USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцькій райраді новий голова

21 Лютого 2014 15:02
Місце колишнього регіонала голови Луцької районної ради посів бютівець.

Засідання позачергової сесії Луцької районної ради відбулося сьогодні, 21-го лютого.

Після перемовин депутатів, на кандидатуру голови Луцької райради висунули Олексія Гвоздецького. За нього віддали свої голоси 38 народних обранців з 51-го присутнього. До сьогодні, посаду голови Луцької райради обіймав член фракції Партії регіонів Ігор Волошенюк.

Новообраний Олексій Гвоздецький є головою фракції «ВО «Батьківщина» в Луцькій райраді.
Довідка. Народився Олексій Гвоздецький 30 травня 1967 року в селі Веселе Старосалтовському районі Харківської області. Освіта вища. Працював в районній раді головою фракції ВО «Батьківщина», був членом президії, членом планово – бюджетної постійної комісії. Щодо громадської діяльності, то є головою Луцької районної партійної організації ВО «Батьківщина».
Трудова діяльність: 1987-1992 голова колгоспу імені Горького Костромської області Буйського району . 1989-1992 голова сільської ради та одночасно голова колгоспу. 1992-1995 директор ТЗоВ «Гай» міста Буй Костромської області. 1995 директор ТЗоВ «Неофіт». 2004 - по даний час Директор ДД господарства «Рокині». Із 21-го лютого 2014-го року голова Луцької райради.

Нагадаємо, коли обирали нового голову, то активісти євромайдану заблокували усі виходи, щоб депутати не порозбігалися допоки не приймуть рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Остап Показати IP 21 Лютого 2014 15:09
Демократичене рішення прийняте бемократичним шляхом під наглядом демократичних дубинок.....
Перевірено до Остап Показати IP 21 Лютого 2014 15:26
Всі точно з глузду з"їхали.Кого вибирають Гвоздецького....?Нехай розкаже скільки кримінальних справ на нього відкрито за розкрадання державного майна? Що слабо????Він опозиція? Опозиція на МАЙДАНІ в Києві.А такі як Гвоздецкі,Козюри,Гузі,Данилюки заховались за наші спини і деребанять під той шумок крісла.ПОЗОР ВОЛИНІ!!!Не за таких вибачте,моральних, уродів вмирають наші земляки.
Пр сект до Остап Показати IP 21 Лютого 2014 16:36
А де дівся Волошенюк, хто його забрав(чи викрав)
Альянс до Пр сект Показати IP 21 Лютого 2014 17:06
До майдану не довели десь втік
Це Показати IP 21 Лютого 2014 15:15
тринцець... шило на мило, скоро самі ж його і скинете...
Виборець Показати IP 21 Лютого 2014 15:16
Вітаємо Вас пане Олексію ті загиблі майданівці саме за це і боролися.... добре вам працювати......
Анонім Показати IP 21 Лютого 2014 15:32
А лідер хто? Лідерів НЕМАЄ, всі замарані, всі рвуться до кормушки, ІДАЕЛІСТІВ-ПРОФЕСІОНАЛІВ-)
Рокині Показати IP 21 Лютого 2014 15:34
"Підняв" Рокині - "підніме " Луцький район. Це жах.
небайдужа Показати IP 21 Лютого 2014 15:52
Проголосували за Гвоздецького напевно тому, бо немаЕ з кого вибирати. Ну кого реально можна було висувати?
до до небайдужа Показати IP 21 Лютого 2014 15:56
З вашим підходом до таких серйозних речей...нехай тоді Янукович залишиться,бо нема кого вибирати.Що ви,перепрошую, верзете???Це аргумент???
Анонім до до Показати IP 21 Лютого 2014 16:02
Це не значить,що я схвалюю,це мое припущення, а Ви назвіть конкретно, ХТО міг би очолити райраду, прізвище
ігор Показати IP 21 Лютого 2014 15:56
УВАГА ВОЛИНЯНИ !!! ОБЩАК ПР - "ЗАХІДІНКОМБАНК" ( м. Луцьк, пр-кт Перемоги,15 ) фінансує "тітушек", які вбивають людей. Керівник ОБЩАКУ -Галина СКИБА. Вона також винна в смертях українців. Цей ОБЩАК ПР необхідно знищити.
