USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Вандали понищили автобус учасників АТО в Ківерцях. Фото

30 Грудня 2020 13:23
Автобус 1-го тербатальйону «Волинь», який тільки нещодавно передали Ківерцівському краєзнавчому музею, понищили невідомі.

Про це повідомила директорка музею Оксана Сущук у фейсбуці.

«Основна проблема в тому, що це цінний артефакт, який мав би стати родзинкою музею, прикладом вшанування воїнів АТО. Власне сам «ветеран» бойових дій, зберігався на задньому дворі музею, який, на жаль, досі не огороджений повністю... ми викликали поліцію, склали заяву», – написала Оксана Сущук.

Як поінформувала директорка, місцеві волонтери допомогли перевезти автобус, аби перетримати на час на території механічного заводу, доки вирішиться проблема з огородженням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Активіст Показати IP 30 Грудня 2020 13:58
На металобрухт і не морочте голови.
Лапоть до Активіст Показати IP 30 Грудня 2020 14:46
Сєпарня при зе добре себе почуває. НАголосували.
Анонім до Лапоть Показати IP 30 Грудня 2020 15:54
Такі рогулі як ти сєпарами стали називати все що завгодно та кого завгодно. Собаку Сірка, бабу Галю, сусіда, колегу по роботі... Ти зі своєю ненавистю України не збудуєш.
Лапоть до Анонім Показати IP 30 Грудня 2020 18:17
Ну, я собак так не ображаю, вони достойніші за сєпарню в сотню разів.
Опакандомстайл Показати IP 30 Грудня 2020 14:22
Ось і вшанували воїнів АТО
Лапоть до Опакандомстайл Показати IP 30 Грудня 2020 14:46
Це були смертники.
Активіст до Лапоть Показати IP 31 Грудня 2020 07:32
Хто?
Месник до Активіст Показати IP 31 Грудня 2020 10:11
Такі йолопи як ти. Зазнач себе
777 Показати IP 30 Грудня 2020 14:34
Сносить памятники героям ВОВ .это патриоты. А тут ржавое корыто обидели. вандалы....
999 до 777 Показати IP 30 Грудня 2020 14:47
Да найдуть тебе, дуже скоро найдуть.
Анонім до 999 Показати IP 30 Грудня 2020 15:47
Та виїзжай вже. Тебе чекають. Воєн ти диванний.
777 до 999 Показати IP 30 Грудня 2020 19:50
Ох какой злобный.Ты у себя в штанах найди сначала.
Попандопуло до 777 Показати IP 30 Грудня 2020 16:02
Героям 2 світової (ВОВ по вашому) ніхто пам'ятники не зносить. Зносять якраз Героям УПА, патріотам.
Василь до Попандопуло Показати IP 30 Грудня 2020 17:58
Героев УПА не существует, их просто быть не может их нет. А вот ублюдки УПА это да, это есть. Они же и патриоты только не Украины, а нацизма.
111 до Василь Показати IP 30 Грудня 2020 18:15
Ви хворієте на рашизм=нацизм. У вас помутніння розуму.
Народна прокуратура Показати IP 30 Грудня 2020 14:45
На мою думку, як правоохоронця, наявні ознаки, що це вчинила наша "креативна" молодь. Про це говорять нанесені зображення і написи. Звичайно, може бути імітацією, але, враховуючи місце вчинення - нещасний райцентр, скоріш за все саме дебільні малолітки це й зробили. Поки суспільство намагатиметься прикривати цих "аніжедєті", така наволоч буде все більш нахабніти
шарій до Народна прокуратура Показати IP 31 Грудня 2020 06:07
наротний, перестань брехати. який ти правоохоронець к бісу?
123 до Народна прокуратура Показати IP 31 Грудня 2020 06:44
собаки сильно гавкали по селу, як народжувався? в дитинстві не розказували?
Злий бандерівець Показати IP 30 Грудня 2020 16:43
А на лобі собі не пробували малювати, щоб здалеко було видно хто є хто?
К. лучанин до Злий бандерівець Показати IP 30 Грудня 2020 18:17
Їм зеленькою на лобі намалюють.
ВІТАЛІЙ Показати IP 30 Грудня 2020 18:59
Не вірю що це подія одного дня. В директора музею відкрились очі в кінці року при інвентаризації? Керівник, що, не знає що у нього робиться в музеї? То не голка, а величезний автобус. З таким відношенням все розкрадають. Винувартий, не паркан, і не підлітки,в яких ще розум зелений. Мудрі голов, як Вам не соромно робити з себе жертву і шукати винних?
Месник Показати IP 30 Грудня 2020 20:50
Якщо такі герої у коментарях зазначте себе і вкажіть куди прибути. І що вам чи з вами зробити нечисть Батьківщини
123 Показати IP 30 Грудня 2020 23:27
Так навіть краще стало
Дідо Показати IP 31 Грудня 2020 12:36
Херої.ський.бузик. Кому він треба, хіба як пам'ятник громадянській війні.
Ківерчанин Показати IP 31 Грудня 2020 19:50
До чого це роздування теми? Коли собаці немає що робити, то що він робить?... А те, що у Ківерцях хуліганство стало брендом, - владі, правоохоронним структурам - до самісінької дупи.