USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку Volkswagen збив школярку

25 Жовтня 2019 10:20
ДТП сталася 24 жовтня вулиці Володимирська у Луцьку близько 18 години.

Як повідомляє пресслужба волинської поліції, автомобіль «Volkswagen Passat» збив малолітню дівчину.

За кермом автомобіля перебував 54-річний житель обласного центру. Попередньо встановлено, що водій допустив наїзд на 10-річну лучанка, яка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу.

Внаслідок ДТП дівчинка отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували у відділення реанімації обласної дитячої клінічної лікарні.

За фактом автопригоди слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає, зокрема, позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Досудове розслідування триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Отакої... Показати IP 25 Жовтня 2019 10:25
Тим хто збиває людей на ПІШОХІДНОМУ ПЕРЕХОДІ треба я*ця відривати
Думай до Отакої... Показати IP 25 Жовтня 2019 10:38
не зарікайся!
Володимирська до Думай Показати IP 25 Жовтня 2019 12:17
Треба треба А владі треба встановити світлрвори і камери. На даній вулиці автогандони взагалі не зупиняються на переході.
Василь до Володимирська Показати IP 26 Жовтня 2019 21:48
На кінцевій Володимирської є світлофор, і толку. Часто, густо бачу як летять на червоне не зупиняючись. Треба до кожного світлофора камеру, яка фіксуватиме порушення. А хто нехтує і їде на червоне, то дійсно, з такими варто робити те, про що писали вище.
Житель Луцьк Показати IP 25 Жовтня 2019 19:01
Всяке буває, можливо людина просто не побачила, ніколи не зарікайтеся адже завтра і з Вами таке може статися.
Читач до Житель Луцьк Показати IP 25 Жовтня 2019 22:41
Як це не побачила???, один автомобіль зупинився перед переходом, а він просто вирішив з другого боку пролетіти ПІШОХІДНИЙ ПЕРЕХІД!!!
Місцевий Показати IP 26 Жовтня 2019 07:19
Буває таке що пішохід, особливо в молодому віці, не впевнившись про безпеку (про що написано в ПДР) виходить на перехід і водій не встигає зреагувати.
лінивець Показати IP 28 Жовтня 2019 21:14
а не треба з розгону вибігати на зебру а потім кричать-ЗБИЛИ ДИТИНУ.В правилах чітко написано що пішохід зобов,язаний стати на першу полосу зебри,дочекатись повної зупинки автомобіля і тільки тоді продовжити рух а не вискакувати як чорти перебігаючи на перегонки,часто на велосипеді з тротуару виїхати.Звідки водію знати що зараз вибіжать?Треба ставити високі лежачі поліцейські,вчити дітей правилам дорожнього руху,ставити відеореєстратори і почати штрафувати ще і пішоходів.А ТЕПЕР І ДИТЯ ШКОДА І ВОДІЮ ЖИТТЯ ПОЛАМАНЕ
Анонім до лінивець Показати IP 31 Жовтня 2019 01:04
Сильно розумний?Розкажеш своїй дитині як жити,якщо зможеш зробити.
я Показати IP 31 Жовтня 2019 21:29