USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку жінка з дітьми на BMW X5 протаранила легковик, є постраждалі, – очевидці. Відео

22 Грудня 2019 09:00
На вулиці Набережній, що у Луцьку, зіткнулись позашляховик BMW X5 та легковик Volkswagen. Зі слів очевидців, водійка позашляховика не надала перевагу в русі легковику, в результаті чого відбулось зіткнення.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці події.

Свідок автопригоди, який рухався за BMW X5, розповів, що водійка виїхала на вулицю Набережну зі сторони вулиці Яровиці не надавши переваги у русі водію автомобіля Volkswagen, в результаті чого відбулось зіткнення.

Як стало відомо згодом, за кермом BMW перебувала жінка, пасажирами були її подруга та двоє дітей без автокрісел.

Попередньо відомо, що водій легковика отримав закриту черепно-мозкову травму, його госпіталізували. На місці події працювала поліція та декілька бригад медиків, а також рятувальники, які заблокували витік газу з автомобіля Volkswagen, який обладнений газовою установкою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 22 Грудня 2019 02:28
Нема куди спішити
Саня Показати IP 22 Грудня 2019 07:36
Мдаа, у світовому інтернеті вже давно помітили і активно обговорюють проблему беемвістів. Куча мемів і кариткатур підтверджують що “беемвіст головного мозгу” - хвороба інтернаціональна
FRM Показати IP 22 Грудня 2019 09:51
Я не оправдовую винуватця дтп.але підняти х5 і розвернути в інчу сторону на швидкості 50км.год дуже важко!!!
Іван до FRM Показати IP 22 Грудня 2019 20:33
Повірте все можливо то є кінематика.
123 Показати IP 22 Грудня 2019 10:44
А що хіба водії БМВ не мають переваг перед іншими водіями???
Анонім Показати IP 22 Грудня 2019 10:51
Затемнені вікна, незамітила!
--- Показати IP 22 Грудня 2019 11:45
БМВ + маргарин в голові=ДТП
123 Показати IP 22 Грудня 2019 14:46
Не дай Боже зустріти на дорозі таку олениху!!!
Микола Показати IP 22 Грудня 2019 18:28
Як можна звинувачувати людину на основі інформаціі з газетноі статті. Можливо в авто відмовили гальма, можливо водієві стало зле. Не можна звинувачувати людину лише тому, що вона іхала на БМW-X5.
Анонім до Микола Показати IP 22 Грудня 2019 20:53
а бєемвє головного мозку?