USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку біля «Опери» стався вибух. ФОТО

19 Вересня 2016 00:35
Невідомий вибуховий пристрій здетонував у Луцьку. На стоянці, поруч з торговим центром "Гранд Волинь", спрацювала вибухівка - пошкодило чотири іномарки.

По проспекту Волі вніч на 19 вересня близько 23:30 пролунав гучний вибух. Як з'ясували журналісти Інформаційного агентства Волинські Новини, які працювали на місці події, спрацював невідомий вибуховий пристрій, який підклали під припаркований на стоянці "Лексус".
Цікаво, що в результаті вибуху "Лексус" та ще чотири автівки, припарковані поруч, отримали лише незначні механічні пошкодження, а саме - спущені шини та подряпини на корпусі.
Поліція огородила місце події стрічкою та чекала на слідчо-оперативну групу. Наразі правоохоронці з'ясовують обставини інциденту та походження вибухівки.

Деталі повідомимо згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
Ванга Показати IP 19 Вересня 2016 01:03
Скоріш за все якийсь депутат, або кандидат до депутатства заявить дуже скоро що на нього був замах через його політичну діяльність. Або нікчемна постанова, або просто обкурені погралися. От тільки що робити з тим що прості громадяни стають ще більш незахищеними?
Бідний Лучанин Показати IP 19 Вересня 2016 02:21
Як завжди не поділили бабасикі.авто на скільки я знаю кримінального авторитета Оленя.
Пдл до Бідний Лучанин Показати IP 19 Вересня 2016 08:47
на таких бобіках голови колгоспу їздять.
Нейтрал Показати IP 19 Вересня 2016 02:51
Дуже цікаво чия машина постраждала найбільше.бо поки це виглядає як битовуха-шантаж.що ж буде далі.і біля Нежурско-депутатського строения.цікаво цікаво.хто що знає чірканіть в неті.спс.
добрый Показати IP 19 Вересня 2016 02:53
Таксерам оперным мало места..
Громада Показати IP 19 Вересня 2016 07:09
Чий Лексус?
Роман романович до Громада Показати IP 19 Вересня 2016 08:49
Оленя
АС Показати IP 19 Вересня 2016 07:22
Терористи в Луцьку когось попереджають ,це вже нормально і такі новини люди сприймають як " дощ пішов" ,а після 2018 такі новини будуть основні
ввв Показати IP 19 Вересня 2016 07:35
Норма нашого сьогодення.Демократія в розквіті.Як кажуть : "Толи ещё будет".
лучанин Показати IP 19 Вересня 2016 07:56
мажор гранатою гралося і не втримало в руках.. дивіться камери спостереження.. їх там багато..
Луцьк Показати IP 19 Вересня 2016 08:16
Приїде самооборона розбереться, Лапін дістане пістолет і всім хана. Великий реформатор Шпига з патрульними з'ясують все відразу. Швидкий як Вам ситуація... виганяйте підвально бурштинового??????
Лллл Показати IP 19 Вересня 2016 08:20
Так чий лексус?
Хфедчак до Лллл Показати IP 19 Вересня 2016 08:54
Мiй
Город Показати IP 19 Вересня 2016 08:29
Зливачі нечистот відвертають увагу.
Добродій до Город Показати IP 19 Вересня 2016 08:59
Під столом!!
Рома Показати IP 19 Вересня 2016 08:35
Кто авторитет?
Чинарь до Рома Показати IP 19 Вересня 2016 10:02
Здесь царит - мама Анархия. И папа- Хаос.
Бабкин Внук до Рома Показати IP 19 Вересня 2016 10:10
С какой целью интересуешься?
Рома до Бабкин Внук Показати IP 19 Вересня 2016 13:52
Семен для себя хочу знать..
Добродій Показати IP 19 Вересня 2016 08:47
Яка прикрість, тепер власник лексусу не матиме чим кормити сім'ю , всі гроші підуть адже ремонтуватиме авто чи ще гірше доведеться купляти нове. Може створити групу по збору коштів, допоможемо бідолазі.
Вас Показати IP 19 Вересня 2016 08:56
https://m.youtube.com/watch?v=qrO4oWwrzWk#
