USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Тимошенко - «матір української корупції», – Гройсман

14 Лютого 2017 16:55
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що лідер парламентської фракції «Батьківщини» Юлія Тимошенко є матір'ю української корупції.

Про це Гройсман заявив сьогодні на засіданні уряду, повідомляє «Слово і Діло».

«Батьком-засновником новітньої української держави ми вважаємо Михайла Грушевського. Батьками корупції, популізму, неефективності, постійних економічних криз є також люди. І ви знаєте, я вважаю, що мамою української економічної слабкості, знищення української незалежності, корупції, популізму та неефективності є Юлія Тимошенко», – заявив Гройсман.

Прем'єр назвав черговою тотальною брехнею інформацію, оприлюднену Тимошенко під час прес-конференції напередодні.

Зазначимо, лідер «Батьківщини» наполягає на відставці Гройсмана. Тимошенко пояснює необхідність відставки непрофесійним управлінням країною, яке призвело до руйнівних процесів у економіці, соціальній і господарській сферах, а також збільшення рівня інфляції та падіння ВВП. Окрім того, Тимошенко заявила, що їй здається, що прийшов час ставити питання про відставку Кабміну Гройсмана. Раніше вона критикувала прем'єра на телеефірах, у відповідь отримувала випади про її популізм та співробітництво з Росією.

Нагадаємо, авторами проекту постанови №6076 про відставку Гройсмана є 11 нардепів від «Батьківщини» разом з їх лідером Тимошенко, а також позафракційний парламентар Дмитро Добродомов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Serg Показати IP 14 Лютого 2017 17:10
Вже давно мудрий батюшка розказував що в неї 12 рахунків по мілярду доларів і навіть сидівши вона отримувала проценти за газовий контракт
Сераховичі Показати IP 14 Лютого 2017 17:13
Але що зробив та робить " син " Гройсман ,щоб побороти корупцію?...
Валентинка Показати IP 14 Лютого 2017 17:17
Це так низько чоловікам які прожили менше і нічого не досягнули якби не батько і таке говорити. Це не прикрашає гройсмана який ще нічого не зробив для людей а через його мінімалку скільки людей стали жити ще бідніше по його не цікавить ціни на продукти на проїзд і так далі ніхто за цим в державі не слідкує а тільки виходить в ефір і тикає своею мінімалкою а ще одне а де можна взагалі при гройсмані влаштуватись тільки голослівний і все
Валентин до Валентинка Показати IP 14 Лютого 2017 17:30
А йому ще теща крім батька квартиру придбала на Новопечерських липках і не відомо чи купила диплом про вищу освіту...
555 Показати IP 14 Лютого 2017 17:35
Ой, щось не ті солов"ї Вові Гройсману пісні співали...
не бе Показати IP 14 Лютого 2017 17:36
коли Юля уже працювала то він ще тільки бігав по базару щоб не ходити в школу і збирав "побори" а тепер очолює най-най "чесншийіий та не корумпований " уряд
Анонім Показати IP 14 Лютого 2017 19:57
чиє б мичало. ізя-пту-шник довів країну до злиднів, розкормив разом зі своїм кумом пєцьою олігархічну банду і ще тявкає
ввв Показати IP 14 Лютого 2017 20:00
тільки аптекарів лякати вміє...
Веталь Показати IP 14 Лютого 2017 22:54
А я за Юлю!) Вона має бути президентом! Вона проти олігархів, а олігархи це зло бо вони при владі!!!
Длм до Веталь Показати IP 15 Лютого 2017 13:42
Ну и дебил.