USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку вкрали кликуна-Провідника. Фото

9 Березня 2021 14:10
У Луцьку вкотре вкрали скульптуру кликуна.

Про це повідомили на сторінці управління туризму та промоції міста Луцької міської ради у фейсбуці.

Скульптура так званого Провідника, яка знаходилася за адресою вул. Сенаторки Левчанівської, 2, зникла 9 березня.

Читати ще: Франьо, Вертун і компанія: хто вони і де знайти усі скульптури луцьких кликунів

Зауважимо, вчора у Луцьку відзначали День кликуна і з Провідником увесь день фотографувалося чимало лучан.

«Якщо хтось щось бачив, чи вам пропонуватимуть придбати скульптуру, будь ласка, повідомте в управління туризму 777956 або ж телефонуйте 102», – закликають у повідомленні.
Нагадаємо, у жовтні 2020 року в Луцьку вкрали кликуна, який лише місяць простояв на Братському мосту. Викрадення кликунів з вулиць Луцька відбувається не вперше. Раніше скульптури поцупили біля головного корпусу СНУ, у центрі Луцька біля Сонячного годинника та на вулиці Лесі Українки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 9 Березня 2021 14:26
Чому б не поставити в районі кожного кликуна камеру. За одно б місто кожного разу знало свого бидло-героя!
Адвокат до Лучанин Показати IP 9 Березня 2021 15:50
Тож є програма-безпечне місто,вгатили десятки мільйонів гривень ,і де результати????
777 до Лучанин Показати IP 9 Березня 2021 15:54
А чего только камеру?Вертолет. Полицейский патруль на двух авто и двоих сотрудников сбу под прикрытием. Можно еще создать особое министерство.ну или отдел хотя бы.
Сергій до 777 Показати IP 9 Березня 2021 17:44
Де ви були зі своїми стратегічними ідеями коли Крим і Донбас окуповували?
777 до Сергій Показати IP 9 Березня 2021 18:03
не окуповували а про.....ли, это две большие разницы.
Чивокуня до Сергій Показати IP 9 Березня 2021 18:59
Так там він і був в ролі зеленого чоловічка
321 Показати IP 9 Березня 2021 14:51
Ці "б.дло-герої" в м. Луцьку, кожний п'ятий житель.
Бенксі до 321 Показати IP 9 Березня 2021 17:00
Чому кожен п'ятий?!! - навіть частіше мабуть
Лучанин до 321 Показати IP 9 Березня 2021 17:01
Один з них лаптєногий з ніком 777
Ірина Показати IP 9 Березня 2021 15:08
Це гра якась? Невже не можна його прикріпити намертво якимись анкерами?
##Монархіст до Ірина Показати IP 10 Березня 2021 00:31
"Это что, сказка такая? - Это жизнь такая!" (c)Домовенок Кузя
Жил был пёс Показати IP 9 Березня 2021 15:58
Шо? Опять???
Мольфар Показати IP 9 Березня 2021 18:36
Не хочу бути злим пророком, але здається, шо на черзі - Гануся ! А на підході - Швейк ! Суто з логіки подій і дедукції ! А от Славу КПСС біля електоапаратного заводу не подужають - кишка тонка !
##Монархіст до Мольфар Показати IP 10 Березня 2021 00:30
Прошу пана, а що чи хто таке Гануся? Бо чеха Йозефа я зустрічав, можна сказати, особисто... П.С. Прохання не сміятися, я дійсно не дуже обізнаний в луцьких визначних місцях...
Тарас Показати IP 9 Березня 2021 20:03
З міського суду камера дивиться прямо на те місце, але хіба вона працює? Шукайте на олх і маєтках нових панів
До ## Монархіст Показати IP 10 Березня 2021 16:55
То, прошу пана, мінікоролівна Анна у сквері валютчиків !
##Монархіст до До ## Монархіст Показати IP 10 Березня 2021 23:45
Дуже дякую за відповідь. Погуглив. Знайшов отаку новину https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-ziavyvsia-pamiatnyk-dontsi-yaroslava-mudroho-anni/ Виявляється недавно поставили, а я якось цю подію пропустив...(((