USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Тимошенко запропонувала лідерам Майдану посади в Кабміні

24 Лютого 2014 15:28
Лідерам акцій протесту на майдані Незалежності запропонували посади у владі. Наразі їхня реакція не відома. Про це повідомила Юлія Тимошенко, - інформує TVI.

"Партія "Батьківщина" і я особисто наполягатимемо на тому, щоб усі герої Майдану знайшли своє місце у виконавчій владі. На цю хвилину я озвучила свої пропозиції лідерам опозиції. Але, позаяк представники Майдану наразі не дали своєї згоди, не хочу називати їхні прізвища. Йдеться про людей, які з перших днів стояли на захисті країни і вклад яких у перемогу є беззаперечним та очевидним. Це авторитетні лідери Майдану, яких знає і підтримає вся країна", – йдеться у заяві екс-прем’єрки, оприлюдненій на сайті "Батьківщини".

Зазначимо, сьогодні лідер Батьківщини Арсеній Яценюк заявив, що новий Кабінет потрібно сформувати впродовж доби, включивши в нього представників Майдану.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Микола Показати IP 24 Лютого 2014 15:36
Ця с***ка хоче, щоб непопулярні кроки робилися руками тих людей, які здобули перемогу. Треба, щоб ті, з Майдану, хто здатні увійшли в нормальий уряд з осені! Чи президента серед них обрати.
Тол Показати IP 24 Лютого 2014 15:37
Підтримую. В керівництві державою повинні бути нові обличчя.
отож Показати IP 24 Лютого 2014 15:40
де гарантія, що гроші і влада ......не змінять людей !!???
лучани Показати IP 24 Лютого 2014 15:48
Хто вона така? Аферистка,яка привела до влади Януковича.
Афанасій Показати IP 24 Лютого 2014 16:13
Розумнішої жінки в Україні як Ю.Тимошенко не має. Януковича до влади привів Кучма . Не треба путати праведного з грішним.
Анонім до Афанасій Показати IP 24 Лютого 2014 16:25
Вміння брехати не є ознакою розуму.
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 17:57
Всі теперішні висуванці лише тимчасовці. Визнає народ тих правителів влади, кого оберуть при черговому голосуванні. Не Аферистка буде призначати владу над людьми.
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 18:55
А вона чого це пропонує людям посади??? Хто вона така? Зечка *****? В якої ні сорому, ні совісті, лише накрадені міліарди за кордоном
Лучани Показати IP 24 Лютого 2014 19:29
Ти ба, не встигла вийти, а керує!!!!!!!! Ще вчора така хвора була! Відправте її в будинок профспілок, там її швиденько на ноги поставлять, там брехня не канає!!