USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

ФОТОФАКТ: Літак над Луцьком

27 Квітня 2016 11:08
У мережі з’явилася світлина одного з літаків, який цими днями літав на Луцьком.

Фото у Фейсбуці опублікував користувач Дмитро Бурда.

Користувачі мережі активно обговорюють фотофакт. Цікавляться, хто є автором. Окремі з них припускають, що фото виклав один із пілотів іншого літака. На що журналіст Юрій Конкевич написав: «Це не пілоти виклали світлину, а фотокореспонденти спеціалізованих журналів, яким дозволили знімати «сушки». Один із них пройшов медобстеження і літав в кабіні другого пілота».

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, планові навчальні польоти відбуваються на Луцькому військовому аеродромі для підвищення професійних навичок льотного складу.
Крім того, фото літаків над просторами нашого краю опублікувала Організація Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ" у ВК.
Ще більше фото виклав у мережі Фейсбук користувач Stephan Ortmann
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Андрій Показати IP 27 Квітня 2016 11:17
в СУ-24 нема "кабіни другого пілота", там одна кабіна, де пілот і штурман сидять рядом як в авто.
ОВАЛ до Андрій Показати IP 27 Квітня 2016 11:56
Поряд з сушкою летів Л-39 «Альбатрос» з якого і велася зйомка.
лучанин Показати IP 27 Квітня 2016 12:20
Який би дурень дозволив,якомусь журналістові зайняти місце штурмана під час виконання польоту? Ні один командир на це не піде!!!
Анонім Показати IP 27 Квітня 2016 12:54
не фотофакт а фотошоп
АС Показати IP 27 Квітня 2016 13:25
Літакам вже по 45 років. Цікавого в них немає нічого, але казав перший руйнівник України: " маємо те, що маємо".
Фанера над Луцьком до АС Показати IP 27 Квітня 2016 16:50
коментар було видалено
007 Показати IP 27 Квітня 2016 14:11
Квадрокоптєр знімав...
злий Показати IP 27 Квітня 2016 16:09
А якого лисого літати над Луцьком? І літаки не нові і інших місць вистачає. А якщо не дай Бог щось....!
Ааа до злий Показати IP 27 Квітня 2016 22:27
Віктор Показати IP 27 Квітня 2016 21:10
Хто скаже,над яким районом міста пролітає літак на першому фото?
40Б до Віктор Показати IP 27 Квітня 2016 22:09
Над 40 б кварталом. На фото трішки нижче хвостової частини літака чітко видно жовтий будиник-новобудову біля 21 гімназії, яку поставив була-романюк. і праворуч від нього парк за ЗАГСом
Анонім до Віктор Показати IP 27 Квітня 2016 22:34
сороковий квартал
Wiktor до Віктор Показати IP 27 Квітня 2016 22:47
На першому фото видно вулицю Кравчука та Соборності.
Ольга до Віктор Показати IP 28 Квітня 2016 09:05
Соборності. ЗАГС . 33 квартал.
Лучанин Показати IP 27 Квітня 2016 22:23
На 1 фото чітко видно Луцьк район 33го - Соборності, Кравчука. А над кабіною пілото ОДА, ще вище Рованці. Під літаком добре видно парк героїв Небесної сотні той що за ЗАГСом
пр Показати IP 28 Квітня 2016 08:48
Чого це вони на літаках окупанта льотають??? Ганьба! Де наші пароплани???
DRAKULKA до пр Показати IP 28 Квітня 2016 10:38
Військові пароплани-бомбардувальники? )))
укроп Показати IP 28 Квітня 2016 15:04
"Обласна рада слуг народних" повинна терміново зробіти звернення до міністерства оборони, припинити ці тренування у місті!!!Заберіть цей антикваріат з Луцька. Не наражайте людей на небезпеку і не випробовуйте людське терпіння!!!
Все правильно Показати IP 28 Квітня 2016 17:50
А де ж їм тренуватися?????? Нехай літають,і як можна більше.Я це кажу не дивлячись на те,що маршрут польотів проходить прямо над моєю хатою.