USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У керівника Волині – новий заступник

4 Серпня 2014 13:56
Новим заступником голови Волинської облдержадміністрації з гуманітарних питань стане нинішній директор департаменту соцзахисту ОДА Світлана Мишковець.

Про це під час оперативки 4 серпня заявив голова ОДА Володимир Гунчик, – інформує IA ZIK.

Зі слів Гунчика, минулого тижня розпочали готувати документи для призначення Світлани Мишковець заступником голови ОДА з гуманітарних питань. Губернатор поцікавився, чи є в когось заперечення. Якихось застережень від підлеглих не пролунало.

Наразі гуманітарним віце-губернатором є депутат облради із фракції «Батьківщини» Роман Карпюк.

Також Гунчик анонсував зміни у функціональних обов’язках своїх заступників. «Заступник по сільському господарству – це розкіш», – заявив він. Тож віце-губернатор із питань АПК також куруватиме ще й промисловість. Наразі цю посаду обіймає депутат облради із фракції «Свободи» Микола Собуцький.

Нагадаймо, Світлана Мишковець очолювала управління соцзахисту ОДА ще з 2012 року. Але під час громадських слухань 8 квітня до неї громадські активісти не висловили жодної претензії, тож її залишили на посаді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 58
...лія Показати IP 4 Серпня 2014 14:06
Мишковець чесна людина? Все-таки соціальна сфера - поле для ДІЯЛЬНОСТІ.
і прапор в руки до ...лія Показати IP 5 Серпня 2014 23:34
Спокійно , селяни - земля буде ваша ! ...поле для ДІЯЛЬНОСТІ колгоспниці ( з цього розпочинала свій трудовий шлях Свєта) " жнуть ", "косять" , " гребуть " - передова ланка ...
вах-вах Показати IP 4 Серпня 2014 14:20
Це та Мишковець у якої чоловік директор 4 гімназії?
ось так до вах-вах Показати IP 4 Серпня 2014 14:32
Рука руку миє?
лучанка Показати IP 4 Серпня 2014 14:43
давно пора було прибрати Карпюка-хабарник ще той .Правильне рішення прийняв Гунчик.
Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 14:45
Це прсто жах.Та цей Мишковець ,що починав з 24 школи.Хабарник, корисний чоловік і з своєю жонкою.Що нового може бути у нас,коли при владі стара,корумпована комуністичнс гвардія.Гунчик навкрався, набрався, і його до влади, а не хватить йому.ю І бере собі подібних.Доки всіх не поженемо толку не буде.А,що казали, що ніхто, хто був при владі не буде у кого рильце в пушку,чи буди абтки діти комуняки і чиновики при ситих крселках.Треба третій майдан.А,що забрати в них,хто скільки накарв і прихватизував земельки,як ця МишколвецьГаньба
Прохвесор до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 14:47
Шановний, перепрошую, але Мишковець - це жінка!=))
Лучанин до Прохвесор Показати IP 4 Серпня 2014 16:43
Дружина хабарника Мишковця директора Гімназії N4! Де люстрацыя,яка в неъ освыта,де конкурс?Рука руку миэ!
місцевий до Лучанин Показати IP 4 Серпня 2014 19:24
Спочатку хоч один доказ ваших звинувачень предоставте людям або відповідним органам, а потім щось тут лялякайте! Немає? Тоді ви брехуни!!!
Неа до місцевий Показати IP 5 Серпня 2014 00:51
Відповідь злодія на звинувачення брехуна в тому, що він злодій, була лаконічною-ви брехун.
456 до Лучанин Показати IP 4 Серпня 2014 22:10
Я думаю, що вам ой як ще далеко до Світлани Мишковець!!! Дуже хороша жіночка ще з центру зайнятості пам'ятаю, як вона профорієнтацію вела. Вітаю з призначенням (думаю воно швидко буде)!!!
Лучанин до 456 Показати IP 5 Серпня 2014 15:43
А я думаю,що вам до нормального ще далеко.Про мздоїмство в 4 гімназії кожний лучанин знає,а на рахунок соцполітики - сама корумпована сфера діяльності,починаючи центром зайнятості,закінчуючи будинками престарілих. На цю посаду якщо призначення мусить іти людина яка починала працювати в сфері соцполітики з простого працівника міського департаменту і йшла по щаблях вище.А це вчителька російської мови,яку привів Клімчук за руку.
