USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку бойкотуватимуть російський бізнес

11 Лютого 2016 13:54
Акція «Бойкот російського бізнесу» організують у Луцьку завтра, 12 лютого, о 16:00 біля банку «ВТБ» (вулиця Шопена,1).

Про це повідомляють організатори – рух «Іскра».

«Уже майже 2 роки Україна воєю з Росією, але попри це російський бізнес, який фінансує терористів ДНР-ЛНР, успішно функціонує на території нашої держави. Російські установи в Україні – ворог у тилу, який спонсорує убивство наших бійців на фронті. Ми закликаємо усіх наших друзів журналістів, осередки партій, організацій, просто небайдужих громадян зробити одночасний потужний удар по бізнесу російського окупанта», – звернулися у повідомленні ініціатори акції.

Детальна інформація за посиланням : https://vk.com/event104058740

Нагадаємо, це вже друга подібна акція. Так, нещодавно активісти влаштували акцію протесту біля приміщення банку АТ «Сбербанк Росії» у Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 14:01
Спішу до 16-00 затаритись руськими товарами.
до аноніма до Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 18:01
ну ти і ДУРАК
Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 14:17
На базарі в Японському автораї працює продавцем відомий сепаратист Чеврвинській, любитель Путіна. Його тоже забойкотувати
Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 14:31
Смышно читати як борці з Російським закликають боротись з всім російським через російську соціальну мережу....
нхя не смішно до Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 14:46
"Бить врага на его территории его же оружием!".
Оксана до нхя не смішно Показати IP 11 Лютого 2016 21:02
Люди, Українці схаменіться! В такий важкий час ми повинні прикласти всі зузилля для відродження нашої України, а не йти на повідку в людей, які заради своїх амбіцій виставляють вперед дітей для бойкотування!!! Ті ж самі люди потім на кожному кроці будуть кричати, що вони за Україну ставали груддю.
Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 14:58
А російський "рошен'' чого не бойкотують????
Світлана Показати IP 11 Лютого 2016 16:07
Маю вид на проживання в Україні Пенсію отримую російську(так як при союзі там працювала) в сбербанку росія після розгрому де отримуватиму гроші? Рух Іскра заплатить?
АС до Світлана Показати IP 11 Лютого 2016 17:43
Це такі революціонери як з певного органа молоток,ну походять покричать і все не переживайте вони в туалеті не можуть не то щоб щось вирішити
Sieger Показати IP 11 Лютого 2016 16:34
"Шо?! Опять?!" :)
Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 17:32
Раніше ці бездарі нехай відключать у своїх помешканнях газ і електроенергію-це російські товари,а потім йдуть народ мутити.
Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 17:39
Акція «Бойкот російського бізнесу» організують у Луцьку завтра, 12 лютого, о 16:00 біля банку «ВТБ» (вулиця Шопена,1).Збор ид.. тов обязательно!
Додому Показати IP 11 Лютого 2016 20:39
Долбочеси. Ви б краще українською розмовляли
111 Показати IP 12 Лютого 2016 07:48
Коли прийдуть, хай не забудуть зняти маски "патрiоти", щоб знати всiх в обличчя. Може батьки дiтей впiзнають i розпитають у синiв, чому дорослi дядечки мають на них такий вплив? I скiльки вони за це отримують ? "Любi" органiзатори, читайте вiдгуки, робiть висновки.