USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Антипутінський марш єдності України – у Луцьку. ВІДЕО. РЕПОРТАЖ

9 Квітня 2014 19:50
Під гаслами «Схід і захід разом» та «Путін – х..ло» сотні лучан пройшли ходою центром міста.

Акція єдності України відбулася 9 квітня у Луцьку.

Учасники акції підтримки Сходу України зібралися на Замковій площі, що у Старому місті. Після нетривалої репетиції вони колонною під барабанний бій та з банерами та прапорами пройшли вулицями Данила Братковського та Лесі Українки до Театрального майдану.





У ході взяли участь активісти Правого сектора, Самооборони Майдану, автомайданівці та інші небайдужі лучани. На чолі колони несли маріонетку-Путіна. Також учасники акції несли величезні прапори – національний прапор України та червоно-чорний стяг. Під час ходи її учасників підтримували вигуками перехожі та мешканці будинків, повз які прямувала хода.



Зі сцени луцького Євромайдану учасників акції закликав виконати гімн України керівник силового блоку Правого сектора Волині Сергій Мерчук. Після цього виконали пісню гурту «Ляпис Трубецкой» «Воины света».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 117
Lex Показати IP 9 Квітня 2014 19:57
А кто трогает вашу единую бандерлогию. Живите себе 3 области вместе. Остальных тока не трогайте.
Анонім до Lex Показати IP 9 Квітня 2014 23:21
коментар було видалено
Lutsk Показати IP 9 Квітня 2014 19:58
Осел останется ослом, хоть и осыпь его звездами. (М.Державин)
К Lex Показати IP 9 Квітня 2014 20:04
А остальные ето кто ? ты називайса откуда ты у нас в УКРАИНЕ все против пукина !
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 20:04
стадо баранов)))
бандерлог до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 22:11
коментар було видалено
фак Показати IP 9 Квітня 2014 20:06
анонім ху.....ло ла ла.................ла
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 20:09
Чо ті діти хочуть?
бандерлог до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 22:11
таким баранам як ти -очі відкрити
тупим уродам Показати IP 9 Квітня 2014 20:20
хочуть миру і спокою,щоб ніяку ху...ло не лізло зі своїми правелами в чужу країну,хочуть щоб меньше або взагалі не було таких тупих мудозвонів які пишуть тупі коменти і задають в них такі ж запитання і некінець кожен прихильник путіна і росії пішов на ж/д вокзал купив собі квиток і уєб....в свідси на х...у!
Дід Панас до тупим уродам Показати IP 9 Квітня 2014 20:24
Н, це ви купуйте квитки, я на фото бачу лиш жалюгідну частку населення Луцька
Джулія до Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 20:36
Якщо хтось там не був-це означає лише те, що з певних причин він не міг там бути.
Дід Панас до Джулія Показати IP 9 Квітня 2014 21:10
бачу студентів (які зазвичай ходять на мітинги за гроші) та представників автомайдану (які неодноразово говорили що їх фінансують партії)
серий до Джулія Показати IP 10 Квітня 2014 11:04
я так думаю, що значна частина міста не знала про акцію, інакше бажаючих висловити свою думку про путіна було б більше. Вам би закладку на Волинських новинах створити про акції, що мають відбутись, заодно можна проводити опитування підтримають лучани акцію чи ні. А взагалі молодці! респект, шкодую, що бачив цю ходу лише на відео
Ларін до Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 22:05
Треба буде і все місто вийде, щоб натовкти таким як ти гузло
Дід Панас до Ларін Показати IP 10 Квітня 2014 01:12
Йди збирати хмиз, зима на носі.
йося моргенштерн до Ларін Показати IP 10 Квітня 2014 08:40
гузло в облраді
бандерлог до Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 22:13
я так бачу тобі сміливості не вистачило вийти і сказати цій жалюгідній частці міста це в очі? Якщо ти правий-за тобою стане решта міста!!! Давай месія!!!!!!
СБУ до бандерлог Показати IP 9 Квітня 2014 22:28
коментар було видалено
Дід Панас до СБУ Показати IP 9 Квітня 2014 22:35
у кого що болить, той про те і говорить - хоть помовчуй, цим гордитись нема як
Андрійко до Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 22:42
коментар було видалено
Дід Панас до бандерлог Показати IP 9 Квітня 2014 22:36
цей натовп і ти теж свою "хресну ходу" не на східній Україні провели
Всезнайко до тупим уродам Показати IP 9 Квітня 2014 21:33
Вчи мову... Не правелами, а правилами...
Дід Панас до тупим уродам Показати IP 9 Квітня 2014 22:02
"ж/д вокзал", так гарно, це українська, так?
