USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У Луцькому районі – смертельна ДТП

23 Грудня 2015 10:09
Автопригода трапилася в Луцькому районі. Пішохід загинув на місці ДТП.

Про це повідомили у прес-службі волинської поліції.

На автодорозі у селі Буяни 52-річний житель Львівської області, керуючи автомобілем «МАН», скоїв наїзд на пішохода, 34-річного жителя Луцького району. Пішохід перебігав проїжджу частину по пішохідному переході.

Внаслідок удару пішохода відкинуло на смугу зустрічного руху, де він потрапив під колеса «МАЗа».

Від отриманих травм чоловік загинув на місці автопригоди.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди розпочали кримінальне провадження за статтею 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
АС Показати IP 23 Грудня 2015 11:08
Ще один безмозглий кріпак біди наробив,одні люди вже життя переходять і нормально,а цей чим думав???
777 до АС Показати IP 23 Грудня 2015 23:40
Дійсно, і про що ж могла думати людина яка по пішохідній доріжці переходила дорогу??? Мабуть, про те, що повернеться до дому, де на нього чекала дружина і четверо діток живим і неушкодженим... Просто слів не вистачає читати такі безглузді коментарі, думайте перед тим як щось писати.
? Показати IP 23 Грудня 2015 12:00
МаЗ чи МАН?
Волинь Показати IP 23 Грудня 2015 13:05
Від тих львівців одна біда.
бурштинщік Показати IP 23 Грудня 2015 22:52
від полішманів на Волині не менше біди
@ Показати IP 24 Грудня 2015 13:49
Водіям які проїзджають с.Буяни треба бути уважнішими.Коли насипали дорогу,землю брали з території старих могилок.
бумер Показати IP 29 Грудня 2015 12:14
А чому ненаписали що він був пяний і ледь наногах стояв
Ред до бумер Показати IP 1 Січня 2016 13:40
А ще б написали правду, що пішохідний перехід був за 50 м від місця, де реально перебігав в нетверезому стані пішохід.
Анонім Показати IP 31 Грудня 2015 10:59
Ви думайте що пишете це така трагедія для сім'ї, а ви таке пишете
Сонце Показати IP 27 Січня 2016 21:22
Хочу запитати в "бумера" чи він йому наливав?І чи бачив що перехід саме за 50 метрів? А може він той другий,який злякався і втік?
Назар до Сонце Показати IP 30 Січня 2016 09:02
Це мого однокласника батько і йому його шкода а ви хірню пишите
23.12 Показати IP 8 Лютого 2016 23:56
Шкода кого,шофера!!?А батька чотирьох дітей і просто дуже хорошу людину не шкода???
Свідок Показати IP 10 Лютого 2016 01:04
Можливо пішохід був і хорошою людиною, але горілка робить незворотьнє!! Висновок Судмедексперта- важке алькогольне сп'яніння!! І це біда! І для жінки,і для дітей, і для водіїв Мана і Маза! І як один чоловік заявив, що пішохід був за 50 метрів до пішохідного перехода - це правда!!! Управління "поліції" малоб совість щоб писати правду...
22.12.2015 Показати IP 12 Лютого 2016 22:28
Цікаво звідки такі факти?Рідним ще неповідомили висновки!Яка різниця був алкоголь чи ні,людини вже немає.В темну пору часу коли пішохід неосвітлюється допустима норма переходу 50 метрів.А швидкість автомобіля в населеному пункті 60 км\год.?Цікаво якою була швидкість вантажних автомобілів.Так в нас світ такий хто має гроші той має правду.Можливо тут небудуть покарані,та Бог свою кару для кожного назначить.Він бачить все.
Свідок Показати IP 13 Лютого 2016 16:51
Яка допустима норма перехода 50м? Друже почитай ПДР, і не сміши народ! А водіям дістанеться крепко, без штанів і сорочки лишаться, від "поліції і родичів!
водій Показати IP 13 Лютого 2016 22:34
Вантажний автомобіль це велосипед він намісці раптово зупинитися неможе. Хто не сидів за кермом вантажівки а ще дотого незнаючи ПДР КРІМ ТОГО ЩОБ ОБВИНУВАЧУВАТИ ВОДІЯ БІЛЬШ НІЧОГО НЕЗНАЄ. Пішоходи мають переходити дорогу по зебрі ане перебіати де подобається ато бігають як олені а після крайній ВОДІЙ.
23.12 до водій Показати IP 15 Лютого 2016 23:43
У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості швидкість руху повинна бути такою, щоб водій мав змогу зупинити транспортний засіб у межах видимості дороги. 12.3 У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об’єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об’їзду перешкоди. 12.4 У населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше 60 км/год. 12.5 У житлових і пішохідних зонах швидкість руху не повинна перевищувати 20 км/год.
