USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Подробиці самогубства бійця 51 ОМБР

24 Вересня 2014 23:46
Військовий 51-ої бригади повісився у Луцькому гарнізонному військовому госпіталі.

Начальник Луцького міськвідділу міліції Ігор Муковоз розповів, що боєць 51-ї бригади Іван Т. учинив самогубство у військовому госпіталі 24 вересня вночі.

Юнак - 1987 року народження, родом із Ратнівського району, що на Волині, - повідомляє ТСН.

Через смерть бійця правоохоронці порушили кримінальне провадження.

Зауважимо, що начальник Луцького військового госпіталю, військовий хірург Олександр Хоменко відмовився коментувати ситуацію.

Нині йдеться про те, що тіло солдата виявив лікар під час ранкового обходу.

Боєць повернувся із зони АТО. Він проходив лікування у неврологічному відділенні.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 60
День Показати IP 25 Вересня 2014 01:06
Хай спочиває з миром!!!! Війна буде про себе давати ще не один рік!!!
ранок до День Показати IP 25 Вересня 2014 08:12
Люди, які вчиняють самогубства завжди були, є і будуть. Про справжні причини може ніхто й не знати.
Алина до День Показати IP 25 Вересня 2014 08:35
коментар було видалено
Olena до Алина Показати IP 25 Вересня 2014 09:04
Ти що на свої очі бачила,що відбувалось під Волновахою? Пі**іти всі можуть. ВАЛИ В свою РАААСІЮ і не буде там ні США ні ЄС. А хлопця дуже шкода,мо молодий!
Алина до Olena Показати IP 25 Вересня 2014 09:23
коментар було видалено
Анонім до Алина Показати IP 25 Вересня 2014 09:49
Ти азіров ,судячи з твого тексту!
Алина до Анонім Показати IP 25 Вересня 2014 10:07
С чем конкретно ты не согласен или ты по принципу "а баба яга все равно против" ? Аргументируй свои доводы, может я изменю свое мнение. После майдана все стали жить лучше ?
Анонім до Алина Показати IP 25 Вересня 2014 13:22
В мене один аргументований давод відносно вас тралей,ІДІТЬ на Х,,,У,,,Й!дарма ви тут стараєтесь це тільки ваші зомбовані маскалі ведуться на ваш словесний панос!
Млять до Анонім Показати IP 25 Вересня 2014 10:34
Ні, то ган*он дончанін тепер аліна.
Анонім до Алина Показати IP 25 Вересня 2014 09:58
Як ви вже задовбали путлеровскі дуполизи!чого ви лізите з своїм бредом,ми самі розберемся не треба нам ваших порад і настанов! І по моєму це ми з вашою парашею 23 роки браталися і наша влада виплясувала реверанси перед вашим путлером
Olena до Алина Показати IP 25 Вересня 2014 11:08
Якраз я з хлопцями дуже багато розмовляю, бо з друзями і рідними допомагаєм фінансово госпиталю. Але я не про це... Якщо вам тут так погано-ВАЛІТЬ з нашої країни. А війну не ми почали-ми тільки захищаємось. І при чому тут майдан??? Майдан переламав свідомість нашим людям і допоміг нам всім об`єднатись проти ворога,який чомусь у нас веде себе ,ніби вдома????
ЯЯ до Olena Показати IP 25 Вересня 2014 11:11
Олено, не треба "метати бісер перед свиннями" - марна справа.
Анонім до Olena Показати IP 25 Вересня 2014 13:08
А кто ее начал? Или события в Одессе ты не относишь к нынешней войне?
Юрій до Анонім Показати IP 25 Вересня 2014 14:17
Чмошнікі, вам пояснили волиняни не ведуться....
Ватник до Юрій Показати IP 25 Вересня 2014 19:09
коментар було видалено
совесть Показати IP 25 Вересня 2014 01:35
коментар було видалено
Правда до совесть Показати IP 25 Вересня 2014 04:16
Бог усе бачить і розбереться - хто каратель, совісний ти наш...
сай до совесть Показати IP 25 Вересня 2014 06:31
коментар було видалено
сай до сай Показати IP 25 Вересня 2014 08:43
коментар було видалено
Патрiот до совесть Показати IP 25 Вересня 2014 07:52
Покидьку, озирайся на вулицi...
Укроп до совесть Показати IP 25 Вересня 2014 10:49
Ти не совість - ти ч*о подзаборне!