Анонім до Прохвесор Показати IP 5 Серпня 2014 23:21
коментар було видалено
Церковна миша до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 15:05
Певно Ваша заява, з приводу відомих Вам фактів коруації, вчинених переліченими посадовцями, уже чекає свого часу в прокуратурі. В іншому випадку Ви є співучасником злочину і абсолютно нічим від них не відрізняєтесь.
Церковна миша до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 15:09
І ще. Перестаньте поливати брудом порядних людей і закликати до дестабілізації ситуації в регіоні. В нашій країні діє призумція невиновності. Людина є невиновною, поки не доведено протилежне, а наскільки мені відомо, можливо я помиляюсь, навіть справи порушено не було.
до аноніма до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 22:06
А ви самі давали їм хабарі, що так переконливо кричите?? Як всезнаючий(ча)??? Я думаю тупих людей не ставлять керувати автозаводом 30 років?
Тарас Показати IP 4 Серпня 2014 14:46
Порядна і чесна людина. Якби таких управлінців було б більше то жили б ми набагато краще! Вітаю!
Анонім до Тарас Показати IP 4 Серпня 2014 14:59
Петрович, ти?
Анонім до Тарас Показати IP 4 Серпня 2014 16:45
тИ НАПЕВНО ТОЙ ЩО ПРАЦЮЄШ НА АВТОЗАВОДІ ТОБІ МОЖЕ І ВІН ЧЕСНИЙ,БО КРУТИВСЯ І КРУТИШСЯ БІЛЯ НЬОГО,НАЧАЛЬНИЧКОМ ТЕБЕ ЗРБИВ.тОЙ ТІШСЯ НИМ МОЖЕ ДО СЕБЕ ЗАБЕРЕ В ЗАСТУПНИКИ, БО ТИ ЛЮДИНА ЗАРАДИ СВОЄЇ ВИГОДИ ПЕРЕСТУПИШ ЧЕРЕЗ БУДЬ-КОГО І ПРОДАСИ
під...расу до Тарас Показати IP 4 Серпня 2014 21:54
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 4 Серпня 2014 15:14
Шановні злорадники, скільки б ви брудом не поливали сім'ю Мишковець, скільки б не перемивали їм кості - це все одно не очорнить їх. Не кожен посадовець буде серед ночі допомагати і зустрічати чужих дітей на вокзалі, не кожен захоче у вихідні дні їхати в інтернат до психічно хворих. Вона говорить з людьми "простою людською мовою" і вони її чують. Так, вона вимоглива до інших, але разом з тим коли потрібно підтримати, це виходить у неї щиро. МОЛОДЕЦЬ!!!
Сусід до Лучанка Показати IP 5 Серпня 2014 15:48
Таке враження,що ви в учительки в заступниках ,на побігушках.
Ярослав. Показати IP 4 Серпня 2014 15:32
По перше: це людина з великої букви трудяга так що у непристойних висловах стримайтеся Вона цього не заслуговує...
1112 Показати IP 4 Серпня 2014 15:41
Пані Світлана, а коли поставлять крапку у справі Камінь-Каширського директора терцентру? Кажуть, ви погодили його звільнення, а потім директор на весь терцентр хвалився, що "вирішив" усі питання з вами особисто за певну винагороду, згадував і прізвище Ковальчук, з якою теж "домовився". Буде кінець?
Камінь-Каширець Показати IP 4 Серпня 2014 16:03
Не чіпайте того Новосада, З ни не треба нічого робити, терцентр сам розпадеться, вже половина працівників пішло. А карти як він грає, кращого немає. Закриються в кабінеті і в робочий час луплять, щн й мене не раз кликали, добре щоне ходив. В карти й терцентр програє
Кар*єрний з р і с т Показати IP 4 Серпня 2014 16:13
... знову зазвучала наша хвамілія. Так ненараком можна і губернаторшою стати?!
БЮТ Показати IP 4 Серпня 2014 16:38
"Ненароком" Швондер, для "перемори" під вибори Юлі президентом, Шарікова-Пустоцвіта "зробив" губернатором. І вибори програли!
Микола Панасович Показати IP 4 Серпня 2014 16:46
Я повністю підтримую пропозицію губернатора Волині! Це рішення - на користь всіх волинян!
Громадянин Показати IP 4 Серпня 2014 16:56
Як добре мати пробивного і потрібного чоловіка, і ума не треба, це ужас, а не працівник, приходилось, на жаль, співпрацювати-лодар ще й непорядна, люди розчаровані.
