USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Тимошенко вже сьогодні виступить у ВР, - ЗМІ

22 Лютого 2014 15:37
Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вийшла на волю. Про це повідомляє Associated Press із посиланням на прес-секретаря Тимошенко, інформує ТСН.

Цю ж інформацію підтвердив і нардеп від ВО "Батьківщина" Олександр Бригинець на своїй сторінці у Facebook.

"Тимошенко на волі. Одразу після цього Янукович написав заяву про відставку. Сподіваюся Тимошенко вже сьогодні виступить в Парламенті", - пише він. Як відомо, Верховна Рада підтримала постанову про звільнення Юлії Тимошенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
дідо Показати IP 22 Лютого 2014 15:43
ВОНА ж важкохвора ? Потребує негайного лікування в Німеччині.
одід до дідо Показати IP 22 Лютого 2014 17:29
яка хвора? ще тебе переживе) а що янукович тобі ящик золота вділив, що так гарно пишеш?)))) біжи, там на межигір"ї роздають))
Антон Показати IP 22 Лютого 2014 16:05
Вже пора нові хвороби до підручників вносити, всі симптоми давно описані - знімають з посади - відразу приступ, у лікарню, тиск, серце та ін. А от коли до посади приходити - здоров'я стільки - 18-літні молоді люди можуть позаздрити
Оля Показати IP 22 Лютого 2014 16:16
Вона вже губи домальовує! Готуйтесь хлопці, замість тріо буде СОЛО.
дідо Показати IP 22 Лютого 2014 16:20
змінюємо ЗЕКА на ЗЕЧКУ ?....Путін єхидно потирає руки.
тьотя соня Показати IP 22 Лютого 2014 17:31
може і в "луцьктепло" майдан розпочати якщо вже у нас буде справедлива держава?
ага Показати IP 22 Лютого 2014 17:33
да, про болезни сразу забудет и понеслась.....
))) Показати IP 22 Лютого 2014 18:33
всем писец. порох, вешайся.
Сонячна Показати IP 22 Лютого 2014 19:08
а чому всі такі злі..недоброзичливі.....?????
напевно Показати IP 22 Лютого 2014 19:30
треба,щоб Майдан не розходився,бо ці каруселі-маніпуляції довго не протягнуть.Допоки народ не змете повністю ту шушару,ніякого покращення не буде.
Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 01:05
Кличко - наш президент, за нього проголосує більшість, Юлі не варто пхатися в президенти.
Афанасій до Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 13:37
Люля - наш Президент, а Кличко спортсмен, а не політик