USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку без згоди батьків вакцинували підлітка

18 Лютого 2016 13:25
Один з найнижчих показників щеплення від поліомієліту в Луцьку. Більше того, щеплення проводять із порушенням.

Про це йшлося під час засідання постійної Луцької комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови сьогодні, 18-го лютого.

Член профільної комісії Анна Мовяк інформувала, що без згоди батьків вакцинували підлітка у Луцькому навчально-виховному комплексі загальноосвітній школи-інтернат І-ІІІ ступенів - правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою.

«Дитині 15 років і його вакцинувала медсестра, не повідомивши про це ні маму, ні класного керівника. Про це стало відомо лише через три дні, коли дитина прийшла додому на вихідні. Окрім цього, на цю медсестру надходили й інші скарги щодо її фаховості та ставлення до дітей», - розповіла про проблему депутат.

Із цього приводу начальник управління освіти Луцькради Олег Гребенюк сказав, що проведе службове розслідування.

«Це порушення, бо для того, аби робити щеплення - необхідна згода батьків. Тому ми проведемо розслідування», - наголосив посадовець.

Зауважимо, під час наради інформували, що в Луцьку одна з найгірших ситуацій щодо вакцинації - лише 20% дітей щеплені. Для порівняння, у Камені-Каширському вакциновані 80% всіх дітей.

Щодо самого недуга, то у 2015-му році в світі захворіли 75 людей, з цих випадків два в Україні.

До слова, третій тур вакцинації проти поліомієліту в Україні продовжили до кінця лютого.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лучани Показати IP 18 Лютого 2016 13:31
Батьків ,які не вакцинують своїх дітей потрібно судити та позбавляти батьківських прав.
Анонім до лучани Показати IP 18 Лютого 2016 15:14
Тебе придурка потрібно вакцинувати цією отрутою.Хто робить зараз цю привику,країни Африки.Де полемеоліт ти дай статистику? Ти фармацевт той самий бандит.Ми людт, а не раби,над якими потрібно проводити досліди.Досить.
123 до лучани Показати IP 18 Лютого 2016 15:16
думай що пишеш, не знаєш то почитай літературу про теперешні вакцини ітд. в Турійську від такої вакцинації дівчинку паралізувало
постраждала до лучани Показати IP 18 Лютого 2016 15:48
Ідіот! Після вакцинації я лишилася напівпаралізованою в дитинстві, а наслідки паралічу лікую досі! Побачила б я тебе на своєму місці.і тоді саитала б: ну як? Добре тобі після вакцини? Не шкода грошей на ліки? Вакцинація - це експерименти над людьми!
Адмін до лучани Показати IP 18 Лютого 2016 17:53
У вас є діти ? Ви даєте всі щеплення їм ?
мама до лучани Показати IP 18 Лютого 2016 18:37
Хотіла б я бачити вас, якби після вакцинації вашої дитини у 6 років на другий день ваша дитина лізла на стіні від болю, зросла температура і ви серед ночі потрапили у лікарню на два тижні з гострим приступом підшлункової, до цього ж часу дитина не хворіла і ні на що не жалілась. Зауважу, дитину кормила нормально завжди, без кока-коли і сухариків.
КРАЯНКА Показати IP 18 Лютого 2016 13:56
ЦЕ ЗЛОЧИН! БАТЬКИ, СПАСАЙТЕ СВОЇХ ДІТЕЙ!!!
Рома Показати IP 18 Лютого 2016 14:40
Іде загальне зомбування народу "Поліомієлітом"
а Показати IP 18 Лютого 2016 16:43
Прочитайте... http://www.depo.ua/ukr/life/chim-zagrozhue-dityam-shcheplennya-vid-poliomielitu-29102015090000
Адмін Показати IP 18 Лютого 2016 17:51
Вакцина ослаблює імунітет навіщо портити дітям здоров'я, це просто хтось відмиває собі гроші, Бережімо своїх діток вони у нас найцінніші
Анонім Показати IP 18 Лютого 2016 18:29
Шановні батьки, не щеплюйте дітей. Нас хочуть знищити.
Анонімус до Анонім Показати IP 20 Лютого 2016 01:38
А можливо навпаки?