USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

У бою за Савур-Могилу загинув волинянин

29 Липня 2014 21:19
Cтрашна трагічна звістка надійшла до Ковельського району 28 липня. Під час антитерористичної операції на Сході України загинув гранатометник механізованого батальйону – житель селища Голоби Станіслав Вікторович Максимчук. Йому було лише дев’ятнадцять. Про це повідомляє «Про Ковель».

Станіслав - випускник навчально-виховного комплексу «школи - гімназії селища міського типу Голоби». Він був відвертим юнаком, турботливим сином, братом, племінником, надійним, вірним другом, справжнім патріотом України. Народився і виріс у Голобах. Пішов до армії за контрактом. Станіслав проходив службу у військовій частині А 0409, міста Новоград-Волинський.



28 липня внаслідок запеклих боїв підрозділи Збройних Сил України зайняли стратегічну ключову висоту на кордоні Луганської, Донецької та Ростовської області Росії - Савур-Могилу. В ході бою за цю висоту загинув і наш земляк.

Горе увійшло не тільки у родину Максимчуків. Біль стискає серце усіх, хто знав Станіслава, гірко плаче за загубленим молодим життям душа кожного мешканця нашої громади – Ковельщина у скорботі.

Більшого горя немає, як втрата сина для батьків. Ковельська райдержадміністрація, Ковельська районна рада, її виконавчий апарат глибоко сумують з приводу загибелі земляка та висловлюють щире співчуття родині загиблого. У ці важкі хвилини схиляємо низько голови перед батьками, які втратили сина і поділяємо біль їх непоправної втрати.

Станіслав Максимчук віддав своє життя, захищаючи Україну та її майбутнє. Твій вічний сон – наш вічний сум, Станіславе!

