USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

Тимошенко заявила, що йде в президенти

20 Березня 2014 16:56
Юлія Тимошенко балотуватиметься в президенти, це рішення остаточне. Про це Тимошенко заявила сьогодні на засіданні фракції соратникам, - повідомляє TVI.

Про висунення буде заявлено на з'їзді партії "Батьківщина", який відбудеться незабаром. Нині триває партійна нарада в більш вузькому колі для обговорення тактики та стратегії ведення передвиборної кампанії.

Нагадаємо, про своє бажання брати участь у президентських перегонах Тимошенко заявила відразу ж після звільнення. Щоправда, через свого адвоката Сергія Власенка вона це поспішно спростувала. Проте вже незабаром у розмові зі ще одним кандидатом у президенти Віталієм Кличком вона підтвердила бажання йти в президенти, чим дуже здивувала лідера УДАРу.

Як повідомляє «Українська правда», фракція «Батьківщина» не дуже зраділа наміру Тимошенко йти у президенти.

У четвер на засідання фракції мало розглядатися питання про висування Юлії Тимошенко єдиним кандидатом від усіх партій, що входять у фракцію.

Однак низка депутатів не підтримують цю ідею. Вони воліють, щоб Тимошенко балотувалась від партії "Батьківщина".

Зі слів співрозмовника, питання висування Тимошенко як єдиного кандидата від партій фракції у четвер вирішили не розглядати.

Однак, після засідання у парламенті верхівка "Батьківщини" попрямувала в офіс партії на Турівській, щоб провести засідання обмеженим складом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Антон Показати IP 20 Березня 2014 17:00
О-о-о-о, яка несподіванка......Хто би сумнівався. Хоче свою тендітну і хворобливу ручку накласти на транші МВФу накласти, та доприхватизувати те, що ще погано лежить?????????? А х..рен тобі, і БЮТу теж. Як нас тільки не дурили, все ж маю надію що ми порозумнішали трохи.
Тарас до Антон Показати IP 20 Березня 2014 22:13
Ніякої совісті, до влади любою ціною, вже раз повірили, в результаті одні борги і найдорожщий в світі газ, господи відгороди Україну від цих хапуг губошльопів
Всезнайко Показати IP 20 Березня 2014 17:02
Ще не все докрала?
Анонім Показати IP 20 Березня 2014 17:03
только не ведьма!!!!!!!!!
Лучанка Показати IP 20 Березня 2014 17:03
Як, скажіть знову повірити, Тимошенко? Не вірю мільйонерам, які ВИЛІЗЛИ з ГАЗОВОЇ ТРУБИ, тобто крали і брехали. Юля Капітельман вичерпала ліміт довіри. Нехай тихо йде на ПЕНСІЮ. А БЮТівцям не заздрю, ЗАБРЕХАЛИСЯ!
л Показати IP 20 Березня 2014 17:06
Здорова??????? Як в тюрьмі сидіти хвора, як вбивали на майдані то цим оздоровлювалась, і бац - президент!
лучани Показати IP 20 Березня 2014 17:36
Буде Майдан 3.
Анонім до лучани Показати IP 20 Березня 2014 17:45
буде... послухай психолога ... радує те що революціонери довго не живуть https://www.youtube.com/watch?v=mtXZPxLdujQ
громада Показати IP 20 Березня 2014 19:26
Хочеться вірити, що у Волинян вистачить розуму і мудрості не голосувати за НЕЇ і не піддаватись на адмінресурс, який будуть застусовувати Пустовіт і його призначенці в ОДА і РДА! Бо зараз не економіка, не турбота про людей, стариків-пенсіонерів, бюджетників, студентів, дітей...буде головним у "цієї" влади, а просування на посаду СВОЄЇ "керовниці"!!!
Валера Показати IP 20 Березня 2014 19:37
Ж***па Украине:)
Джулія Показати IP 20 Березня 2014 20:05
Вважаю, що має бути єдиний кандидат від опозиції.
Ів до Джулія Показати IP 20 Березня 2014 22:47
Опозиції вже нема, вже "влада"і у них інші наміри!:)
Тарас до Джулія Показати IP 20 Березня 2014 23:01
Юлі необхідно наздогнати втрачене і вона десь мала інтереси українців, її подвійна мораль дала українцям тільки борги і найдорожчий в світі газ
Патріот до Джулія Показати IP 21 Березня 2014 07:56
А хто опозиція? ПР?
розум Показати IP 20 Березня 2014 20:25
Ще не вмерла Україна, але, якщо Юля знову буде при владі, то вмре остаточно. Люди, схаменіться!!!
Рита до розум Показати IP 20 Березня 2014 20:52
Просто надіюся, що волиняни голосуватимуть з тобою, тобто з розумом, і люди не допустять цю недавно (чи давно) хвору жінка до влади. Один "збирав" золото та раритети, а ця гроші країни знову буде тратити на себе ЛЮБІМУЮ
Еврейська ПРАВДА Показати IP 20 Березня 2014 20:29
New York Times: Тимошенко важко буде позбутися іміджу пов’язаності з корумпованою олігархічною системою, «вона водночас і героїня, і лиходійка, одна з тих, хто розбудовував прогнилу українську політику.
Українець Показати IP 20 Березня 2014 22:26
Українці заявили, що тимошенка йде нах.
Українка до Українець Показати IP 20 Березня 2014 22:50
А люди іншого віросповідання так не думають і хочуть керувати і далі грабувати Україну!!!
Нік Показати IP 20 Березня 2014 22:58
Для початку, партію Батьківщина справедливо буде називати - Родина. Партія Свобода - тепер Руська Свобода. Партія Удар - Удар по своїм. А Юля хай сидить далі у хорошій компанії, з Герман, Вітренко, Королевською та Богословською. Вся біда українців, що ними керують не українці.
Лучанин Показати IP 21 Березня 2014 04:00
Окупацію частини України Путін розпочав з допомогою Тимошенко
Патріот Показати IP 21 Березня 2014 08:05
З таким діагнозом, як у Юлі, потрібно лікуватись тільки в Німеччині. І відразу скачіть на високі підбори.
юлі Показати IP 21 Березня 2014 12:42
Задовбала ти вже своєю клоунадою, актриса згорілого театру.