USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У луцькому барі п'яний молодик з ножем кидався до відвідувачів

22 Грудня 2017 07:00
П’яний 22-річний чоловік розбив скло і кидався на людей з ножем у луцькому барі «Гранат», що на вулиці Грабовського.

Подія трапилась ввечері, 21 грудня, - повідомляє Волинь24.

П’яний молодик заривався до гостей і персоналу бару «Гранат». Коли ж його спробували вивести, чоловік розбив ліктем скло у дверях. А згодом дістав ножа і почав погрожувати ним людям.

Врешті, працівникам і відвідувачам закладу довелось скрутити нахабу, відібравши у нього ножа. На місце події викликали поліцію.

Вже у міськвідділі молодик заявив, що він – учасник АТО. Разом з хуліганом відпочивав ще один чоловік. Однак, він хоч і був також нетверезий, поводив себе мирно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Дмитро Показати IP 22 Грудня 2017 07:25
Понять, простить и отпустить, бо він ато?
Відвідувач Показати IP 22 Грудня 2017 08:22
Квартиру виділити йому не забудьте
Анонім Показати IP 22 Грудня 2017 08:52
За грати того атошника! Якщо ато , то має право різати людей?! От ди?іл! Таких як він атошників повно п'яних і в місті і в транспорті бачу! Надінуть на себе камуфляж і ходять но місту чорні та під градусом.
Петручіо Показати IP 22 Грудня 2017 09:14
Туди ще Самооборона приїхала попіаритися, покрутилася перед фотографом і поїхала далі.
Віктор Показати IP 22 Грудня 2017 09:50
Більшість атовців такі, нормальна людина не піде воювати. Понавозили зброї в мирні міста, віджимають бізнес у людей. Та взагалі займаються відвертим рекетом. На будь-які зауваження, чи спроби спротиву ,суцільна агресія. Бють себе в груди, що нас захищали.А хто тепер нас захисть від них?!! З тикими захисниками, ворога не потрібно!!!!(((
Іра до Віктор Показати IP 23 Грудня 2017 08:11
Нормально на дивані сидіти, і гадити людей, які захищають тебе і твою краіну! Нормальні в АТО піщли голі і в тапках, бо ще не знали куди йдуть!!! а засуджувати усіх не берись, бо дома на диванчику говорити багато варті.. Нажаль люди не цінять своіх героів.....
Любі свині Показати IP 22 Грудня 2017 10:05
Ша! Чому зразу сморід підняли? В статті сказано:"Вже у міськвідділі молодик заявив, що він – учасник АТО." Себто, даний факт не встановлений та нічим не підтверджений. З таким - же успіхом він міг сказати що являється королевою Великобританії... А якби він сказав, що є власником авто на євробляхах, дописувачі як -би реагували? Так що, диванні воїни, зверніть увагу на ножа - звичайний, кухонний ніж. Повірте мені, справжні АТО-шники з таким гів...ом не ходять.
aaa до Любі свині Показати IP 22 Грудня 2017 10:23
Угу) З гранатами ходять
Ввв до aaa Показати IP 22 Грудня 2017 16:25
Просто по красоті під@&)ув!
Лучанин Показати IP 22 Грудня 2017 10:18
Справжні атошники, з військовими трофеями ходять!!! Серед моїх знайомих, лише невдахи пішли в АТО, які нічого не досягли в цьому житті. Це їх зоряний час!!
Хрен собачий Показати IP 22 Грудня 2017 11:52
Пише ГРАНАТа,а кидався з НОЖЕМ. Треба відповідно до закладу, кидатися динамітом і тротилом. :)