USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Біля головного корпусу СНУ вандали вирвали скульптуру кликуна

6 Квітня 2020 19:51
Біля головного корпусу Східноєвропейського національного університету в Луцьуку по-варварськи вирвали скульптуру Луцького кликуна разом із кріпленням.

Про це повідомили на сторінці «Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради» у фейсбуці.

«Це вже не перша крадіжка скульптур. Щоразу хочеться вірити, що всі труднощі, які нам доводиться разом проходити, мають робити кожного кращим і добрішим, але, як бачимо, не всіх...Люди, що ще вам потрібно для того, щоб зрозуміти: час змінюватись!» - йдеться у дописі.

Усіх, кому відома будь-яка інформація щодо крадіжки, просять зателефонувати 102 або повідомити в управління туризму та промоції міста Луцької міської ради (тел. 777 956, 777 924), начальник управління: Катерина Теліпська (тел. 050 202 81 88).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Для поліції!!! Показати IP 6 Квітня 2020 20:03
На фото бачимо 2 дірки - значить було 2 постріли або 1 з двухстволкі!!!! АХАХААААААААААА!!!
Alex Показати IP 6 Квітня 2020 20:09
От якби хоч би хтось в центрі чи в старому місті патрулював то б такого не було
Богдан Сташинський Показати IP 6 Квітня 2020 20:28
Є камери ??? Якщо є - впіймати і покарати
Kolyan Показати IP 6 Квітня 2020 20:50
Мєнтозаврам зараз це не цікаво, вони в пошуках легкої здобичі - "17000". Всі на полюванні :)
Для Супрун Показати IP 6 Квітня 2020 21:25
Може його короновірус забрав?
Народна прокуратура Показати IP 6 Квітня 2020 21:32
Як добре, що маємо таку здорову молодь, прямо богатирі. Жаль, мозку і совісті не мають. Дуже сумніваюсь, що зробили пенсіонери.
Баба Ганя Показати IP 6 Квітня 2020 21:38
Най поліцаї і муніципали компенсують зі своїх зарплат!
Лучанин Показати IP 6 Квітня 2020 22:23
Ні у кого свідомість не проснеться. Ось як будуть нормальні штрафи +відшкодування збитків, тоді можливо щось і зміниться.
Анонім Показати IP 6 Квітня 2020 22:31
Бичари
Лучанин Показати IP 6 Квітня 2020 22:39
Однозначно - злодіїв треба зловити і наказати ! Але скажіть - в чию нездорову голову прийшла абсолютно дика, непрофесійна ідея наробити і порозтавляти по місту отих нецке, отих прищиків, шо мали би символізувати образ кликуна ? Є ж відповідні канони вираження скульптурними засобами образу якогось там, хай навіть глашатая чи кликуна, є національні українські вікові скульптурні традиції, є ж якісь мистецькі канони ! Ні, сотворили кишеньковий карикатурний образ історичного персокажа у розмірах і матеріалах провокуючих до вандалізму , спонукання до кепкування і, в кінцевому результаті,- до абсолютно прогнозованого кримінального дійства. Є ж Порядок, затверджений Постановою КМУ, встановлення пам'ятних знаків ? Рішення МВК є ? Хто замовник ? Яке джерело фінансування ? Конкурс був ? Яке рішення журі ? Яке проектне інженерне рішення кріплення скульптури ? Тобто, самі порушили все, шо могли !
Відділ туризму до Лучанин Показати IP 7 Квітня 2020 14:24
Повністю з Вами погоджуюсь!!! Ті кликуни можна було б прикріпити угорі на фасадах будинків, для туристів чи квестів, але держ службовці просиджують шташни
С Показати IP 7 Квітня 2020 08:03
Розміри статуй малі. При відливці-хіба не можна було зробити армуючих елементів.
Хамло Показати IP 7 Квітня 2020 12:47
В мене лавочка під під'їздом міцніше за основу тримається ніж ці кликуни. Про антивандальні способи встановлення напевно не чули наші "монтажники". Простіше посадити два куска арматури на соплі в каменюку і перехреститися.
Народна прокуратура Показати IP 7 Квітня 2020 16:49
Круті коментарі. Виявляється винен не дикун, який відламав статуетку, а той, хто її встановив. Або чомусь державний службовець, як стверджує Відділ туризму, що взагалі є абсурдом, адже держава не мала жодного відношення до розміщення кликунів, це робили органи місцевого самоврядування. Але ж у нас завжди і у всьому винна влада (зокрема, Президент), а людир - найкращі, найспівучіші, найкреативніші і начесніші