USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку «Opel» на переході збив жінку. Момент ДТП потрапив на відео

8 Грудня 2022 20:25
У Луцьку на вулиці Чорновола «Opel» збив жінку. Момент автопригоди потрапив на камери відеоспостереження.

Його опублікували на сторінці департаменту муніципальної варти.

Автопригода сталася у Луцьку 1 грудня. О 8 годині камери відеоспостереження «Центру безпеки міста Луцьк», що розміщені на проспекті Соборності, зафіксували дорожньо-транспортну пригоду за участі пішохода та легкового автомобіля.

«Водій транспортного засобу марки «Opel», д.н.з. «АС1936EI», був не уважний та здійснив наїзд на пішохода, що рухався регульованим пішохідним переходом на зелене світло.

Згідно з правилами дорожнього руху, пішохід мав перевагу перед автомобілями.

На місці події працювала поліція, яка зафіксувала всі обставини ДТП, та швидка, яка госпіталізувала потерпілу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 8 Грудня 2022 20:43
Нехай цей водій купить собі ціле місто без людей і там катається.
Джек Показати IP 8 Грудня 2022 20:44
Пішоходи-дивіться яку ви маєте перевагу над автомобілями
Лучанин Показати IP 8 Грудня 2022 21:38
Цей Опель бачив декілька разів на соборності проїжджав на червоне світло.....
шо небуть Показати IP 8 Грудня 2022 21:54
пішоходи дивіться по сторонах коли виходите на дорогу, навіть якщо вам дозолено рух
Ірина Показати IP 8 Грудня 2022 22:45
Цей водій не був неуважний. Це потенційний пацієнт або наркодиспансеру, або психлікарні.
—— Показати IP 8 Грудня 2022 22:53
Він хотів проскочити перед ( маршруткою) і вибрав «кращий варіант» збити людину …((( ніж пошкодити свого корча…(((
Клава Показати IP 9 Грудня 2022 08:55
Як щоб ця жіночка не дала задній хід, а продовжила б рух - нічого б не трапилося. А я б водія відпиздив бы на місці !
Адекват! Показати IP 9 Грудня 2022 12:05
Цей "xyz" колись показав мені "ф*к" точно на цьому ж перехресті... Я тоді добре запам'ятав його номерний знак!