тупому уроду до тупим уродам Показати IP 9 Квітня 2014 23:11
дивись щоб разом з вокзалои не уеб.... як Крим, дурню
Анонім до тупим уродам Показати IP 10 Квітня 2014 11:59
коментар було видалено
Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 20:22
Ці люди отримують субсидії як безробітні?
і жарять до Дід Панас Показати IP 10 Квітня 2014 00:55
разом з уніатами беркутівців по вихідних.де мову вчив?фсб?
Дід Панас до і жарять Показати IP 10 Квітня 2014 01:04
ЗОШ №1 м.Ківерці
Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 20:37
Путін поржав з цих недоумків і сказав що газ по передоплаті.
Папа лох до Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 21:50
коментар було видалено
Дід Панас до Папа лох Показати IP 9 Квітня 2014 22:04
самовизначння, це твоє
Анонім до Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 22:07
Путін х...ло
Альоша до Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 22:29
коментар було видалено
Дід Панас до Альоша Показати IP 9 Квітня 2014 22:42
Альоша, ну как же так? як ти можеш спілкуватись на цій кацапскій мові? Це не по українськи.
Кануі до Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 22:53
коментар було видалено
Дід Панас до Папа лох Показати IP 9 Квітня 2014 23:57
коментар було видалено
бандерлог до Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 22:17
так-путлер сказав по предоплаті............. нам хана.........Бандерлоги,сепаратисти,хунта---почали свердлити перші скважини з видобутку сланцевого газу.Тепер ця хунта за 2-3 роки пошле Путлера на....чим тоді кормити 130 млн. єдіного руского народу.Такого покупця може втратити.....
Бульба до бандерлог Показати IP 10 Квітня 2014 13:58
Покупатель найден - Китай. Не даром вторую трубу строят в китай.
Лучанка Показати IP 9 Квітня 2014 20:44
Жоден Путін не зробить того,що ми самі наробили(безлад,корупція,недотримання законів...).І не марші необхідно проводити,а навести спершу лад у дворах,місті,країні.
да до Лучанка Показати IP 10 Квітня 2014 01:39
коментар було видалено
баба Параска Показати IP 9 Квітня 2014 20:44
в твого путіна вже агонія почалась він вже в такій сраці що сам не знає як розрулити те що він наробив,а газ будете свій скоро жрать тому що більше нічого не буде хіба ще валенкі і лапті! б"є по йго лібідо що йго скільки народу публічно називають ху......лом ким він і є і ти доречі тоже ще те ХУ....ЛО!
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 20:46
а наприкінці всі скакали і кричали хто не скаче той москаль :))))
Дід Панас до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 21:45
долар теж не москаль, на міжбанку вже 12,45 грн/$, скачіть ще
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 21:07
Да причому тут Путін! Країну розвалили, а вони протів Путіна скандують д...и!
мінона до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 22:10
З такими ,як ти країну не побудуєш. А довів її до розвалу твій вітьок яйцепадний.
Дід Панас до мінона Показати IP 10 Квітня 2014 01:16
позики Україна почата брати при помаранчевих.
Анонім до мінона Показати IP 10 Квітня 2014 11:46
Жили при янику 3 роки спокійно, а тут як майдан почався, так зразу гривня взлетіла, міліція розпустилась, крим зібрав чемодан поїів в Росію, че все теж Яник зробив?! Треба бути повним зомбаком щоб з цим спорити!
серий до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 15:53
жилили? виживали, навіть якби майдан не повстав через рік хана була б усьому, скільки ж можна красти
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 21:35
Ну піпец і раніше дикарями були, а тепер взагалі криша поїхала.
Лазер до Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 21:40
Вали вон з Луцька Сепаратюга.Правильно робили чечени, що таким як ти різали глотки)))))Путін х....ло
Анонім Показати IP 9 Квітня 2014 21:35
коментар було видалено
йй Показати IP 9 Квітня 2014 21:38
Путін х....ло
111 Показати IP 9 Квітня 2014 21:38
20 чоловік назбиралось.. і назвали себе Україною....
Тарас до 111 Показати IP 9 Квітня 2014 21:42
коментар було видалено
Випердиш до Тарас Показати IP 9 Квітня 2014 21:43
коментар було видалено
Анонім до Тарас Показати IP 9 Квітня 2014 21:50
це з яких пір чорно червоний прапор став українським... неуку..почитай історію.... замість клацання клавіатури
дядько до Тарас Показати IP 9 Квітня 2014 23:18
український і фашистький- дві великі різниці , вчитись треба і робити а не горлопанити
222 до 111 Показати IP 9 Квітня 2014 21:49
коментар було видалено
угу до 111 Показати IP 9 Квітня 2014 23:28
я вибачаюсь а де твоя думка(((чому вас немае на вулиці ті що люблять путіна !!!!висновок васвзагалі нема)))
Дід Панас до угу Показати IP 10 Квітня 2014 02:24
чому на вулицях немає зубрів? висновок: їх взагалі нема
ого Показати IP 9 Квітня 2014 21:52
о правосєки повилазили..... ПРАВОСЯКУ на ГІЛЯКУ)))))))))))
Лучанка до ого Показати IP 9 Квітня 2014 21:54
Ні звичайні жителі міста))
Бородатий сепаратист Показати IP 9 Квітня 2014 21:53
ЛЛЛЛЛААААААААА ЛЛЛЛЛЛЛЛААААААААААА ПУТИН Х.....ЛЛЛЛООООООО
Северодонецк Показати IP 9 Квітня 2014 22:03
Идея федарализации не поддерживается подавлющим большинством живущих на юговостоке.
