USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Тимошенко має намір балотуватися в президенти

14 Жовтня 2017 12:19
Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє про намір балотуватися на посаду президента України.

"Я більше нікому не передовірю цю справу. Я балотуватимуся на посаду президента. Ми будемо перемагати заради того, щоб поставити країну на ноги", – сказала вона в ефірі телеканалу "NewsOne" у п'ятницю ввечері, передає «Інтерфакс-Україна».

При цьому Юлія имошенко зазначила, що раніше вже підтримувала обрання Віктора Ющенка на посаду президента і Арсенія Яценюка – прем'єр-міністром, але це ні до чого не привело.

"Я не один раз довіряла лідерам країни, зокрема і свій голос для управління країною. Ви знаєте, що я підтримала Ющенка на президентську посаду, Яценюка – на прем'єрську. Я більше свій голос, голос своєї команди, людей, які нам довіряють, нікому не передовірю", – заявила вона.

Чергові президентські вибори мають відбутися в Україні навесні 2019 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анатоль_ Показати IP 14 Жовтня 2017 12:41
Дуже то добре для нас, простих трударів!
Петро до Анатоль_ Показати IP 14 Жовтня 2017 19:09
Відколи "прості трударі" стали шануватися в сліпотрастового? Там в пошані злодії що крадуть мільйони, та не забувають про "відкат"... ( А "трударі" в нас виїздять за кордон на працю, хто залишається тут - в статусі рабів з відповідною оплатою праці, що ще й на житло субсидія потрібна
ТТ Показати IP 14 Жовтня 2017 12:43
ОТО -ТАК НЕ ВИПРАВДАТИ СПОДІВАННЯ , А ХТО БУДЕ Л*ХОМ - СПОНСОРОМ ОЗВУЧЕНОГО ДЕМАРШУ....
Glover Показати IP 14 Жовтня 2017 12:48
коментар було видалено
Не дай Бог Показати IP 14 Жовтня 2017 14:44
ще такого президента!!!! Знаємо ми цю бабу з косою дуже добре......
хехъ Показати IP 14 Жовтня 2017 16:05
почему нет? умна, красива, лгать не умеет и целомудренна. и бедная к тому же.
Петро до хехъ Показати IP 14 Жовтня 2017 19:02
Про бідність тобі кум-мінСтиць підказав? Мабуть хай буде далі невиразний брехун і мільярдер з "проданим" бізнесом сліпотрасту в Панамських та Віргінських островах, "він вже нажерся і не буде красти"! Головне щоб кормив "партньорів" з Кацапії карамєльками, "АТО путєн нападьот"!
рома Показати IP 14 Жовтня 2017 17:11
Куди її в президенти, її давно вже розстріляти потрібно!!!
Петро до рома Показати IP 14 Жовтня 2017 18:53
А "Вінницьких вундеркіндів" ще раз - "вадінтур"... Не натішились ще "новими ліцамі" сАбакових, чорноволих, тетеруків(дятлових) та шляшкового кола? Де ярош..? Тепер ті самі 54% проголосував "вадінтур", "абинейулька"- за Бойка, Рабіновича або шЛяшка... Нічого баранів життя не вчить.
bob до Петро Показати IP 14 Жовтня 2017 19:02
Юля в голові, то страшний діагноз.
отак Показати IP 17 Жовтня 2017 10:05
Нехай в театральний інститут поступає, артістка!