((( до совесть Показати IP 25 Вересня 2014 11:11
модератори, *уйню приберіть звідси.
Вася Показати IP 25 Вересня 2014 01:42
Цікаві "подробиці"! Новина про те, що військовий хірург відмовився коментувати подробиці! А людям якраз цікаво, яка сволоч з генштабу винна в цьому!
Вася до Вася Показати IP 25 Вересня 2014 02:23
коментар було видалено
Петя до Вася Показати IP 25 Вересня 2014 04:18
Ти тойво - "рюсській" шрифт забув переключити..
сім до Петя Показати IP 25 Вересня 2014 05:40
Він не шріфт, а мозок забув включити
Вася до Петя Показати IP 25 Вересня 2014 06:09
коментар було видалено
жорік до Вася Показати IP 25 Вересня 2014 08:19
МАЙДАН БУВ, Є І БУДЕ! СЛАВА УКРАЇНІ!
Ник до жорік Показати IP 25 Вересня 2014 08:27
коментар було видалено
Анонім до Ник Показати IP 25 Вересня 2014 09:03
Ти придурок причому тут США.Це кацапи розпочали війну, а не ми і США.Це кацапам захотілось України, а завтра їм захочеться Литви,Латвії,Канади,Японії,будуть вас кацапів спасати від вас самих.Та згиньте ви уже,валіть у Сибір , Магадан вас там алкашів кацапів чекають.Ви, що думали вас у Москву і Пітер голодранців ледащих завезуть.Це ми прийшли у вашу расею і ходимо по вашій землі.Це гади прилізли до нас вбиваєте наших діток.
НИК до Анонім Показати IP 25 Вересня 2014 09:38
коментар було видалено
777 до Анонім Показати IP 25 Вересня 2014 09:39
коментар було видалено
Дончанин до Анонім Показати IP 25 Вересня 2014 11:13
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 25 Вересня 2014 13:06
коментар було видалено
Нерускій до Ник Показати IP 25 Вересня 2014 10:54
коментар було видалено
Правда до Вася Показати IP 25 Вересня 2014 08:24
Класно Вася ти їх зачепив. По нижніх коментах видно. Цікаво, якщо газ буде по комерційній ціні, згадають вони "рюсській" шрифт?
мася до Правда Показати IP 25 Вересня 2014 08:29
коментар було видалено
Вася до Правда Показати IP 25 Вересня 2014 09:00
Та Ви шо ??! Це ж елiта, гегемони, iм думати i згадувати- себе не поважати!
Лучанин до Вася Показати IP 25 Вересня 2014 11:58
Люди бігли на МАЙДАН щоб скинути бандитську сімейку від керування країною,тоді про війну мови не було ніякої, а війну нам нав'язали брати. Вона братським народом була задумана давно. Чи ви думаєте, що кагебіст Гундяєв по кличці "Кирило" просто так декілька разів їздив Україною? Він по вказівці путлера винюхував звідки краще починати. А про Генштаб, так його дійсно нема, і які можуть бути генерали, якщо вони 23 роки солдатів в очі не бачили, бо армію планово і методично по вказівці з Кремля знищували. Гарантом безпеки були "брати". Не лишнінім було б і бувших президентів за це притягнути до відповідальності!
Анонім до Лучанин Показати IP 25 Вересня 2014 13:04
Все действия России - это ответка на "москаляку - на гілляку!", точнее говоря, на все то, чем єтот лозунг обусловлен.
Юрій до Анонім Показати IP 25 Вересня 2014 14:21
Ні тупенький москалик, "ответка" ще тільки намічається, оглядайся тепер вічно бо за твій телячій язик, українець ножа канцелярського в спину загоне))))
111 до Вася Показати IP 25 Вересня 2014 08:35
Хоменко лікар професіонал а не політолог тріпач...тому нічого дивувати що не коментує ситуацію.....для того є відповідні служби які розберуться що і чому.....
0501 Показати IP 25 Вересня 2014 07:06
коментар було видалено
віра до 0501 Показати IP 25 Вересня 2014 07:26
Який ти хворий!!! Шкода тебе, полікуйся, убогий, може полегшае....
Patrik Показати IP 25 Вересня 2014 07:32
На жаль, в такiй ситуацii випадки суiциду можуть мати мiсце... Переконаний, що не належним чином працювали з бiйцем психологи... Негайно потрiбно пiдключатись духовенству, щоб рятувати ураженi солдатськi душi... Це дiйсно серйозна проблема... Моi спiвчуття рiдним i друзям покiйного.