олег до ігор Показати IP 21 Лютого 2014 15:58
СКИБУ НА МАЙДАН !!! Вона мае відповісти за злочин.
Не Показати IP 21 Лютого 2014 16:05
провокуйте людей, багато хто буде тільки радий якщо будуть громити банк, тоді можна буде сховати багато махінацій як тих хто був при владі,так і тих хто до неї рветься!!! Зауважу, провокують погроми ті - хто рветься до влади,щоб очиститись таким чином і виглядати справжніми борцями!!! Не вийде,народ в курсі ваших справ!!!
Знаючий Показати IP 21 Лютого 2014 17:16
Гвоздецький - злодюга, який повернувся у 1992 році з мішками грошей з Росії, де був головою колгоспу і продав його. Цинік, злодій, паскуда, у всіх відношеннях одіозна особа, зі злодійської сімї. Десятки кримінальних справ і ошуканих людей в Луцьку. А в придбанні нерухомості в Луцьку головним його помічником виступав на шість щаблів вищий злодій Святослав Кравчук (магазин "Тканини"). Шкода, що Романюк погано знає, хто в нього перший заступник. Але він це взнає на наступні вибори 2015 року. Тоді все вилізе наверх.
іра Показати IP 21 Лютого 2014 17:49
УВАГА !!! Один з працівників Луцького "ЗАХІДІНКОМБАНКУ" проговорився що з цього злодійського ОБЩАКА ПР проводиться фінансування "тітушек" та "Беркута", які вбивали людей. Керівник цього ОБЩАКА - Галина Скиба. Що вона скаже сім'ям вбитих людей ???
Свідок Показати IP 21 Лютого 2014 18:34
Я шокована ! Злодій,П'яниця! Шахрай! Непорядна людина це мало сказано!!! По вуха в боргах! Кримінальних справ як в собаки блох! Оце так вибрали! Ганьба!!!
Анонім Показати IP 21 Лютого 2014 18:51
кримінальні справи з рук влади.....Саме це Вас і диавує ...... .Нехай декржава повернить законно відсуджені кошти.які в ноьго забрали.
Анонім Показати IP 21 Лютого 2014 19:10
Господар той ,хто вміє господарювати! До чого, із за кого докотився його так званий " бізнес"? Скільки людей одурив ? Повернув всі борги людям? Влада тут ні до чого! Говорим про особистість!
ого Показати IP 21 Лютого 2014 21:27
це вже точно цирк на дроті! ну всьо, піде район з молотка....
Лучанка Показати IP 21 Лютого 2014 21:40
Тут тільки залишається згадати слова славетного діда Панаса: "Отака-то, діточки, х**ня!" Вибачте, за грубість, але про Гвоздецького нічого кращого сказати не можна. Луцькому району АМБА!! Оце то прийшли до влади "борці за народне щастя", що все зразу віддають на поталу злодіям і аферистам вищого гатунку!!
Реаліст Показати IP 21 Лютого 2014 22:56
Люди, ви чуєте,що ви кажете??? Бридко читати ваші коментарі!!! Все, що ви кажете про людину, яку не знаєте, як брудом поливаєте! Як це низько! Самі не знаєте,що хочете!! "Регіонал - геть", "бютівець - ТЕЖ геть!"?? Вам аби було кого полити брудом! Такі недосвічені люди як ви, нажаль, не знають одну просту істину - ВСЕ,що ви говорите про іншу людину: характеризує не її, а - ВАС. Ви віддаєте світу те, чим наповнена Ваша душа. Як прикро, що це - ненависть. Схаменіться! Гвоздецького хоча б кожну неділю в церкві можна побачити, де ви, можливо, ніразу не бували! І хоч я сам, особисто, з ним не знайомий, судячи по вашим відгукам, можу впевнено сказати: Гвоздецький - прекрасна людина! В чужому оці,як кажуть, й насінинку помітять, а в свому - й колоду не побачать! Прикро, прикро...люди...яка деградація суспільства! Задумайтесь над своїми ж словами..