)((( Показати IP 14 Лютого 2016 00:17
Які ви безсовісні .В Ківерцях всі такі мудрі?Те що вантажівка раптово не стане то всім відомо,а на місці ДТП слідів гальмування взагалі не має.Це підтверджують свідки які їхали і все це бачили.Наскількі мені відомо родичі штанів "нетребують", та Бог розтавить все на свої місця, так як плачуть дітки даремно немине.
Жах Показати IP 14 Лютого 2016 00:22
Збили людину ні суду,ні слідства та щей оленями обізвуть.Так напевно дійсно на Волині одна біда від Львів'ян і перевізників незаконного лісу.
Свідок Показати IP 14 Лютого 2016 03:51
Нарахунок тормозних слідів: в таких автомобілів як Ман тормозна система з АБС, колеса ніколи юзом не йдуть, і став він за нормою. А от в автомобілі Маз здавалось що тормозів зовсім небуло, ні слідів, і став за 100 метрів...
Буянчан до 777 Показати IP 14 Лютого 2016 05:03
А що людина з Смалигова робила в нашому селі, і що думала??? Цю людину вигнали пасажири і водій автобуса, він був п'яний і буянив!! А після того бігав по дорозі ...
23.12 до Буянчан до 777 Показати IP 15 Лютого 2016 23:57
Конституційні права і свободи Права – надані громадянину законом можливості задоволення людиною своїх життєвих потреб та інтересів це встановленні Українською державою, закріплені в її Конституції певні можливості, які дозволяють кожному громадянину обирати вид своєї поведінки, користуватися економічними, соціально-політичними свободами та соціальними благами як в особистих, так і в суспільних інтересах.
Буянчанин до 777 Показати IP 14 Лютого 2016 08:42
А дійсно що робив житель села Смолигів в нашому с Буяни, і що думав?? А ніщо!! Його в нашому селі вигнали з автобуса пасажири і водій , він був п'яний і буянив! А потім бігав по дорозі, пригоди шукав...
Буюнчанин до 777 Показати IP 14 Лютого 2016 09:04
А дійсно що житель житель Смолигова робив у нашому селі, і що думав?? Його з автобуса вигнали пасажири і водій , зате що він був п'яний і буянив! А потім від бігав по дорозі...
Модерну Показати IP 14 Лютого 2016 09:11
В нас демократію і свобода слова! Чому не любите правду??
ВОЛИНЯНИН ЖАХУ Показати IP 14 Лютого 2016 13:16
ШАНОВНИЙ ЯК МОЖНА НАЗВАТИ ПЯНОГО ПІШОХОДА ЯКИЙ ВИБІГ НА ДОРОГУ ЗРОБИВШИ ТАКУ ТРАГЕДІЮ ??? На мою думку це ще мягко сказано
Ред Показати IP 14 Лютого 2016 21:23
В крові пішохода була смертельна доза алкоголю. Це довела судмедекспертиза. Людина сама шукала пригод на свою голову...
Скарай їх, Боже!!!! до Ред Показати IP 16 Лютого 2016 00:38
Псалом Давида. 2 Вислухай, Господи, мої глаголи, зверни увагу на моє зідхання. 3 Прислухайся до голосу мого благання, царю мій і Боже мій! До тебе бо молюся. 4 О Господи, удосвіта ти голос мій почуєш, удосвіта буду молитися до тебе й виглядати. 5 Бо ти не такий Бог, що любить беззаконня; лукавому немає місця в тебе, 6 і нечестиві не встояться перед очима в тебе. Ти ненавидиш усіх лиходіїв, 7 вигублюєш усіх тих, що неправду кажуть. Господеві осоружні кровожерні й лукаві. 8 Я ж, з превеликої ласки твоєї, увійду в дім твій і поклонюся до святого храму твого в страсі перед тобою. 9 О Господи, веди мене твоєю правдою - з уваги на ворогів моїх; вирівняй твою путь передо мною. 10 Бо в їхніх устах немає постійности, серце в них - пропасть; пелька їхня - гріб відкритий, облесний - язик їхній. 11 Скарай їх, Боже: нехай від власних замислів згинуть, за їхніх переступів силу прожени їх, бо ворохоблять проти тебе. 12 І всі ті, що до тебе прибігають, будуть радіти; вони повіки весело гукатимуть. Захисти їх, і нехай тобою веселяться тії, що люблять твоє ім'я. 13 Ти бо, о Господи, благословиш праведника і ласкою його оточуєш, немов щитом.
Ред до Скарай їх, Боже!!!! Показати IP 16 Лютого 2016 22:10
Це взагалі до чого тут?
23.12 Показати IP 16 Лютого 2016 00:17
Відповідно до ст. 28 Конституції України кожен має право на повагу до його гідності. Ця норма є логічним продовженням припису, зафіксованого у ст. З Конституції України, згідно з яким, зокрема, честь і гідність людний визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