** Показати IP 19 Вересня 2016 08:57
Цей авторитет не на лексусі їздить взагалі то
Я тренер Показати IP 19 Вересня 2016 09:06
То Кварцяний відомстив футболістам які гуляли в опері
Че Показати IP 19 Вересня 2016 09:07
З яких пір Олень кримінальний авторитет. Взагалі, з таким поганялом торпедою або биком максимум
Твій страх до Че Показати IP 19 Вересня 2016 23:18
Фільтруй базар
Вася Показати IP 19 Вересня 2016 09:09
щось така скудна новина на ВАРІ та Волиньпості , про Оперу ні слова, про власника лексуса теж, а де "власні джерела"? Котлюк! Мусій! Доманська! -то з ваших хтось?
Фейсбук до Вася Показати IP 19 Вересня 2016 09:27
Ніколайчук та Рижков - "самооборона", щось не хлище слюнями на фейсбуці, аж дивно!
Тренер Показати IP 19 Вересня 2016 09:17
То Кварцяний підкінув гранатку в знак протесту своїх футболістів які гуляли в опері
Призрак опери. Показати IP 19 Вересня 2016 09:17
Напевно попередження комусь і за шось...Далі буде.
Бас до Призрак опери. Показати IP 19 Вересня 2016 11:55
Дістав шум від гадюшника, тому і кинув гранату.
Ахахах Показати IP 19 Вересня 2016 09:20
Дуже смішно читати коментарі, мега "роздуми", свої догадки які вважають "істиною", "плювки в сторону роботи поліції". А ситуація банально проста, там мажор грався гранатою. І якби люди зателефонували в поліцію, була б реакція відповідна, а не "моя хата з краю" і потім жаліються)
Военком до Ахахах Показати IP 19 Вересня 2016 09:29
мажор! ви впевнені? то може "активіст".....?
Люд до Ахахах Показати IP 19 Вересня 2016 09:53
По приколу многие пишут - поэтому и смешно. Не воспринимай так серьёзно.
Баба Варя Показати IP 19 Вересня 2016 09:27
Мажор-це хто,олень.
Мисливець Показати IP 19 Вересня 2016 10:01
Цей песик мав би взяти слід оленя
ТОМА Показати IP 19 Вересня 2016 10:42
Скільки жовчі і задоволення !!!
Писька Показати IP 19 Вересня 2016 11:14
коментар було видалено
Тихий до Писька Показати IP 19 Вересня 2016 12:59
Неможна радуватись! Хто зна, що буде звами...
Джек Показати IP 19 Вересня 2016 11:19
Та яка на...й різниця хто це?той сарай в авторіа 20000$ стоїть,якій мажор,якій авторитет? Нема над чим порадуватись?
Добродій до Джек Показати IP 19 Вересня 2016 12:38
Ну звісно всього лише 20 тис. долярів, певно то пенсіонер за хлібом їздив от припаркував не вдало, бідолага
Невона Показати IP 19 Вересня 2016 11:45
Ну що за народ в нас... Тупі коменти здебільшого.. Адекватної реакції ноль! Не бентежить сам факт вибуху... Всі ми люди! Будьмо добрішими!
Саня Показати IP 19 Вересня 2016 12:20
Та тут всьо ясно, Хорзов з Котищуком роблять піар свому клюбу, вот і найняли якогось оленя шоб гранату кинув.
21221 до Саня Показати IP 19 Вересня 2016 12:42
Шо ти ліпиш? Котищук вже не має жодного відношення до Опери! Для чого молоти фігню, якщо не знаєш?
Вован до Саня Показати IP 19 Вересня 2016 13:38
тут багато бреду пишуть ))) но твій номер один)))ахахахахахахахах
Віталій Кварцяний Показати IP 19 Вересня 2016 13:33
Це машина Брандао, я вам точно кажу. Забили гранату з кутового... Мені вже з Газмяс позвонили і доклали на стіл ще одну порцію правди. Вибивав Девіч, пас на Мітіча і Сачко забиває гол в ворота Брандао... Просто уєфа знов зекономила на організації матчу, стадіон паркплатц опери а мяч китайський і вибухнув. Замість воріт була дирка між колесами Брандао. Слава Україні! Героям слава!
Вас Показати IP 19 Вересня 2016 13:48
Спеціально за два дні дали зеку з гранатою втікти, щоб Оленю кинув.
Артьом Показати IP 19 Вересня 2016 23:34
Ви д-біли шо ви пишете