USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку знову вкрали скульптуру кликуна

5 Травня 2020 12:49
На вулиці Данила Галицького біля Братського мосту в Луцьку викрали скульптуру кликуна, видерши її з кріплення.

Про це у фейсбуці повідомила керівниця управління туризму і промоції Луцької міськради Катерина Теліпська.

«Скажіть, варто продовжувати щось робити в нашому місті? Луцьк не заслуговує на гарні ініціативи? А якщо робити, то для кого?» - обурено прокоментувала інцидент вона.
Читайте також: Замок, університет, міськрада: де в Луцьку шукати нових кликунів

Зазначимо, що це не перший випадок крадіжки фігурок кликуна. Восени 2019 року таку фігурку вартістю 25 тисяч гривень вкрали з сонячного годинника, проте злодія знайшли. Ще одну викрали в квітні 2020 року поблизу головного корпусу СНУ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
АС Показати IP 5 Травня 2020 13:05
А що Ви хотіли від полішуків? Вони все місто перетворили на село і живуть як в селі, все загадили і понівечили....
додік до АС Показати IP 5 Травня 2020 13:17
Ну, вам полішукам видніше....
Лучанин Показати IP 5 Травня 2020 13:51
Потрібно розробити серйозніше кріплення. Щоб у фігурку при литті був вставлений арматурний стержень (або шпилька) діаметром 10-12 мм періодичного профілю на максимально-можливу глибину. І з тіла він випускався на 50 см. І кріпити по технології хімічних анкерів або в просвердлений отвір на 50-60 мм більше діаметру арматури (або шпильки). Можливо тоді сильні дурні не зможуть їх вирвати.
Анонім Показати IP 5 Травня 2020 14:04
Подвести 220 Вт
Сергій до Анонім Показати IP 5 Травня 2020 16:37
Може не спрацювати.Ці "люди" можуть прийти в гумових чоботах
пУлішук Показати IP 5 Травня 2020 14:19
Ставте камери відеоспостереження в таких місцях, або муніципали нехай патрулюють вулицями, а то штани протирають
Степан (Крымчанин) Показати IP 5 Травня 2020 14:29
У известного (в своё время) учёного демографа, писателя, журналиста Альбертаса Лауринчюкаса есть великолепная фраза, актуальная и поныне -"Самая большая демографическая проблема-оселючивание города, и огораживание села"
Василь Показати IP 5 Травня 2020 14:46
Не потрібно звинувачувати село.Кожне село мало свої традиції і культуру ,які зруйнувала радянська влада. А це просто вандалізм.Попередній вандалізм не покараний-от і маємо такі здобутки.Поки покарання не буде відповідати порушенню-так і буде.І не допоможе тут ні 220в,ні 380!!Змінити хід думок в головах досить важко-буває не вистачає одного покоління..
Їван з Гнідави Показати IP 5 Травня 2020 15:24
З самого початку то було прогнозовано ! Так зване провокування до злочину ! Ті дибіли мають таке саме бажання вкрасти пам'ятники шо Лесі, шо Лєніну, шо Грушевському, шо рожевому слонику. А от сили підняти не мають ! Бояться, шо панські яйця можуть заробити А ви отих прищиків кілограмових наробили і порозтикували по закомарках - ото тепер і відповідайте ! Вони навіть юридично не оформлені, до реєстру не занесені, невідомо в кого числяться на балансі та й встановлені всупереч "Порядку встановлення памятних знаків ... " . Так, шо відповідати треба і першим, і другим !
Яяя до Їван з Гнідави Показати IP 5 Травня 2020 16:34
У Вроцлаві таких скульптурок по всій історичній частині міста вже більше 400. Існує навіть карта-план їхньої локації. Туристи мають гарну розвагу, розшукуючи ті скульптури. І жодному ні містянину, ні гостю міста не приходить в голову їх ламати та здавати на брухт.
віктор Показати IP 5 Травня 2020 17:39
за 4 кг латуні 25 тисяч це не забагато ???
віктор Показати IP 5 Травня 2020 17:46
за 4 кг латуні 25 тисяч це не забагато ???