Читач до Громадянин Показати IP 4 Серпня 2014 18:37
До чого тут чоловік? в кожного своя робоча сфера. а от ума в неї якраз і не бракує. як я бачу і заздрізників. Тримайтесь, пані Мишковець,про Вас говорять - значить Ви цікава людина !!!!!
Волиняночка до Громадянин Показати IP 5 Серпня 2014 01:26
Не можу промовчати! Які люди розчаровані? Такі напевно злі і ненависні, як ви, громадянине.Про що, але тільки не про лодаря можна базікати-ніколи ви не співпрацювали з нею.І невже директор гімназії може лобіювати питання призначення дружини на такій рівень?Заздріть мовчки!!!!
Одесит до Волиняночка Показати IP 5 Серпня 2014 15:56
Не держіть мєня за здєсь!Ви волинянка а не лучанка,інакше б знали,що в 4 гімназії учиться вся блатота і гопота міста.Кожен хоче щоб любимий отприск получив гарні оцінки і прохідний бал.
Волиняночка до Одесит Показати IP 5 Серпня 2014 23:29
Так блатота чи гопота?У вас в Одесі це одне і теж саме????
верняк до Волиняночка Показати IP 5 Серпня 2014 23:45
А шо би ти знала , в Одесі ,- шо водка , шо кулемет- усе одно . Лиш би з копит валило !!!
Чиновник Показати IP 4 Серпня 2014 17:01
Правильний вибір. працював разом, знаю. по роботі - сто процентний керівник. по життю - сто процентна людина. вчіться жити і працювати , а не дурні коменти писати.
Лучанин Показати IP 4 Серпня 2014 18:32
Родом я з Каменя. У березні влаштовував брат у відділення реабілітації при Камінському терцентрі, про умови мовчу. але враження від вашого Новосада жахливе - хам і нероба. Поставте там краще керувати Клімука, принаймі культурний, заберіть те чудо
ЛУЧАНКА Показати IP 4 Серпня 2014 19:05
Пані Мишковець красива жінка, гарна колега, мудрий керівник. А вся ця мазня і бруд, що написано вище - це банальна заздрість. Правильний вибір губернатора. ПАНІ МИШКОВЕЦЬ, успіхів ВАМ.
Я до ЛУЧАНКА Показати IP 5 Серпня 2014 16:02
Про губернатора це вже інша пісня.Скажіть,чим був Пустовіт гірший за комуністичного партайгеноса Гунчика?Не було чим і дорікнути.Алеж треба Порошенку поставити "свого".
Українка Показати IP 4 Серпня 2014 19:25
Порядні і мудрі керівники обоє Мишковців це однозначно! А те що всім ніколи не догодиш ми теж знаєм, а керувати з певними позитивними результатами це - професіоналізм!!! Наснаги Вам обом у роботі!!!!
Лариса Показати IP 4 Серпня 2014 19:58
Світлана Мишковець дуже достойна людина. А от звідки у нас губернатор і віце-губернатор - не зрозуміло.Журналісти ВН не знають офіційних назв посад? Що за сленг????
Обласна рада Показати IP 4 Серпня 2014 20:01
нарешті у заступниках мудра і толкова Жінка!!! Яка з іншого боку подивится на проблеми матерів, пенсіонерів та соціально незабезпечених волиняк.Адже, чоловіки іноді не мають поняття про деякі аспекти життя в побуті!
тут фамільний підряд до Обласна рада Показати IP 4 Серпня 2014 22:11
Євтихівна чесно гребла будучи заступником начальника центру зайнятості . Такі кадри в кузні Клімчука підковані в довгу дорогу - аж до третього майдану
Лучанка Показати IP 4 Серпня 2014 20:27
Чому не було обговорення? Під час представлення новий голова обіцяв, що кожну кандидатуру будуть обговорювати на громадських слуханнях . Чому слова розходяться з ділом.
123 Показати IP 4 Серпня 2014 22:37
Молодець Клімчук-своїх кадрил не залишає! Він її привів в управління і далі веде,тільки руками Гунчика. А як же люстрація! При янеку просиділа в кріслі начальниці. Що духу не вистачило подати заяву,щоб не працювати їз бандотою! От це була б позиція!
Гунчику Показати IP 4 Серпня 2014 22:40
Слабенька кандидатура! Як що і надалі будете слухати Клімчука у прийнятті кадрових рішень-довго не попрацюєте!
Олег Показати IP 4 Серпня 2014 23:17
Заяви на звільнення після Майдану написали майже всі начальники управлінь. (Хомич , Карнаухова ...) Мишковець не написала .Мабуть сама хитра.