Пеця до Patrik Показати IP 25 Вересня 2014 08:34
I правда, жаль... Негайно потрiбно майдан органiзовувати, а то нiкому буде!!!
Правда до Patrik Показати IP 25 Вересня 2014 11:43
Ніякі психологи НІ З КИМ не працювали і не працюють!! І тут все дуже не однозначно! Людина вирвалась з пекла до рідних, які його чекають ілюблять, і потім вчинила самогубство! ДУЖЕ ДУЖЕ схоже, що хтось замітає сліди, бо хлопці багато чого цікавого можуть розказати, хто і скільки крав, хто і коли їх здавав, хто винен в тому, що відбулось! Запитань дуже багато, відповідей=0! Стремненько...
Анонім Показати IP 25 Вересня 2014 08:36
Ще одна жертва на совісті Яйценюхів, Парубіїв і Трупчинових. Оджнак, внаслідок значного грошового шару під підлою шкурою і відсутності власне совісті, вони цієї смерті не відчують.
Оля до Анонім Показати IP 25 Вересня 2014 09:06
Не кожен може пережити таке пекло і дивитися на смерть і трупів.Це просто жах Пережив хлопець,головне остався живий, але видно не зміг пережити цього всього до кінця.Висновок хай своїх діток туди беруть, депутати хай ідуть не до влади, а туди хай пройдуть очищення, а тоді до влади.
Млять до Оля Показати IP 25 Вересня 2014 10:45
Та затра*али ви вже з тими "дітками". Це слово доречне коли йдеться про дитячий садок чи школу, а не війну. Такі бля*ь добрі та божі: "дітки", "дітки", а пальці не корчить, коли словосполучення пишете типу "діток на м"ясо", як один дебіл недавно видав , а решта дебілів йому наплюсували. Чи тільки ваші "дітки" біля вашої цицьки сидіти повинні, а інших "діток" нехай в розхід, особливо коли "діток" багатих батьків то ви ще й ,праведники хе*ові, порадієте втихаря.
Лучанка Показати IP 25 Вересня 2014 09:40
У цьому вина не тільки хлопчини, що заподіяв собі смерть, як медперсоналу, зокрема лікаря, а якого? - він сам знає і якщо ще має краплю совісті то вона буде його мучити скільки житиме. То ж нехай поцікавиться родиною бійця і, хоча би матеріально, компенсує якусь часточку того, чому посприяло його ставлення до таких хворих. А потім - на Схід, тоді можливо навчиться як себе поводити.
Так до Лучанка Показати IP 27 Вересня 2014 01:10
Приємно побачити людину яка ще вміє тверезо думати! Абсолютна правда. Доповню. Лікар повинен був знати стан хворого і вжити всіх заходів, хоча б медикаментозних, для того щоб цього не відбулося. Шкода хлопця.
111 Показати IP 25 Вересня 2014 10:36
Цепушку б****ь туди-в АТО з Харламом припаряним бовдуром,та Макарука-під..рка хитрови..го , спочатку на коліна перед батьками рідними та односельчанами хлопчини покійного,а потім на площу в Ратно-нехай вимолюють пробачення в людок довірливих. А то б.ть похавались по кабінетах та по домах і сидять як щурі, більмами кліпають.Нічого не переживайте-НАРОДНИЙ ГНІВ РОСТЕ. БУДЕ ВАМ ПІД....И МАЙДАН
До журналістів сайту Показати IP 25 Вересня 2014 11:08
У Вас дуже грамотні редактори. Питання маніпуляцій свідомістю читачів вони вивчили добре, і свої знання передають Вам. Порушуєте один із законів журнілістики - текст має відповідати заголовку. Де у тексті "подробиці"? І така невідповідність на сайті "сплошь" и рядом".
! до До журналістів сайту Показати IP 25 Вересня 2014 11:16
виправимося
Алексей Показати IP 25 Вересня 2014 11:57
коментар було видалено
Света до Алексей Показати IP 25 Вересня 2014 12:27
коментар було видалено
УКР Показати IP 25 Вересня 2014 13:50
Свобода слова - это когда удалят комменты тех , кто имее другое мнение.
321 Показати IP 25 Вересня 2014 14:01
царство йому небесне і вічний покій ...
ella Показати IP 26 Вересня 2014 04:12
pshov von iz svoyim vatnym mneniem, idy poshukay svobody slova v rashci.