третій Показати IP 9 Квітня 2014 22:10
В Луганську сепаратисти згвалтували стару бабцю.Це жах.І Росія їх підтримує.Та вивести всіх на площу і спалити
Станіслав до третій Показати IP 9 Квітня 2014 22:17
Мені брат з Луганска дзвонив.Ці довбо...би з безвиходдя палять машини, вночі на звичайних людях злість зганяють із за того, що непідтримали сепаратистів, руйнують мережі.Взагалі жесть.Місцеві через неділю їх до кордону поженуть
Дід Панас до третій Показати IP 9 Квітня 2014 22:53
коментар було видалено
Вашкодар до Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 22:59
коментар було видалено
Вашкодар до Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 23:03
коментар було видалено
сьомий до Дід Панас Показати IP 9 Квітня 2014 23:11
коментар було видалено
Дід Панас до сьомий Показати IP 10 Квітня 2014 00:00
хочеш втілити свої мрії в дійсність? звернись до ПС
Вашкодар до Дід Панас Показати IP 10 Квітня 2014 00:09
коментар було видалено
Дід Панас до Вашкодар Показати IP 10 Квітня 2014 01:08
коментар було видалено
Дід Панас до Вашкодар Показати IP 10 Квітня 2014 01:40
коментар було видалено
Вопрос до третій Показати IP 10 Квітня 2014 11:49
коментар було видалено
Василь Петрович Показати IP 9 Квітня 2014 22:14
хлопці ідівчата поки ми тут Путіна обговорюємо подивіться краще, що робиться у Верховній Раді. Закон про корупцію що стосується хабарників-чиновників НЕ ПРОГОЛОЧУВАЛИ. І далі будуть красти, то хто захоче жити в такій країні?!
настя Показати IP 9 Квітня 2014 22:15
у нас своїх путін хватає. подивіться на тягнибока і кличка які звели майдан а тепер мовчать і вже долізли до корита і пасуться
дя до настя Показати IP 10 Квітня 2014 01:38
ой йой.всі крадуть по всьому світі..хай вже б Володя царьом.він наш.
Альфа альфа Показати IP 9 Квітня 2014 22:32
коментар було видалено
304 Показати IP 9 Квітня 2014 22:53
коментар було видалено
фара до 304 Показати IP 9 Квітня 2014 23:29
Особенно в Николаеве с перепуганым Царевым.Говорят даже в штаны наложил.
SlipKnot до фара Показати IP 10 Квітня 2014 00:06
Так і має бути.Кожний сепаратор буде ваняти в штани від одного погляду бандерівців
Вопрос до фара Показати IP 10 Квітня 2014 11:50
коментар було видалено
беларус Показати IP 9 Квітня 2014 23:30
Схаменіться, БАТЬКУ вам треба, щоб порядок навів. Народ з кожним днем стає бідніше, над цим думайте. На майдані , це не весь захід. Скоро ви побачите МАЙДАН, З ВИЛАМИ. НАВІТЬ ЄВРОСОЮЗ НЕ ДОПОМОЖЕ......
Гордий до беларус Показати IP 9 Квітня 2014 23:39
За свою бідність Вітьку подякуйте.А батька ваш у***ться.Українці-це не білоруси залякані
Пам'ятаю до Гордий Показати IP 10 Квітня 2014 15:04
При Вітьку, дол. був 8. Дивись новини, там кажуть про дол. і євро(18).
1 до Гордий Показати IP 10 Квітня 2014 15:05
А ти гордий, що ми жебракі європи.
Лучанин Показати IP 9 Квітня 2014 23:53
І саме прикольне те.. що ви тут хоч обіс***ся.. а Путін на вас клав..кладе.. і класти буде ))) ви для нього клоуни)) ..ну і для мене теж )))
а ти до Лучанин Показати IP 10 Квітня 2014 01:40
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 10 Квітня 2014 00:03
Всім вечір добрий.ПУТІН .....УЙЛО однозначно
Володимир Показати IP 10 Квітня 2014 03:21
Народна єдність може бути лише під державними і національними стягами, а не під нацистськими. Цей "марш" був черговим нацистським шабашем з бандою на чолі!
