USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку буде новий парк

21 Січня 2015 15:16
Межі нового парку хочуть затвердити в районі вулиць Конякіна-Гордіюк, у Луцьку. Територія включатиме усі зелені насадження, окрім церкви й майбутнього ДНЗ.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру сьогодні, 21-го січня.

Зі слів депутата міської ради Богдана Шиби, визначити межі парку хотіли ще два роки тому.

«Лучани доручили мені внести на розгляд сесії межі парку. Два роки тому я вносив проект рішення, але сказали, аби я забрав його допоки не розроблять проекту зонування. Оскільки такий план уже є, я знову вношу проект рішення. Зауважу, що управління архітектури розробило схему меж парку. Вона включає у себе всі зелені насадження, окрім місця, де будується церква й території, яка зарезервована під дошкільний навчальний заклад», - інформує депутат.

Члени профільної комісії ухвалили ініціативу й пропонують депутатам затвердити рішення під час сесії.

У проекті рішення вказано, що утримувати парк буде комунальне підприємство «Парки та сквери міста Луцька».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
!!! Показати IP 21 Січня 2015 15:53
Людям потрібна не церква а парк!
!!!!!!!! до !!! Показати IP 21 Січня 2015 18:02
Людям потрібна церква, а не парк!
!!! до !!!!!!!! Показати IP 21 Січня 2015 18:09
Не бреши попе, бо буде горіти задниця. І ще, там вже одна збудована згорить на днях, почнуть будувати цю - спалю і її. Хочеш будувати церкву, будуй на пистирі за містом. Хто схоче молитись - прийде.
санітар 6-ї палати Показати IP 21 Січня 2015 15:54
Цікаво виходить: будучи мером, сам Шиба пороздавав там землю під забудову різним структурам, а тепер ратує, щоб був парк? Це називається шизофренія.
інший санітар до санітар 6-ї палати Показати IP 21 Січня 2015 17:16
поправлю: ШИБОФРЕНІЯ:-)
Медсестра до санітар 6-ї палати Показати IP 21 Січня 2015 18:33
Це називається заробітчанство. Жити за щось же треба небажаючому ніде працювати депутату.
Шиба Показати IP 21 Січня 2015 15:55
знову за те, щоб наше місто все "гавнішало" і "гавнішало"
захожий Показати IP 21 Січня 2015 17:18
нічого тут лаятись... хай який там шиба, але це рішення подано правильно. а інакше хитрожопі никитюки і ткачуки розтащать все по своїм людям. так що коментатори - балакайте по темі.
М Л Показати IP 21 Січня 2015 18:10
Ту територію вже називають парком. Пора оголошувати конкурс на назву. За узаконення та окультурення парку мешканці будуть вдячні міській владі.
Парк Показати IP 21 Січня 2015 20:17
Для чого серед парку дитячий садочок? Там кліщі. Стоянка для автівок кожної дитини. Дорогу серед парку збудують широку. Встановлять світлофор. Буде вагончик охоронця. Ночами там в садочку будуть пити і курити як у всіх, правда буде це серед парку. А церква то вже будується довго і мабуть ще гроші на неї збираються..такий шматок дерев зрізали.. та стільки є пустирів.. ой біда ніяк парк з очей не сходить)