23.12 Показати IP 16 Лютого 2016 00:20
Відповідно до ст. 33 Конституції України кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію.
Ред до 23.12 Показати IP 16 Лютого 2016 22:13
Тобто людина має право вийти на дорогу і йти по проїжджій частині і нехай машини оминають, це ж бо свобода пересування, чи не так?!
23.12 до Ред Показати IP 16 Лютого 2016 23:51
Всі ми живемо в людському оточенні, поміж людей. А кожна людина — це індивідуальність, не схожа на інших ані зовні, ані своїм внутрішнім світом. Всі ми різні, та живемо разом, тому треба нам людей любити, іноді терпіти, але завжди поважати один одного, прислухатись до чужих думок. Іноді наступити на свою гордість, іноді відстояти свою правоту...Тому-то частенько треба заглянути у свій внутрішній світ і самому переконатися, що ти нічим не кращий за інших, що і в тобі сидить десь глибоко мале чортеня, яке може ненароком вилізти назовні.Починати варто з самого себе, подивитись чи ж ти такий добрий і мудрий, як про себе думаєш.
Водій до 23.12 Показати IP 16 Лютого 2016 10:31
ПДР 4.14 Пішеходаш забороняється: а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезбеки для себе та інших учасників руху; б) раптово виходити, ВИБІГАТИ на проїзну частину, в тому числі на пішоходний перехід.
Юридичний аспект Показати IP 17 Лютого 2016 00:31
З точки зору законодавства водій і пішохід знаходяться в нерівних умовах - навіть якщо водій не порушив жодного пункту ПДД, але збив людину, його можуть визнати винним в тому випадку, якщо у нього була можливість уникнути аварії. Відповідно до п. 12.3 ПДР при виникненні небезпеки водій зобов'язаний "... негайно вжити заходів до зниження швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об'їзду перешкоди". І неважливо, з якої причини пішохід з'явився на проїжджій частині: навіть якщо він сто разів неправий і в п'яному стані виповз на середину дороги, або вискочив прямо під колеса, все одно водій повинен докласти всіх зусиль, щоб уникнути зіткнення.
волинянин юридичному Показати IP 17 Лютого 2016 19:38
З твоїх слів я зрозумів що дорога не для автомобілів .Дорога для для пяних пішоходів вони можуть повзати бігати інавіть вискакувати під колеса. Я таке бачив в мультиках ,ПЕРШЕ ЧИМ ПИСАТИ БРЕД ВАРТУЄ ПОДУМАТИ ШО ТИ ПИШЕШ,
Юридичний аспект до волинянин юридичному Показати IP 17 Лютого 2016 20:46
Це закон України.
Водій Показати IP 17 Лютого 2016 19:48
Ваш юридичний аспек москалі придумали щоб з водія менти робили дойну корову! А в евросоюзі по іншому: вийшов за межами зебри- винен! П'яний - винен! В темну пору без світловідражаючого одягу- винен!
Юридичний аспект до Водій Показати IP 17 Лютого 2016 20:50
Хто забороняє жити за межами нашоїкраїни.Вперед євросоюз чекає Вас!Але там теж не дозволено перевищувати швидкість.Для того там є АВТОБАНИ.
волинянин юридичному Показати IP 17 Лютого 2016 22:14
ЩОБ ТИ БАГАТО НЕ РОЗКАУВАВ.СВОЇ ЗАКОНИ. ДЕ КОМУ ЖИТИ .ЯК ЇЗДИТИ ДЕ Є АВТОБАНИ . Я ТОБІ БАЖАЮ ТАКОГО САМОГО МУДРОГО ЯК ТИ ПІШОХОДА . ТОДІ Я ТОБІ РОЗКАЖУ ПРО ЗАКОНИ
Водій Аспекту Показати IP 17 Лютого 2016 22:36
Я за Україну ! А щоб закони були Европейські! І щоб відповідали як і за швидкість так і за перехід!! Чи ви ще за комунізм???
Анонім Показати IP 17 Лютого 2016 22:49
В нас в Україні закон як дишло- куди повернув дуди і вийшло...:-D:-D:-D
23.12 Показати IP 18 Лютого 2016 21:52
Дійсно,гроші є,заплатив і все.Навіть совість не мучить,що людини немає.Хоть би написали до рідних якесь ВИБАЧТЕ.
Водій до 23.12 Показати IP 19 Лютого 2016 19:57
Я водій , але не учасник дтп, я свідок тих подій. Можу тільки поспівчувати родині загиблого і водіям які нажаль стали учасниками дтп. Я бачив тих водіїв, вони в такому віці що в інтернеті їх не найдеш...
волинянин 23 12 Показати IP 20 Лютого 2016 21:29
ХОЧУ ЗКАЗАТИ ЩО ВОДІЇІЇ ПРОСИЛИ ВИБАЧЕННЯ НЕ ОДНОРАЗОВО І ЇМ ЗАРАЗ НЕ ДО ТОГО ЩОБ СИДІТИ В ІНТЕРНЕТІ І КОЖНОМУ ВІДПИСУВАТИ,
До 23.12 Показати IP 2 Березня 2016 19:32
Ви щось напевно курите? Яке має відношення "житлова і пішоходна зона" до " проїзжої дороги"?