USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Києві - «Ніч пам'яті»

30 Листопада 2014 00:15
Акція "Ніч пам'яті", присвячена кривавим подіям на Майдані, розпочалась у Києві о 23:00. Сталися вони в ніч на 30 листопада минулого року. Нагадаємо, тоді "Беркут" побив і розігнав студентів на головній площі країни.

Активісти почали збиратися на Майдані задовго до 23:00. Багато з них — з національною символікою. Вони співали гімн, дивилися хроніки Майдану, запалили лампадки у пам'ять про загиблих на Майдані", - повідомляє "ТСН".

"Ніч пам'яті" розпочала один із символів Революції гідності — співачка Руслана. Потім зі сцени лунали молитви за мир в країні. Під час акції можна буде побачити виступи українських активістів, на скайп-зв'язок мають вийти екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, колишній радник президента РФ Андрій Ілларіонов, посол ЄС в Україні Ян Томбінський, колишній єврокомісар з питань розширення та політики сусідства Штефан Фюле. Крім того, у "Ночі пам'яті" візьмуть учать політики Ганна Гопко, Ігор Луценко, Мустафа Найєм та інші.

Фото: Громадське ТБ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
))) Показати IP 30 Листопада 2014 01:26
коментар було видалено
Анонім до ))) Показати IP 30 Листопада 2014 01:34
То не дивись у дзеркало, нащо такі жахіття на ніч))
Інші українці Показати IP 30 Листопада 2014 08:32
Побиті студенти...Да, це було жахливо. Так не мало б бути. Але...Мене ще інше хвилює.. Хоча б хтось там, на Майдані, в ту ніч, згадав про загиблих мирних жителів Донбаса? Поламана рука, нога чи розбита голова студента у ту ніч- це повод знищити цілий Донбас? Це е люди? Люди- це тільки студенти, побиті на Майдані у ту ніч, чи Небесна Сотня, а все інше -сміття? Так виходить? Хто розповість , нарешті, правду: хто роздраконив у ту ніч "Беркут? Мирні студенти чи такі ті самі ультрас, котрі декілька днів по тому цепами молотили беззбройних пацанів-ВВшників? Вже та брехня ДОСТАЛА!
оля до Інші українці Показати IP 30 Листопада 2014 08:50
О пішли тверезі коментарі.І справді гидко дивитися на дні і ночі.
Анонім Показати IP 30 Листопада 2014 10:31
смерть путінським фашистам на донбасі...із-за агресії російських фашистів на донбасі гинуть мирні люди...смерть путіну
Хлоп до Анонім Показати IP 30 Листопада 2014 10:37
I чому ж це вони не добивають всiх цих мирних людей зараз, коли нема активних вiйськових дiй?
Дончанин до Хлоп Показати IP 30 Листопада 2014 10:43
А тому, що вчора, наприклад, добили негрів в старому терміналі Донецького аеропорту.
екскурсовод до Анонім Показати IP 30 Листопада 2014 11:02
ти зомбований!