USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Китаї для хворих на коронавірус за 2 дні побудували лікарню

29 Січня 2020 09:28
У китайському Ухані 28 січня відкрили лікарню для лікування заражених коронавірусом 2019 nCoV.

Корпуси побудували за 48 годин і запустили в терміновому порядку. Вони розраховані на 1 тис. пацієнтів. Про це інформує Gazeta.ua з посиланням на Daily Mail.

Для будівництва у місті виділили ділянку землі розміром понад 25 тис. кв м. Влада міста заявила, що проект був завершений протягом 48 годин завдяки спільним зусиллям співробітників будівельних фірм, комунальних підприємств та представників воєнізованої поліції.


За минулу добу кількість хворих на коронавірус в Китаї збільшилася на 1 тис. 459 осіб. Померли 26 людей. Всього в країні станом на початок середи 5 тис. 974 хворих на новий тип пневмонії. Померли 132 людей, з них 125 у провінції Хубей, яка є епіцентром поширення хвороби.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ого Показати IP 29 Січня 2020 09:35
оце так. оце згуртованість. хіба таке можливо?
Оптимістка Показати IP 29 Січня 2020 09:49
Давайте їх в Україну - вона за тиждень усі дороги зроблять і лікарні відремонтують!
Реаліст до Оптимістка Показати IP 29 Січня 2020 22:59
Тільки після візиту тих працівників їздити вже буде нікому!
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 29 Січня 2020 10:26
Не вмієте господарювати у себе в країні, ніяки варяги не допоможуть, поки самі не зробимо. А якщо не зробимо, то немає сенсу нам як нації існувати. Ми тільки язиком шльопати вміємо, що наша мова наймиліша у світі, що наші люди, а особливо жінки найроботящі у світі. Ще раз кажу грош нам ціна, якщо самі свою лінь не переможемо. А якщо не переможемо лінь та байдужість один до одного, тоді залишається, одне, - все життя жити під кимось.
волиняка Показати IP 29 Січня 2020 11:28
А наші лише красти і відмивати гроші вміють! Ганьба!!! Там теж мабуть тендери місяцями проводили, ПКД затверджували пів-року?! Що за країна така Україна?! Амбулаторій у селах, школи у районах, дороги в області... скільки будують?!
Досліди Показати IP 29 Січня 2020 15:44
Їм таку лікарню відразу потрібно було будувати разом із лабараторією де досліди проводили із вірусами. Люди не можуть вгомонитись хочуть мати зброю...
Анонім Показати IP 29 Січня 2020 20:56
ці фото точно не Ухань, перевірте свої джерела.
Для ого Показати IP 30 Січня 2020 06:17
Це не згуртованість, а тоталітарний режим. У "совку" теж так будували і людей тримали за рабів.
ого Показати IP 30 Січня 2020 09:41
ніколи в совку так не будували- за два дні лікарня з усім необхідним. , а нам тоталітарний можливо і треба . щоб менше крали . не дай Боже в Україну вірус попада. чим лікуватись? коли навіть такої лабораторії нема взагалі?
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 30 Січня 2020 13:02
Для всіх. Якщо взяти до рук та прочитати загальну статистику по Україні по вбивствах всіх категорій, що трапились, ДТП зі смертельним випадком, смертельні нещасні випадки на підприємствах, смертельні випадкі на воді та при проведені медичних операцій, при здійснені абортів серед жінок то цей китайський коновірус - ніщо проти того скільки в Україні людей помирає кожного дня, я ще не взяв до уваги старших чи літніх громадян, онкохворих людей всіх вікових категорій. Так, що припиніть паніку та сидіть собі в квартирі чи будинку. Не переживайте до вас цей коновірус не дійде. Ми помремо кожний своєю смертю, як там на небі Господом заплановано, хтось завтра, хтось післязавтра, хтось проживе до 90 років, хтось можливо до 100 років, а хтось із бідолашних ще но тільки бажає з"явитись на світ, а його вже вбивають абортом, і т.п.