USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

У Луцькій міськраді – нове управління

22 Березня 2017 18:15
Депутати міськради підтримали питання про створення управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

Про це стало відомо під час засідання чергової 20 сесії Луцької міської ради 21 березня.

Директор Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан повідомила, що за останні роки були прийняті низка законодавчих актів щодо мережі центрів соцслужб. У 1993 році працівники центру були віднесені до посадових осіб, але відповідно до нині чинного законодавства, їх перевели на тарифні ставки, тож і погіршаться умови праці.

Центр соцслужб хоче увійти до складу виконавчого комітету, щоб не бути поза його структурою і зберегти кадровий потенціал.

Нині в центрі працює 13 осіб. Ліна Галан побоюється, що якщо їм зменшать зарплати, половина з них піде з роботи. А більшість працівників мають 10-15-річний досвід роботи.

З її слів, створення управління дозволить надавати якісніші муніципальні послуги і розширити діяльність центру.

Депутати підтримали проект рішення одноголосно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Я Показати IP 22 Березня 2017 19:27
Дуже толкова жінка і багато робить хорошого.
Жанна Показати IP 22 Березня 2017 21:23
Радію за пані Ліну. Мега працьовита, завжди має купу ідей і головне зажди готова прийти на допомогу. Колектив справжня команда. Вдалих успіхів !
О.Бендер Показати IP 22 Березня 2017 22:23
Управління рога і копита
Тарас Показати IP 22 Березня 2017 22:51
Ліна Вікторівна - гідна поваги! Багато робила і брала відповідальність там, де могла б просто проігнорувати. Тому я обома руками за будь-яке просування її діяльності.
Міра Показати IP 22 Березня 2017 23:25
Молодці!!! Так тримати!!! Вперед і тільки вперед!!!! У Вас все вийде!!!
лучанка Показати IP 23 Березня 2017 14:14
Моя сім'я постійно звертається за допомогою до центру. зробили безплатний кабінет речей: взуття, одягу, включають у списки на отримання продуктових. Деколи просто не можемо обійтися без допомоги працівників. Читаю і радію за них. Директорка взагалі одним словом - на своєму місці. Сама пережила багато і допомагає усіх хто звертається. Думаю їм буде краще і зможуть допомогти нужденним людям.
Чому Показати IP 23 Березня 2017 16:26
Чого такого не має в районому центрі.!?там коли не звернешсЯ ніколи нічого не має та нічого не знають.сором