№4 Показати IP 4 Серпня 2014 23:20
Виклянчила.
888 Показати IP 5 Серпня 2014 00:18
БЕЗ ОБГОВОРЕНЬ НІ ОДНІЄЇ КАНДИДАТУРИ, КРАЩЕ МОЛОДУ ЛЮДИНУ ЯКА НЕ ВІДАЄ АФЕРАМИ, ПОДУМАЙТЕ ВЛАДНІ ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ, БІЙЦІ СКОРО ВЕРНУТЬСЯ І СПИТАЮТЬ В ПЕРШУ ЧЕРГУ З ГУБЕРНАТОРА ТА ЙОГО ТРУДЯГ ЯКИХ ПІСЛЯ МАЙДАНУ НЕ ПОВИННО БУЛО БУТИ. ПЕТЯ ДЕ ТИ ТАМ ? ЧИ ЗАБУЛИ ,ЩО ОБІЦЯЛИ НА МАЙДАНІ ЗІ СЦЕНИ, ДОГРАЄТЕСЬ,НАС АМЕРИКА НЕ СПОНСОРОВАЛА І ЗАРАЗ НЕ СПОНСОРУЄ , А ВАС? СЛАВА ГЕРОЯМ!!!
Волиняночка до 888 Показати IP 5 Серпня 2014 01:45
888, може ви займете цю посаду?Чи прямо в губернатори?Тільки з грамотністю у вас не дуже!Але яка проблема-все зруйнуємо, всіх люструємо!Бійці інтернету!І як можна до Президента СВОЄЇ країни фамільярно звертатися? Ну що ми за нард такий?!!!А от ГЕРОЯМ дійсно Слава! І смерть ворогам!!!
Гузь не спати Показати IP 5 Серпня 2014 09:23
Мишковець- людина Клімчука . Це була трійця приведена Клімчуком в ОДА - Хомич, Карнаухова, Мишковець.
Анонім Показати IP 5 Серпня 2014 10:38
Хомич одиниця в Ясинської виклянчена і по квоті приведена Клімчук два рази на такі граблі не наступить А Мишковець і Карнаухова гарні кадри
Українські поляки Показати IP 5 Серпня 2014 11:18
Вітаємо з логічним призначенням !!!!!!!!!!!
Герасим Показати IP 5 Серпня 2014 12:14
Шановна пані Мишковець, та не хваліть так себе, через трохи всі побачать, на що Ви здатні, а коменти хвалебні писати про себе дуже неетично, це не про Вас, бо Ваші потенційні можливості ми знаємо...
Леді до Герасим Показати IP 5 Серпня 2014 23:34
Уявляю, як тетка з адміністрації сидить і строчить про себе-да на фіга воно їй потрібно.Це нам з вами нема що робити!Ви свою Му-му вже втопили...
111 Показати IP 5 Серпня 2014 12:18
Замість того,щоб позвільняти ригівських начальників,то їх ще й на підвищення! І це після таких кривавих подій! Дійсно заживемо краще з такими кадрами!
Волинянин Показати IP 6 Серпня 2014 11:00
Вітіємо з призначенням Світлану Євтихієвну! Правильне призначення. Хороша, доброзичлива, працьовита людина, яка завжди зрозуміє своїх підлеглих. З таким керівником легко працювати. Хто краще, як не вона знає складність соціальних захисту, хто, як не вона працювала, і вдень, і вночі коли до нас їхали переселенці. Вона дійсно всім серцем переймається за долі людей незалежно від їхнього статусу. Ви не знаєте, що таке відповідати за людей, які проживають в будинках інтернатах та обділені долею. Приїдьте хоч раз відвідайте хворих в Луцькому Геріатричному будинку інтернаті. Може ви хочете на посаду директора департаменту запрошуємо попробуйте?
х Показати IP 6 Серпня 2014 16:44
Прикро що регіонщики і далі правлять-де мораль. де справедливість, ця дама ще й випити добре вміє-це всі знають, то може того й тащать на посаду-якесь жахіття!
НОВИЙ ? зазтупник з Показати IP 7 Серпня 2014 07:55
А я думаю,що вам до нормального ще далеко.Про мздоїмство в 4 гімназії кожний лучанин знає,а на рахунок соцполітики - сама корумпована сфера діяльності,починаючи центром зайнятості,закінчуючи будинками престарілих. На цю посаду якщо призначення мусить іти людина яка починала працювати в сфері соцполітики з простого працівника міського департаменту і йшла по щаблях вище.А це вчителька російської мови,яку привів Клімчук за руку.