USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У луцькому госпіталі повісився військовий 51 бригади

24 Вересня 2014 17:58
Військовий 51-ої бригади повісився у Луцькому гарнізонному військовому госпіталі.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у прес-службі волинської міліції.

Трагедія сталася сьогодні, 24 вересня, вранці.

Зі слів правоохоронців, наразі тривають слідчі дії. Слідів насильницької смерті на тілі не виявили. Відкрите кримінальне провадження за статтею 115 ККУ.

Військовий, як інформує Слово Волині, повернувся із зони АТО, хлопця звали Іван.

ЧИТАТИ ПОДРОБИЦІ САМОГУБСТВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
DJYJ Показати IP 24 Вересня 2014 18:03
а в енто время Романюх, омазывал дауна Кирика от неудобных вопросов по отплению города
Света Показати IP 24 Вересня 2014 18:14
Упокой его Господи. Что ж случилось в аду выжил и сам на себя руки наклал.
НОНА Показати IP 24 Вересня 2014 18:23
Війна дуже тяжка та брудна робота, не кожен може витримати такі навантаження. На війні сильні люди загартовуються, а слабкі ламаються. Цей випадок може бути результатом глибоких душевних переживань. Упокой Господи його душу.
дідо Показати IP 24 Вересня 2014 18:24
Куди тільки лікарі дивляться.
тиць... до дідо Показати IP 25 Вересня 2014 02:34
i правда, вкалiчили хлопця, довели до самогубства, i лiкарi крайнi ! Доки Дiдодебiли будуть так рахувати- вам одна дорога..
уляна Показати IP 24 Вересня 2014 18:28
співчуваю психолог теж треба тим хто повернувся і ті хто там.
Iриска Показати IP 24 Вересня 2014 18:42
Вiчна память Герою i слова спiвчуття дружинi i дiткам!
анонім Показати IP 24 Вересня 2014 19:53
а може його хтось довів до самогубства?
Лучанин до анонім Показати IP 24 Вересня 2014 20:01
ТАК, ДОВЕЛА, ВІЙНА! І ТЕ ВСЕ, ЩО ВІН ТАМ БАЧИВ!
Анонім до Лучанин Показати IP 26 Вересня 2014 02:32
и робив..
Лучанин Показати IP 24 Вересня 2014 20:04
ВІЧНА ПАМЯТЬ!!! ГЕРОЙ! Це просто жах! Тільки в неділу спілкувався з ним. ЯК???
прапра Показати IP 24 Вересня 2014 20:30
Люди, схаменіться, у людей біда, до чого тут Романюка ліпите??????
а ведь писали Показати IP 24 Вересня 2014 20:40
что скоро будете узнавать страшную правду о госпитале
Лучанин до а ведь писали Показати IP 24 Вересня 2014 21:32
????
Віктор Показати IP 24 Вересня 2014 22:12
А може знову мав їхати в АТО? Як би не було,вічна пам'ять!!!!
дружина мобілізов. Показати IP 24 Вересня 2014 22:58
звичайно що довели, командування В-Волинського.вони навіть зарплати позрізали та ще й сказали дякувати за те що у прокуратуру не подали.