USD 39.70 39.90
  • USD 39.70 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьк прилетів унікальний літак

25 Червня 2021 20:45
До Луцька прилетіли винищувачі 40-ї бригади тактичної авіації, і серед них один особливий – пофарбований у кольори української авіаційної групи вищого пілотажу «Українські соколи».

Про це повідомили на сторінці організації волинських авіалюбителів «ОВАЛ» у фейсбуці.

У середу, 23 червня, поміж дванадцяти легких фронтових винищувачів МіГ-29 і навчально-бойових винищувачів МіГ-29УБ (двомісна навчально-бойова модифікація, так звана «спарка») на Луцький військовий аеродром вперше завітав дуже цікавий борт – МіГ-29 з бортовим номером 03 зі складу 40-ї бригади тактичної авіації міста Васильків, що у Київській області.

Літак замість стандартного сірого піксельного камуфляжу пофарбований у кольори української авіаційної групи вищого пілотажу «Українські соколи», яка була сформована в 1995 році, а розформована у 2002 році після жахливої Скнилівської трагедії.

Цей борт ніколи не входив до складу даної пілотажної групи та був пофарбований в її кольори в пам'ять про неї.

Волинські авіалюбителі опублікували ефектне відео в стилі slow motion, зняте під час заходу винищувача на посадку на Луцький військовий аеродром.

На внутрішніх крилевих вузлах підвіски літака підвішені два блоки Б-8М1 з некерованими авіаційними ракетами С-8 класу «повітря – поверхня» калібру 80 міліметрів. А на підфюзеляжному вузлі підвіски між гондолами турбореактивних двигунів літака підвішений підвісний паливний бак місткістю 1520 літрів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
скептик Показати IP 25 Червня 2021 21:08
краще б вони без того всього підвішеного літали і то десь подалі від міста
Угу да до скептик Показати IP 26 Червня 2021 08:00
А чим краще? Тобі літак що бухати мішає, чи буьилки здаватм, особисто тобі?
Мдя до Угу да Показати IP 27 Червня 2021 10:23
Щирий українець без хамства і слова не скаже:( І таки да, згідна з ''скептиком'', мене теж напрягають ці літалки на головою
Авіалюбитель до Мдя Показати IP 27 Червня 2021 13:41
Напрягають? Тоді валіза, вокзал і глухий хутір, з якого ти понаїхало в наше авіаційне місто.
Мдя до Авіалюбитель Показати IP 27 Червня 2021 16:38
Взагалі-то я тут народилась і живу все життя. І так, мене напрягає металобрухт в повітрі, хоча люблю літаки і поважаю професію пілота. І зі слів тих же пілотів в приватних розмовах, вони часом самі дивуються, як ЦЕ ще літає. Хоча кому це я, чомусь сумніваюсь спроможністі на щось крім бидлохамських висловів :(
Ага до Мдя Показати IP 27 Червня 2021 22:14
Але наскільки правильно, що питання тієї ж військової авіації, не віддано на вирішення такому от псевдо інтелегентному охлосу.
Угу до Мдя Показати IP 27 Червня 2021 22:18
Чому зразу щирий українець, по паспорту я росіянин, але всім серцем за Україну. І от манкуртів типу вас дійсно не переварюю. Ви саме ті гниди, що гірші за вошей.
Рома до Мдя Показати IP 14 Липня 2021 14:10
А машини на дорогах не напрягають? Від них більша ймовірність ласти склеїти))
Авіалюбитель до скептик Показати IP 27 Червня 2021 13:34
Це краще б ти переїхало подалі від нашого авіаційного міста.
Я Показати IP 26 Червня 2021 06:40
як його пофарбувати в зелений колір в червону крапинку - щось зміниться????
Попандопуло до Я Показати IP 26 Червня 2021 09:39
В корчах не буде видно ... Краще запитати: "Чому вони в Криму не літали?"
Olden до Я Показати IP 26 Червня 2021 09:58
Звичайно-стане ще унікальнішим
турбо режим до Я Показати IP 26 Червня 2021 10:56
тільки в зе-лений і жодноі ..крапинки..!
Сусід Показати IP 27 Червня 2021 00:49
Огоооо!!!! Стаття, знахідка для шпіона, ще прізвища пілотів і адреси бракує.
Авіалюбитель до Сусід Показати IP 27 Червня 2021 13:43
З якою метою цікавитесь прізвищами пілотів та їхніми адресами? ;)
Протопоп Показати IP 27 Червня 2021 16:48
унікаьний тим, що пофарбований інакше? Вау!!!! Ну все, трясіться, вороженьки
Munirshik Показати IP 27 Червня 2021 17:33
Последний из Могикан.
Маленький Показати IP 27 Червня 2021 20:15
Радуeмся. МИГ 29 из СССР. А АН 29 сделать не смогли? И вообще ни одного боевого самолёта и вертолёта не сделали. Одни дроны и те турецкие. Свой скоро будет?
олександр Показати IP 21 Липня 2021 15:32
у того сокола перья повыпадало от старости