реаліЯ до Реаліст Показати IP 21 Лютого 2014 23:44
Ну так хто винний, що всі в нас такі?:) А що у БЮТі всі святі? Да там злодюг не меньше ніж в ПР! Так що не виступайте тут особливо, знаємо що і по чому! А от те, що все роблять по всій області під тиском "сектора" - це амбєць...:(
Антон до Реаліст Показати IP 22 Лютого 2014 10:59
А чому вибирати маємо тільки з владної партії чи опозиції???? Чому постає вибір з якої ПАРТІЇ буде людина???? Є справжні спеціалісти, патріоти, освідчені люди, які не заплямовані всіма пороками які дає влада, які не йдуть до партій щоб краще місце вибити, а чесно працюють.. Але у нас якщо ти не в партії, якщо хтось зверху не кришує - нікуди не попадеш. На посадах тільки "свої". Оцю систему треба зруйнувати і тоді можливо на відповідних посадах будуть спеціалісти.
реалісту Показати IP 22 Лютого 2014 05:46
Гвоздецький - злодюга, який повернувся у 1992 році з мішками грошей з Росії, де був головою колгоспу і продав його. Цинік, злодій, паскуда, у всіх відношеннях одіозна особа, зі злодійської сімї. Десятки кримінальних справ і ошуканих людей в Луцьку. А в придбанні нерухомості в Луцьку головним його помічником виступав на шість щаблів вищий злодій Святослав Кравчук (магазин "Тканини"). Шкода, що Романюк погано знає, хто в нього перший заступник. Але він це взнає на наступні вибори 2015 року. Тоді все вилізе наверх.
реалісту Показати IP 22 Лютого 2014 05:47
"Підняв" Рокині - "підніме " Луцький район. Це жах.
Реалісту Показати IP 22 Лютого 2014 07:48
Про яку церкву тут йдеться? Поняття сятого там повністю відсутнє! Особисто дуже добре знаю цю людину! Чого Ви всі вчепилиль до тих партій! Охаректеризуйте особу! Да хоч із партії "Пупкіна" а те що ЗЛОДІЙ, ШАХРАЙ, " БІЗНЕСМЕН", подивіться як живе ! Його результат! Був "бізнесменом" поки кредити роздавали! Дорвався до бюджету буде тепер чим справи закривати! І У доброго господаря подвір`я і хата впорядку! Подивіться на його приміщення! Все розвалюється! Оце так накерує!
усім Показати IP 22 Лютого 2014 08:30
бютівці в луцькому районі всі продажні, Гвоздецький ніколи не переможе на простих виборах в району раду по Рокинях, це жах хто прийшов до влади!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
лучанин Показати IP 22 Лютого 2014 13:05
не хвилюйтесь, все буде під контролем, заступником Гвоздецького обрано порядну і принципову людину, який точно не дозволить сумнівних кроків пану голові.
Володимир Показати IP 23 Лютого 2014 03:01
ДО ЛУЧАНИНА - а чому порядного заступника не обрано головою?
лучанину Показати IP 23 Лютого 2014 07:00
заступник порядний та принциповий, Гвоздецький хай іде в запій він це любить особливо коли були вибори 2010 року - його шукали штабісти з києва цілий тиждень, бют - так тримати
Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 10:16
Як може заступник спитати з голови ? Несмішіть! І до нього знайде підхід! Гроші всш люблють ! Осбливо бюджетні !
лучанин до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 20:45
Повірте,зможе, щось мені доводити зараз немае змісту, час покаже. Але і в наш час е ЧЕСНІ, вірні патріоти, які дійсно хочуть служити народу УкраІни .Невже Ви вважаете, що всі без вийнятку злодіі???
Волиняночка Показати IP 23 Лютого 2014 20:53
Хороша, освідчена людина, порядний чоловік і гарний батько..
Лучанину Показати IP 23 Лютого 2014 23:38
Дати час щоб достаньо вкрав! тоді переконатись.Проаналізуйте його як керівника! Де госп. " Рокині" під його чуйним керівництвом до чого дійшло!? Що стало з госп. " Відродження" с.Скобелка Горохівського району ? Теж не получилось? ТзОВ " Веселка" ТзОВ " Неофіт" ТзОВ " Неофіт -Агро" ? Всім цим керував він ! В якому стані ці всі підприємства? Які можуть бути ще докази? Такий він і в партійній роботі! І після цього всьго дати керувати щей районом?Що ЦЕ!!!!!!!!!! Як розуміти!!!!!!!!
лучанин до Лучанину Показати IP 24 Лютого 2014 15:46
Читайте уважно коментарі, я взагалі то не про Гвоздецького мав на увазі...
