в їхньому місті встановили індивідуальні теплові пункти. Ось стало тепло, температура в грудні +5 ° С – значить не треба відчиняти вікна. У нас не може бути в квартирі 27-30° С. За все це ми платимо», – сказала вона.
Нагадаємо, раніше через комуналки оскандалився народний депутат від фракції «Слуга народу» Євген Брагар. В ефірі телеканалу «112» він запропонував пенсіонерці продати собаку, щоб оплатити комуналку. Так депутат відповів на запитання Любові Павлівни з Кіровоградської області, як прожити, якщо вся пенсія йде на оплату послуг ЖКГ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
скептик Показати IP 15 Лютого 2020 23:31
а щоб вистачило мізерних зарплат і пенсій - не розкривати широко рота
Glover Показати IP 16 Лютого 2020 04:50
Блін, а я думаю чому в мене дома - "холод собачий"!
Цікаво Показати IP 16 Лютого 2020 07:38
Де вони таких придурков знаходять? Одне дурніше за іншого.
Алекс Показати IP 16 Лютого 2020 07:53
А ще не відкривати двері. В магазин не ходити і будемо добре жити. Як це ми раніше не знали?!)
Василь Показати IP 16 Лютого 2020 08:09
Ще одна копія Брагар. Людям між іншим для нормального здоров'я ще й свіже повітря потрібне. І щоб стеля та стіни не цвіли теж треба провітрювати. Я всі зиму тепер ремонт в своїй квартирі роблю, бо треба ліквідувати наслідки ось такого "не провітрювання"
Дід Панас Показати IP 16 Лютого 2020 09:06
Більш чим впевнений що ця мерзота вдома не мерзне на відміну від інших. За Януковича такого не було.
ВВ до Дід Панас Показати IP 17 Лютого 2020 10:14
Як я не люблю такі порівняння...А ще порівняй як було за царя гороха...
Дід Панас до ВВ Показати IP 17 Лютого 2020 11:24
Ви зробили ці зміни своїми руками на майданах. Жили люди краще. За трубу газу абонплати не було.
Виборець Показати IP 16 Лютого 2020 09:10
Юля живе в звичайній квартирі? По перше житло провітрювати обов'язково, по-друге у наших квартирах або +10 або +30. Тут потрібно або встановлювати індивідуальне опалювання або забезпечити можливість регулювання температури в кожній квартирі, але це не вигідно деяким магнатам. Наша держава не зацікавлена в енергоефективності, вона зацікавлена в щоб платили більше.
Анонім Показати IP 16 Лютого 2020 09:33
В 35 років ''панночка'' вже б повинна мати мізки.
Арафат Показати IP 16 Лютого 2020 09:44
Порадьте їй не відкривати рота
омелько Показати IP 16 Лютого 2020 09:57
Ну які ж вони там в команді усі *розумні*- -аж страшно!
ігор луцький Показати IP 16 Лютого 2020 11:10
Так я не проти встановлення газового лічильника монополістом.Хоть завтра.
Анонім Показати IP 16 Лютого 2020 11:20
Эти люди живут в другой реальности
АНАТОЛЬ Показати IP 16 Лютого 2020 14:09
Я повністю розчарувався в Зе команді.
Небайдужий до АНАТОЛЬ Показати IP 16 Лютого 2020 15:29
Щось я не здивований,що ти в них вірив