Вічна пам'ять і слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
555 Показати IP 29 Липня 2014 21:41
Героям Слава!!!
Виборець Показати IP 29 Липня 2014 21:52
Хоч би один депутат від Свободи загинув чи щось би йому відірвало на хрін. За яке майбутнє гинуть наші хлопці? Світле майбутнє вже було. Краще не буде
Анонім до Виборець Показати IP 30 Липня 2014 06:40
Ти ВИБОРЕЦЬ януковича, відразу видно. Тобі за ним дорога, у тебе НОСТАЛЬГІЯ: "Світле майбутнє вже було". А у нас ще БУДЕ!
сама до Анонім Показати IP 30 Липня 2014 09:54
з ким БУДЕ???? коли ггинуть молоді люди щодня, і невідомо коли це все закінчиться??виходить, що свободівцям цього треба!!! таке світле майбутнє ви собі пророкуєте???
Анонім до сама Показати IP 30 Липня 2014 10:11
Не з тобою, не хвилюйся так, заспокойся. Воно буде без тебе!
анонім до Анонім Показати IP 30 Липня 2014 09:56
Найкраще - це мир, а він у нас був. І ми його втратили, бо повірили одній групі олігархів і пішли на іншу групу олігархів. Народна мудрість: Пан сваряться, а у холопів чуби тріщать.
Лучанин Показати IP 29 Липня 2014 22:24
Я корінний Лучанин, мені 24 роки, але іти воювати за чиїсь мільярди я не збираюсь. В мене багато друзів на сході зараз і коли вони розказують як влада кладе на них "болт", то дуже боляче. Якщо буде повістка то я краще відсиджу в тюрмі, ніж буду боротись за статки наших можновладців, поки їх сини "валяються" на курортах світу і скидають фото в соцмережах
Згоден до Лучанин Показати IP 29 Липня 2014 22:27
ти не один
Анонім до Згоден Показати IP 30 Липня 2014 06:32
Так, не один. Таких МАЖОРІВ ще багато є. Скоро почнуть із ними боротися.
Корінний лучанин до Лучанин Показати IP 29 Липня 2014 22:39
Тобі рівно стільки як незалежній Україні, але Україна по спражньому зараз тільки стає на ноги як ДЕРЖАВА! Це не бутафорна боротьба ЦЕ ВІЙНА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ! Одне ясно ясно ти не козак і не воїн- ти просто пацан в очах тих загиблих ГЕРОЇВ МАЙДАНА та у війні на сході України. Добре що ти виняток! Як ворог прийде до тебе в хату ти втікай або йди у тюрму бо це твій вибір . Ти на тих ідіотів увагу то не звертай , ще прийде час розплати. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Дмитро до Корінний лучанин Показати IP 29 Липня 2014 23:43
Корінний лучанин, з тобою грамотно попрацювали пр менеджери ПС, Свободи і т.д.. Ти кажеш якщо ворог прийде у хату....невже ти вважаєш україною донбас? невже ти вважаєш жителів областей, які тебе, мене ненавидять історично своєю домівкою? це ж вони привели до влади режим Януковича, за який зараз гинуть люди..
Дончанин до Дмитро Показати IP 30 Липня 2014 06:45
Вот кому мозги запудрили, так это именно тебе. Мы что, кого либо ненавидим из-за того, что кто-то где-то проживает? Нет, мы просто не терпим и не будем терпеть тех, кто пытается навязывать нам свое мировоззрение, а тех, кто пришел к нам с оружием навязывать свои порядки мы уничтожаем и будем уничтожать. PS. Лично по твоему мнению, при нынешней киевской власти тебе живется лучше, чем при Януковиче? Ибо даже Кэрри утверждает, что Украине не выжить без дружбы с Россией, а майдан прошел под лозунгами типа "москаляку на гілляку", т.е. под лозунгами, направленными не только против России, но и против жителей Новороссии (минимум девяти областей Украины).
ХЛО до Дончанин Показати IP 30 Липня 2014 09:48
Ага, на дивані за компом будеш нас знищувати. Ти не дончанин, ти офісний планктон)
Лучанин до Дончанин Показати IP 30 Липня 2014 10:01
Підтримую. Навіщо людям із Східною України нав"язувати погляди Західною України? Якщо взяти УПА і Бандеру, то можете запитати місцеве населення як вони доблесно мирне населення вирізували. А перед тим всі дружно вступали в ряди фашиської поліції. Потрібно шукати спільні теми, а не взяти Бандеру і носитись з ним як комуністи з Леніном. Люди хочуть миру, а не ідеологічних війн.
Дончанин до Лучанин Показати IP 30 Липня 2014 10:29
Ну, по поводу Ленина я мог бы с тобой и поспорить. Только две вещи: 1)Посмотри динамику направленности его работ в 1917 году. 2)Вспомни НЭП и то, что советский червонец стал за три года самой крепкой в мире валютой. Иной разговор, что после его смерти власть перешла к силам, на которые опирался Сталин, а не Киров. Именно это и привело к культу личности, т.е. всему тому, в чем обвиняют коммунистов. В принципе - два примера: Швеция и Китай. Одна из этих стран - капиталистическая, а вторая социалистическая, т.е. управляется коммунистами. В первой достаточно мощная социальная защита, а у второй - максимальная скорость развития экономики.
Сувор до Корінний лучанин Показати IP 30 Липня 2014 09:14
Який ворог прийде до тебе в хату? Кому ти нужний? В тебе не виникало питання, чому до цієї влади у нас не було ворогів на Сході? Тоді ти дебіл
Корінний лучанин до Сувор Показати IP 30 Липня 2014 13:05
ТИ дурак чи притворяєшся ним? Я живу в Україні, це моя батьківщина і це мій дім як і для всіх українців! Зрозумів тупоголова ти людино! Я не маю звички когось ображати, але ти заставив мене це зробити. В тебе освітній та культурний рівень нижче плінтуса. Вихована людина не допускає таких впипадів як ти. Ти навіть не допускаєш того, що за тебе можуть бути старші за віком. Навчись спочатку грамоти, а потім щось пиши! Ти теж нікому не "нужний", такий собі без роду та племені що може запросто зрадити та здати свою родину та батьківщину, звичайно, якщо вона в тебе є .
123 до Лучанин Показати IP 29 Липня 2014 22:52
Твоє місце не в тюрьмі, а на високій тополі, принаймі тому, що твої друзі на сході, а ти готовий ховатися за їх спинами.
Саша до Лучанин Показати IP 30 Липня 2014 01:01
Ти помилку в тексті зробив замість "Я корінний Лучанин..." на пиши "Я корінний Луганчанин..."
Донецкий Показати IP 29 Липня 2014 22:36
Парень Герой! Воевал что бы вы твари жили ! и Что бы карлик парашник со своими миллиардами получил по заслугам и ответил за все невинные смерти!
прост до Донецкий Показати IP 29 Липня 2014 23:05
донецький чому ти гад тут, тобі місце в донецьку, а герой знав би то думаю ніколи ні пишов по контракту
Дончанин до прост Показати IP 30 Липня 2014 07:07
Он такой же донецкий, как я марсианин. А вот лично ты не в добровольцах, потому что отлично знаешь, что назад не вернешься, если полезешь к нам.
Ханига до Дончанин Показати IP 30 Липня 2014 09:45
А ти бойовик диванного війська?))Гггг . Не вернусь,к ажеш? Ага, ти мене ноутбуком чи системним блоком по голові вдариш?
незнайомка Показати IP 29 Липня 2014 23:00
Я думаю що ми боримося не можновладців, а за свою країну свою гордість свою думку свою національність
прост Показати IP 29 Липня 2014 23:09
вже 51 нашу бригаду в прокуратурі допитуют, хлопці їх просто жаль, вони герої!!!!
Вася Показати IP 29 Липня 2014 23:47
Мені дуже цікаво, а де зараз ті люди які організовували майдан в Луцьку? Де сьогодні Гузь, Пащенко, ДАнильчук? Де сьогодні Бут - ГУсаїм, який на коліна Башкаленка ставив?
Дончанин до Вася Показати IP 30 Липня 2014 07:09
Где, где? Бабло делят, ибо вы привели их к кормушке.
ноут до Вася Показати IP 30 Липня 2014 09:44
Вони на сході зараз. принаймні Паштет. Паща в Луцьку
Дмито Показати IP 29 Липня 2014 23:52
На його сторінці в ВК п***ц твориться
Зоряна до Дмито Показати IP 30 Липня 2014 00:05
Жах..... зайшла на його сторінку..... ненавижу тих кацапів ще сильніше.....
Анонім Показати IP 30 Липня 2014 00:59
Так це наш жетель!!!! всім дуже шкода такого хлопця в кожного в серці велика жалоба!!!! вічна тобі пам*ять!!!!!!!!
улька Показати IP 30 Липня 2014 09:19
Знала його!!! Слава героям!!!
гарна Показати IP 30 Липня 2014 11:15
а де вискочка Климчук Богдан???