USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У Білій Церкві поліцейські влаштували бійку просто біля патрульної машини. Відео

12 Серпня 2021 08:59
У Білій Церкві перехожі зняли на відео поліцейських, які билися біля патрульної машини.

Відео інциденту опублікував Telegram-канал Оперативний УКР.

«Правоохоронці в Білій Церкві показують приклад громадянам, як потрібно вирішувати спірні питання», – сказано в підписі до ролика.

На відео видно, як б’ються двоє копів. Кілька чоловіків намагаються відтягнути їх у різні боки, інші спостерігають за тим, що відбувається.

У результаті присутні все ж змогли розборонити забіяк-поліцейських.
У коментарях користувачі іронізують над ситуацією – пропонують копам використовувати табельну зброю і задаються питанням: "куди дзвонити, якщо поліція б’є поліцію?"
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Мєнт Показати IP 12 Серпня 2021 09:42
Реформа в дії
Авакок до Мєнт Показати IP 12 Серпня 2021 09:59
Авакова немає менше місяця ...А що буде далі? Велика *опа!
Аббат Фаріа Показати IP 12 Серпня 2021 09:54
Куш не поділили. А де слідчо-оперативна група ? Це ж напад на поліцейського при виконанні "службових обов'язків" !!!
СБУ Показати IP 12 Серпня 2021 10:23
Це вони просто відточують "рукопашку",шоб в реальній ситуації діяти правельно...сказав би АВАКОВ))))))))))))))))
Старий міліціонер Показати IP 12 Серпня 2021 11:02
Ганебна стидоба! Оце так реформа!Тьху!!!
Пам'ятаю до Старий міліціонер Показати IP 13 Серпня 2021 11:31
А колись, пам'ятаю, ще до реформи, то все було чітко, - постріл з табельної зброї, впав з висоти власного росту, ЧП на відпочинку (то коли свої ж мисливці налегаються і по своїх гатять)... Ех часи були !!!
123 Показати IP 12 Серпня 2021 11:03
різна ситуація може бути. Погане слово сказав, із-за дівчинки (в поліції багато красунь). Повинно "гестапо" провеасти розслідування і зробити висновки. Хоча ніхто нічого робити не буде просто цих гарячих діток звільнять.
Громадянин Показати IP 12 Серпня 2021 11:52
Коли поліція б'є поліцію, то звонити треба бандитам! Тільки вони зможуть їх помирити)
Рауль Показати IP 12 Серпня 2021 12:28
это разборки представителей из разных группировок. Победят сильнейшие