USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

У луцькому сквері зафарбували таблички про заборону вигулу собак

13 Квітня 2018 20:05
У Луцьку невідомі особи замалювали червоною фарбою таблички про заборону вигулу собак на території скверу поблизу гімназії №4 ім. Модеста Левицького.

Пошкоджені таблички виявив сьогодні вранці інспектор департаменту муніципальної варти Луцька, повідомили на сторінці департаменту у Фейсбуці.

"Кому вони заважали, наразі невідомо. Муніципали робитимуть все для того, щоб дізнатися хто їх замалював та для чого", - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Олексій Показати IP 13 Квітня 2018 20:36
Маєш пса прибирай за ним. Не прибрав,штраф,не заплатив конфіскація тварини і присипляти за кошти власника.
лікар до Олексій Показати IP 14 Квітня 2018 08:31
я тебе присплю! якщо не подобається лайно собаки, то прибирай його сам
який ти нафік лікар? до лікар Показати IP 14 Квітня 2018 10:43
собачатніцтво головного мозку? співчуваю, розумію що невиліковно
valdis peish до лікар Показати IP 14 Квітня 2018 12:22
якщо тобі так подобається собаче лайно то ходи збирай його і хавай
Рекс Показати IP 13 Квітня 2018 21:46
Процес перевиховання псів успішно завершено ! Какашити перестали. Відповідно відпала потреба у таких неактуальних написах. А таблички загрунтовано і підготовлено під напис >, собачих мається на увазі ...
ПексФекс до Рекс Показати IP 14 Квітня 2018 08:07
Просто велика кількість собачників своїх собак і себе ставлять вище всього, - оточуючих, саннорм, правил ... І срали вони на ці таблички, а їх пси срали на траву і тротуари.
місцевий Показати IP 14 Квітня 2018 07:31
Це зробили самі муніціпали, тепер скажуть треба зробити нові таблички, напишуть захмарні ціни на нах і таким чином спишуть кошти, вони вже таким чином купили собі автомобіль Рено
Собачник Показати IP 14 Квітня 2018 15:35
Хай краще зроблять місця для вигулу собак, табличку кожен може поставити.
Лучанин до Собачник Показати IP 14 Квітня 2018 16:30
А що тобі ще зробити? Може персональний кабак з блекджеком і шл*хами, і з безкоштовним безлімітним абонементом? І головне - за чиї лавандоси? Вам треба - зберіться, домовтесь за виділення місця в міськраді, скиньтесь і поставте огорожу. Чи тобі або твоєму псу хтось щось винен?
до лучанина до Лучанин Показати IP 18 Квітня 2018 14:26
Не розумію причини вашої злості, з дитинства були обділені, чи йорк вкусив? Легше всього виступати за заборону.