Волиняночці Показати IP 23 Лютого 2014 23:43
Не за цими критеріями обирають на таку роботу! Якщо не розумієте про що йде мова краще не пишіть!
Житель смт.Рокині Показати IP 25 Лютого 2014 12:03
Ще не забули господарювання Гвоздецького на посаді директора ДП ДГ "Рокині". Нагнали як скаженого пса. За час роботи якого залишились борги по заробітній платі, до пенсійного фонду повністю зруйнована ферма, машинно-тракторний парк, знищено виробництво. Будучи на цій посаді, приліпив до господарства своє підприємство "присоску" "Неофіт", через яке шляхом укладення фіктивних угод по постачанню міндобрив та засобів захисту рослин викачував гроші. Це вам підтвердять усі працівники ДП ДГ Рокині. Агроном який працював навіть не чув про такі добрива. Продав усю техніку на металобрухт а кошти прикарманив. Не гребував навіть банальними кидками місцевих жителів у яких брав гроші за обіцянки продажу складу і на даний час ні грошей ні складу. Для того щоб не знайшли кінців добросовісно знищив після себе бухгалтерію. А зараз що ??? Приліпить до бюджету свої присоски і буде викачувати гроші прикриваючись партійною вірністю Якщо у Луцькій районній раді не має більш достойних кандидатів то розпустіться , бо інакше буде той самий майдан. А простих людей закликаю зайти в кабінет Гвоздецького і нагадати йому його ратні подвиги в "імя процвітання аграрного сектору Волині".
Анонім до Житель смт.Рокині Показати IP 26 Лютого 2014 07:48
Підтримую!!!
жителям Рокинь Показати IP 26 Лютого 2014 19:52
гвоздецького на посаду лобіював ВІТЕР!!!!!!!!!...
Анонім до жителям Рокинь Показати IP 27 Лютого 2014 11:58
Це точно Вітер...Вони друзі.от і перші дзвіночки кум пхає кума...Домайданувалися!!. І жителі села Рокині пишуть щиру правду,бо не хочуть такого керівника.
Громадянка Показати IP 28 Лютого 2014 10:14
Перечитала всі коментарі і склалось враження, що пишуть всі - хто не дорвався до корита... А пан Гвоздецький, кажуть люди, нормальна та адекватна людина. З біографії видно, що має досвід роботи в органах місцевого самоврядування. А вибрати людину, яка тільки говоритиме - взагалі, був би завал району.
громадянці Показати IP 5 Березня 2014 10:07
точно буде завал
Рокині Показати IP 5 Березня 2014 13:29
Гвоздецького ще 2010р. звільнили з Рокинь. І відкрили кримінальну справу за роскрадання державного майна, у великих розмірах. При його правліні у людей пропало 3 роки робочого стажу.
працівник ДГ "Рокині Показати IP 5 Березня 2014 15:28
Уважно читаю всі коментарі, розумію, що суспільство наелектризоване (останні події в Україні) , але, складається враження,що хто б не став зараз керівником - завжди знайдеться "баба-яга" яка проти!!!!!Я дуже добре памятаю в якому стані приймав Гвоздецький господарство "Рокині" - в повному занепаді, з боргами по зарплаті, до пенсійного та бюджету. Я не буду стверджувати, що з Гвоздецьким відбувся стрімкий прорив ( в той важкий час це просто було неможливо) але він робив усе, щоб утримати його на плаву, виплачував зарплату (звичайно бували затримки) погасив комунальні борги та податки, з власного підприємства надавав фінансову допомогу. Але, як завжди,люди не цінують того що мають,ініціатива та хороші починання в нас наказуємі: підприємсто без відома трудового колективу забрали. а тепер там дійсно робиться те про що так активно пишуть. Так що,бажаю Гвоздецькому успіхів!
працівнику ДГ " Роки Показати IP 6 Березня 2014 09:20
А чому взанепаді його власні підприємства? Там жахлива ситуація ! Купа кримінальних справ по податкам та виплаті зарплати! Що тут мішає коли в штаті всього четвер працівників?Ніхто не проти із тих хто писав на цій сторінці,але за нормального ,відповідального господаря ! Якщо таких обирають тоді робиться страшно яка прийшла влада! Буде "краще" ніж було! Вже маєм приклади!Де їхня так звана люстрація ! коли кум кума тягне! Це ви рахуєте так треба? А господарство забрали тому що не дурніші люди бачили що він там витворяє !