Тягнибок не розуміє, хто керує Україною: Ющенко, Тимошенко чи Богатирьова
Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок вважає, що в Україні фактично існує тривладдя. Про це він заявив під час зустрічі з мешканцями Нововолинська, - повідомили «Волинським Новинам» у прес-службі облорганізації ВО «Свобода».
Олег Тягнибок заявив: «Мені незрозуміло, хто зараз насправді керує державою. Складається враження, що у країні є три уряди. Уряд Тимошенко – Кабмін, уряд Балоги – Секретаріат Президента і уряд Богатирьової - РНБО».
За словами Олега Тягнибока, ВО «Свобода» - однозначно за президентську республіку, оскільки це передбачає персональну відповідальність. Президент повинен очолювати і виконавчу гілку влади.
«Парламентська республіка – це колгосп. Це – колективна безвідповідальність. І саме у існуванні парламентської республіки в Україні зацікавлений наш східний сусід – Росія», - заявив лідер «Свободи».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Олег Тягнибок заявив: «Мені незрозуміло, хто зараз насправді керує державою. Складається враження, що у країні є три уряди. Уряд Тимошенко – Кабмін, уряд Балоги – Секретаріат Президента і уряд Богатирьової - РНБО».
За словами Олега Тягнибока, ВО «Свобода» - однозначно за президентську республіку, оскільки це передбачає персональну відповідальність. Президент повинен очолювати і виконавчу гілку влади.
«Парламентська республіка – це колгосп. Це – колективна безвідповідальність. І саме у існуванні парламентської республіки в Україні зацікавлений наш східний сусід – Росія», - заявив лідер «Свободи».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
Святослав
Показати IP
11 Листопада 2008 18:49
Тягнибок правий 100%. Цей хаос до добра не приведе
олег
Показати IP
11 Листопада 2008 18:54
Тягнибок-полный [вирізано - цензура]!Его давно пора поставить к стенке!
Анонім
Показати IP
11 Листопада 2008 19:32
и какого беса тягнибок свой нос сует [вирізано - цензура], всёравно к власти не попадет
Бородате Чудовисько
Показати IP
12 Листопада 2008 11:35
мені чогось здаєтьсящо він вирощує скінів нового покоління, але то таке. До того ж яке йому діло поки він не при владі??
АААА
Показати IP
14 Листопада 2008 14:26
По нему психушка плачет, националист обкуренный
У Ковелі забрали водійське в чоловіка, який на автівці тікав від озброєного товариша по чарці
Сьогодні 21:10
Сьогодні 21:10
«Допомагає переживати війну»: Рікі Мартін публічно звернувся до українки після її зворушливого зізнання
Сьогодні 20:41
Сьогодні 20:41
На Запоріжжі загинув воїн з Волині Сергій Шуляр
Сьогодні 19:14
Сьогодні 19:14
Лісовий пояснив, чому НМТ не планують робити легшим
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46
Небезпечно для життя: лікарка з Луцька розповіла, коли при тепловому ударі варто викликати швидку
Сьогодні 17:48
Сьогодні 17:48
Росія втрачає головну перевагу у війні, – ЗМІ
Сьогодні 17:19
Сьогодні 17:19

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.