USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У луцькому готелі обікрали дівчину

8 Лютого 2014 15:19
3500 гривень вкрав у дівчини молодий чоловік, який ночував з нею в готелі у Луцьку, - інформують у прес-службі волинської міліції.

Так, до чергової частини луцького міського відділу міліції із заявою звернулася 28-річна лучанка. Дівчина повідомила, що її обікрали.

З’ясувалося, що напередодні заявниця ночувала в одному із готелів обласного центру. Коли вранці прокинулася, то виявила, що у неї викрали гроші, які знаходилися у кишені куртки, а це – 3500 гривень.

Оперативники встановили, що кримінальне правопорушення скоїв 25-річний місцевий житель. У минулому хлопець уже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів.

За фактом крадіжки правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Дід Прокіп Показати IP 8 Лютого 2014 15:41
А шо вони робили вночі вдвох у номері?
баба Поразка до Дід Прокіп Показати IP 8 Лютого 2014 18:08
Ну там жеж зверху написано - "ночували"
дід Свидригайло до баба Поразка Показати IP 8 Лютого 2014 18:56
тепер "це" так називається?
ддд Показати IP 8 Лютого 2014 15:45
за задоволення треба платити,видно страшненька і хлопець вирішив що заробив.Нема чого по готелям вештатись,дала б десь в під"їзді тай все,як вже приперло.
Макар до ддд Показати IP 8 Лютого 2014 15:51
До чого тут це. Звичайнісінький альфонс-шахрай.
Печально Показати IP 8 Лютого 2014 15:54
зараз багатьом чоловікам вже і той секс не потрібен, лишень на жінках хочуть нажитися. раніше чоловік від жінки хотів ласки, а тепер - банківської картки:)
антиреклама до Печально Показати IP 8 Лютого 2014 16:39
сором альфонсам! фу!
хо-хо Показати IP 8 Лютого 2014 15:58
..и стару,сліпу,каліку,за те нам бог добавить віку.
Анонім Показати IP 8 Лютого 2014 16:12
пішла, як кажуть, за шерстею, а прийшла стрижена. Не *, ще й гроші забрав. Ото бізнес!
ха-ах Показати IP 8 Лютого 2014 16:14
Просто, взяв плату за масаж
засаднюк Показати IP 8 Лютого 2014 16:58
Хочу добавить-внутриматочный массаж кишкоправом!
Андрій76 Показати IP 8 Лютого 2014 17:21
Ржу не можу...Це не кримінальна новина,це один з епізодів передачі: Розсміши коміка...Краще б стриптизера визвала в готель,той би "чесно відробив"свої гроші і думаю взяв би набагато менше ніж 3500грн.за свої послуги...