ВОНО Показати IP 10 Квітня 2014 06:07
Путін в жасі від такого супротиву окупаціїї, проти злагодженої дії дрібних партизанських загонів і хоробрих одинаків росіяни навчились воювати в Чечні, а от з клоунами ще не приходилось от і боїться
БОГДАН Показати IP 10 Квітня 2014 06:07
ЭТО НЕ НАСТОЯЩИЕ УКРАИНЦЫ!!! Это есть кучка балбесов-наркоманов, зомбированные нацистами. А дозу и гроши ещё и не так запрыгаешь и не то закричишь.
Артем Показати IP 10 Квітня 2014 08:28
коментар було видалено
Беларус Показати IP 10 Квітня 2014 08:31
Вы что же думаете Европа Вас защитит от России? Европа по-вашему должна помочь войсками в войне с Россией? Чех, Поляк, Румын или Немец будут за вашу Украину умирать? Да никогда этого не будет! Ни за кого они никогда не заступались. А вот денег подкинуть чтоб вы друг друга истребляли могут. Так что ребята Украинцы не на маршах красуйтесь, а винтовку в руки и на фронт! А за оружие, патроны и сухие пайки, которые Евросоюз может и даст в кредит придется заплатить - вашим детям, ну или внукам уже.
Сонячна Показати IP 10 Квітня 2014 08:38
не сварісться...бо ще не ясно, що гірше війна з такнками, зброєю, фізичною силою...чи розбратання народу, намагання посварити нас між собою.....
сонце Показати IP 10 Квітня 2014 08:52
Чому ці клоунятка не в школі?
Добриi ранок Показати IP 10 Квітня 2014 08:56
коментар було видалено
Українець Показати IP 10 Квітня 2014 09:00
Європа нас не захистила (в Криму 2014р.). Росія нас не захистить в Європі. Самі українці повинні боротися за краще майбутнє. Але Путін може на нас "кинути" своє військо. Досвід Югославії. 1999р. війська НАТО бомбили мирне місто Бєлград. Зруйнували країну її економіку, загинуло багато тисяч мирних людей. Причому бомби були з радіоактивним ураном. Росія тоді не захистила Югославію. Ми українці в зоні геостратегічних інтересів КАПІТАЛУ, військових МОНСТРІВ-Росії і Заходу. Ми можемо протестувати, але ми ЗАРУЧНИКИ ситуації в цій боротьбі інтересів МОНСТРІВ.
тупим уродам Показати IP 10 Квітня 2014 10:09
дуже радий що ви всетаки визнаєте що ви т*пі у*оди і відкликаєтесь,а крим ми назад заберем! а ти всетаки піз.....уй за білетом поки не пізно!
до Лучанин Показати IP 10 Квітня 2014 10:21
ну поперше дуже сумніваюсь що ти Лучанин,ти подло перелякане яке сидить невідомо де пише каменти і кладе в штани і пукін твій разом з тобою вже наклав кучку біля мовзолею і вштани теж тому що відчуває ж*пою що пришла йому ср*ка і буде з ни те що і з яником!
до Лучанин Показати IP 10 Квітня 2014 10:24
слухай якщо путін клав і клате і ти теж, то це я хочу сказати що це недуже добре така ср*чка, ви купіть сабі уголь активований чи що!
до Лучанин Показати IP 10 Квітня 2014 10:27
ну кладе то кладе,хоч організм почистить але навіщо про це писати коментарі))))
серий Показати IP 10 Квітня 2014 11:10
я так думаю, що значна частина міста не знала про акцію, інакше бажаючих висловити свою думку про путіна було б більше. Вам би закладку на Волинських новинах створити про акції, що мають відбутись, заодно можна проводити опитування підтримають лучани акцію чи ні. А взагалі молодці! респект, шкодую, що бачив цю ходу лише на відео
Я Показати IP 10 Квітня 2014 11:17
коментар було видалено
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 12:12
Ну тупые украинцы!
Гендальф Показати IP 10 Квітня 2014 13:34
Дивує і тішить підвищена жвавість Хутінських тролей. Цілком очевидно, що їх тупо давить жаба, бо вони не вміють так організовуватись і провести флешмоб "за ідею". Організаторам і учасникам респект! І нехай у москалів й далі волосся встають дибом від "хто не скаче - той москаль" ;)
Беларус Показати IP 10 Квітня 2014 14:19
Немае зброi мамо... ни грошей, нi сала, Iжу шукаемо як пацюки в полях, Наш командир...всiм обiцяв - Героям Слава! А в понедiлок курва здався Москалям!
Укр. Показати IP 10 Квітня 2014 14:41
Украинцы настоящие -народ трудолюбивый и добрый! А это так выкормиши ЕСки и Американцев, которые за пайку наркотика скочками продали родину-Украину.