USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У Любешівській лікарні завдяки японському грантовому проєкту обладнали рентгенкабінет

5 Травня 2025 19:21
2 травня в Любешівській багатопрофільній лікарні відбулася презентація сучасного рентгенкабінету, облаштованого в рамках японського грантового проєкту «Кусаноне». Завдяки цьому проєкту лікарня отримала нове обладнання, що забезпечить якісну та точну діагностику для пацієнтів.

Про це повідомили в Любешівській селищній раді.

Реалізація проєкту стала можливою завдяки співпраці КНП «Любешівська багатопрофільна лікарня», Любешівської селищної ради та Фонду боротьби з раком. Нове обладнання замінило застарілу техніку 1983 року.

Грантова угода між урядом Японії та лікарнею склала понад три мільйони гривень. Йдеться про постачання сучасного рентген-апарата.
Любешівський селищний голова Олег Кух висловив щиру вдячність уряду Японії: «Покращення медичного обслуговування жителів громади – серед наших головних пріоритетів. Дякуємо японському уряду за підтримку проєктів у сфері охорони здоров’я в такий складний для України час».
Подяку міжнародним партнерам висловив також і директор медзакладу Сергій Герець, відзначивши вагому роль Фонду боротьби з раком та особисто керівниці Марії Адамчук-Коротицької, яка активно сприяла реалізації проєкту.
Читати ще: Відділення волинського госпіталю оновлять за 20 млн

Важливо, що ремонт приміщення для нового рентгенкабінету лікарня провела власним коштом – на ці цілі було виділено 1,7 млн грн. За словами директора, кабінет вже приймає пацієнтів.
Проєкт «Кусаноне» є прикладом ефективної міжнародної співпраці, яка дозволяє громадам оновлювати медичну інфраструктуру та забезпечувати своїх мешканців якісними медичними послугами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus