USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцькій міськраді - скорочення

28 Квітня 2014 14:47
У мерії уже готують розпорядження Луцького міського голови Миколи Романюка стосовно скорочення працівників виконавчого апарату установи.

Про це повідомив під час засідання постійної комісії Луцької міської ради сьогодні, 28 квітня, заступник міського голови та керуючий справами виконкому Юрій Вербич.

Зі слів посадовця, рішення стосовно скорочення фінансових витрат з міського бюджету у міській раді уже прийняли. Як пояснив Юрій Вербич, такі штатні скорочення – вимушені й пов’язані з ситуацією, що склалась в країні. Тож, на його думку, скорочення працівників мерії не уникнути .

«Ми будемо аналізувати усі існуючі вакансії у світлі зменшення фінансових витрат. Уже до середини травня цього року все буде оптимізовано. Це не буде скорочення задля скорочення, бо ми розуміємо, що люди залишаться без місця роботи», - зазначив посадовець.

Також він нагадав, що рішенням міського очільника на 50% скоротять й автомобільний парк міськради, а це автоматично означатиме й зменшення кількості водіїв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Реаліст Показати IP 28 Квітня 2014 15:04
Цікаво, усі говорять що у звязку із ситуацією що склалась треба скорочувати, а хоть би хтось сказав що робити тим скороченим людям? Раз так, то можна сміливо казати, що у звязку із ситуацією що склалася, можна не платьити комуналку бо люди без доходів? Чи у нас однобічне бачення проблеми? Проблеми держави людей мають хвилювати, але от навпаки зовсім не працює....
* до Реаліст Показати IP 28 Квітня 2014 16:46
ужас! Оце пакращення! Людям-то вони паски затягнули, а собі?
* до * Показати IP 28 Квітня 2014 16:47
Думаю, таким чином хочуть довести людей до зневіри, щоб на Майдани більше не виходили
скорочений працівник до Реаліст Показати IP 28 Квітня 2014 18:43
А тих яких скоротили вже??? Як нам??? Ніхто не думає???
ілля Показати IP 28 Квітня 2014 15:37
а чому начальство не скоротять і відділи а тільки пару людей? чому чиновників не скорочуєте? нема ж кому робити одне начальство !!!!!!!!!
лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 15:57
у міській раді скорочення - сміх та й годі - вони тих, що скоротять переведуть на інші посади, або відкриють нові відділи, як у випадку із відділом аудиту - відкрили цілий відділ для малютіної (пасія романюка), або відділ по боротьбі із корупцією, який очолює крохмаль (той що "хабарів не брав"). все залежить від таблички ділення із мером
спостережливий Показати IP 28 Квітня 2014 16:51
ще ні одній владі не вдалось скоротити працівників .Сокращаем аппарат --удлиняем змеевик.тільки жорстка реорганізація може встановити чіткий ліміт--а так розмови для лохів
лучанин Показати IP 28 Квітня 2014 19:57
А ще Лучан чекає "приємна" новина. Мерія планує припинити подачу гарячої води на ціле літо. Працівників Луцьктепло не збираються скорочувати-їх просто заставляють писати заяви на звільнення. ДОЖИЛИСЯ І ДОКЕРУВАЛИСЯ киричук, казачек і романюк з ними разом.
де справедливість? до лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 01:48
коментар було видалено
@ до лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 07:50
Банду геть! Не вдалося прихватизувати, то таким чином вирілиши людей доконати...
Волинь Показати IP 28 Квітня 2014 20:24
Пора вже романюка скорочувати, а то він увесь Луцьк продасть. Коли вже нажереться ?
!!!!..... Показати IP 28 Квітня 2014 22:25
На посади повертають пенсіонерів ( вони будуть отримувати і зарплату,і пенсію!!!),а скорочують молодих людей.Оце політика новопризначенних!!!! Браво!!!
Лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 06:44
Першого кого треба скоротити - це вербич, сама непотрібна лбдина у міській раді. Нічого не робить і заважає іншим працювати
Водій Показати IP 29 Квітня 2014 07:47
Може краще скоротити дупи, які перевозять ці водії! Інакше зараз ці командири без водіїв почнуть за кермо сідати.На вулицю краще не виходити, бо задавлять по буху!
Ірина до Водій Показати IP 29 Квітня 2014 07:54
Ні, звісно, себе вони не скоротять - скоротять водіїв і тих, хто працює за 1200, а тоді будуть трубити на весь Луцьк про проведену роботу