У кімнатах 11-15 градусів: у Рожищі три з чотирьох дитсадків – досі без опалення
У місті Рожище, що на Волині, без теплопостачання залишилися три з чотирьох дитсадків. Жоден із цих закладів не закривали, проте через холод у приміщеннях відвідуваність дітей низька.
Про це розповів Суспільному начальник гуманітарного відділу міськради Ігор Кузава.
Зі слів посадовця, проблема виникла через те, що громада не уклала договір про закупівлю газу з постачальником, а також через ріст цін на газ.
27 жовтня у дитсадок № 1 «Малятко» в Рожищі батьки не привели жодної дитини, – розповіла директорка Олена Андрощук. З її слів, температура у приміщеннях становить від 11 до 15 градусів тепла й опалювальний сезон досі не розпочали.
«Відсутність тепла, батьки бояться, що діти захворіють. Кожного дня батьки дзвонять і питають, яка температура. Працівники на роботі, хоч і холодно, але у нас багато роботи з підготовки навчальних посібників», – говорить керівниця дитсадка.
Зі слів мами Анни Карпець, аби не наражати сина на небезпеку, залишила його вдома. Каже: потреба відвідувати дитсадок є, однак через холод у кабінетах цього вирішала не робити. «Нам кажуть приводити, але холодно. Ніхто не хоче свою дитину наражати на небезпеку», – зазначила жінка.
У дитсадку № 2 «Дзвіночок» 27 жовтня перебувало 45 дітей з 230, – повідомила директорка Людмила Лясковська. З її слів, у групових приміщеннях на сонячній стороні температура досягає 18 градусів тепла, у приміщеннях на північній стороні – 15-16 градусів.
«Вмикаємо електрообігрівальні прилади. Батьків, звичайно, це дуже непокоїть, бо є такі, у кого немає з ким лишити дитину», – додала Людмила Лясковська.
Зі слів виховательки Алли Бойчук, діти лягають спати у кофтинах та колготах, на які зверху одягають теплі піжами, щоб зігрітися.
Будівлю дитсадка нині не обігрівають через відсутність газу. Хоча індивідуальна газова котельня, каже відповідальний за газове господарство дитсадка Анатолій Герасимчук, до роботи готова.
У Рожищенській міськраді дотримуються процедур закупівлі для бюджетних установ, двічі провели тендер на закупівлю газу, – повідомив начальник гуманітарного відділу Рожищенської міськради Ігор Кузава.
Міськрада лише тепер, каже посадовець, може укласти договір з газопостачальною компанією за ціною, яка визначена у меморандумі про пільгові тарифи на газ.
«Нам було рекомендовано укласти договори з «Нафтогаз Трейдинг» за ціною 16,50 гривень за кубічний метр. Станом на сьогодні у нас договір погоджений з «Нафтогаз Трейдинг», договір знаходиться у юридичному відділі цієї компанії. Відзавтра ми матимемо усі законні підстави підписати договір на постачання газу», – додав Ігор Кузава.
Коли саме зможуть купити газ і увімкнути опалення, посадовець Рожищенської міськради не сказав.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів Суспільному начальник гуманітарного відділу міськради Ігор Кузава.
Зі слів посадовця, проблема виникла через те, що громада не уклала договір про закупівлю газу з постачальником, а також через ріст цін на газ.
27 жовтня у дитсадок № 1 «Малятко» в Рожищі батьки не привели жодної дитини, – розповіла директорка Олена Андрощук. З її слів, температура у приміщеннях становить від 11 до 15 градусів тепла й опалювальний сезон досі не розпочали.
«Відсутність тепла, батьки бояться, що діти захворіють. Кожного дня батьки дзвонять і питають, яка температура. Працівники на роботі, хоч і холодно, але у нас багато роботи з підготовки навчальних посібників», – говорить керівниця дитсадка.
Зі слів мами Анни Карпець, аби не наражати сина на небезпеку, залишила його вдома. Каже: потреба відвідувати дитсадок є, однак через холод у кабінетах цього вирішала не робити. «Нам кажуть приводити, але холодно. Ніхто не хоче свою дитину наражати на небезпеку», – зазначила жінка.
У дитсадку № 2 «Дзвіночок» 27 жовтня перебувало 45 дітей з 230, – повідомила директорка Людмила Лясковська. З її слів, у групових приміщеннях на сонячній стороні температура досягає 18 градусів тепла, у приміщеннях на північній стороні – 15-16 градусів.
«Вмикаємо електрообігрівальні прилади. Батьків, звичайно, це дуже непокоїть, бо є такі, у кого немає з ким лишити дитину», – додала Людмила Лясковська.
Зі слів виховательки Алли Бойчук, діти лягають спати у кофтинах та колготах, на які зверху одягають теплі піжами, щоб зігрітися.
Будівлю дитсадка нині не обігрівають через відсутність газу. Хоча індивідуальна газова котельня, каже відповідальний за газове господарство дитсадка Анатолій Герасимчук, до роботи готова.
У Рожищенській міськраді дотримуються процедур закупівлі для бюджетних установ, двічі провели тендер на закупівлю газу, – повідомив начальник гуманітарного відділу Рожищенської міськради Ігор Кузава.
Міськрада лише тепер, каже посадовець, може укласти договір з газопостачальною компанією за ціною, яка визначена у меморандумі про пільгові тарифи на газ.
«Нам було рекомендовано укласти договори з «Нафтогаз Трейдинг» за ціною 16,50 гривень за кубічний метр. Станом на сьогодні у нас договір погоджений з «Нафтогаз Трейдинг», договір знаходиться у юридичному відділі цієї компанії. Відзавтра ми матимемо усі законні підстави підписати договір на постачання газу», – додав Ігор Кузава.
Коли саме зможуть купити газ і увімкнути опалення, посадовець Рожищенської міськради не сказав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Франції поліція під час рейду проти наркоторговців виявила викрадену картину Пікассо
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Лише кожен четвертий американець вважає, що війна з Іраном була того варта. Опитування
23 Червня 2026 23:42
23 Червня 2026 23:42
Смертельна поїздка на Львівщині: власник прокату дав 17-річній дівчині несправний квадроцикл без гальм
23 Червня 2026 23:21
23 Червня 2026 23:21
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
23 Червня 2026 23:14
23 Червня 2026 23:14
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
23 Червня 2026 23:01
23 Червня 2026 23:01
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
23 Червня 2026 22:40
23 Червня 2026 22:40
На Волині дикі кабани витолочили картопляне поле
23 Червня 2026 22:20
23 Червня 2026 22:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.