USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Дубно - вибух на нафтобазі «WOG», є постраждалі

9 Червня 2015 08:47
За 60 кілометрів від Луцька – вибух на нафтобазі «WOG». Про це повідомляють у прес-службі ДСНС у Рівненській області.

У Дубно Рівненської області стався вибух на нафтобазі. Постраждали двоє людей.

Надзвичайна подія трапилася 8 червня о 13:06 на вулиці Страклівська на території нафтобази «WOG-РІТЕЙЛ».

Стався вибух без подальшого горіння 2-х резервуарів по 75м3.

В результаті вибуху постраждало двоє працівників, яких доправили в Дубенську центральну районну лікарню. Стан постраждалих медиками характеризується як задовільний.

На місці події працювали 17 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки 5-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС і 1 пожежна автоцистерна місцевої військової частини.

На охолодження резервуарів та запобігання загоряння подавалося 2 повітряно-пінних стволи та 7 водяних стволів.

Попередня причина: порушення правил пожежної безпеки під час проведення зварювальних робіт.

За станом на 14:10 завершено роботу з ліквідації наслідків вибуху на Дубенській нафтобазі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Питання Показати IP 9 Червня 2015 08:55
от вам за Васильківську нафтобазу?
Війна Показати IP 9 Червня 2015 09:21
нафтомагнатів почалась, маю велосипеда, буду заправки 10ю дрогою оминати
Ірина Показати IP 9 Червня 2015 09:25
І це нафтобаза. Мільйонні прибутки і облуплені приміщення.
опа до Ірина Показати IP 9 Червня 2015 10:19
Зате в єремеєва, івахіва і т.п. континіумовського топ-менеджменту боярські хороми(((
Гасалино до опа Показати IP 9 Червня 2015 18:04
Боярские хороми говорите я бы сказал царские замки! они людей щитают за раб силу и все копейки платят чтоб з голоду не умерли. знаю сам в том котле варился.
жах Показати IP 9 Червня 2015 09:36
А у Василькові кому база належить? З'ясувати ланцюг і все буде зрозуміло! А от МНСники лише при начальстві хизуватись можуть, а саме начальство рапортувати, що яка техніка, амуніція... а у Василькові у повітря пожежні літаки і гвинтокрили не підняли!!! Теж Путін винний?!
знаю Показати IP 9 Червня 2015 09:54