USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.63 39.90
  • PLN 9.70 9.86

У Луцьку через негоду школярі навчатимуться за змішаною формою

11 Лютого 2021 17:50
У Луцьку у зв’язку з погодніми умовами 12 та 13 лютого для школярів організують змішане навчання.

Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук у Фейсбуці.

Ті діти, які не зможуть добратись до школи, навчатимуться дистанційно. Ті ж які матимуть таку змогу – навчатимуться як зазвичай.

«Педагоги працюватимуть у звичному режимі. Уроки проходитимуть згідно із затвердженим розкладом.

Тим учням, які вчитимуться в онлайн-форматі, – матеріал і завдання надаватиметься через затверджені платформи і форми», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, через негоду у Луцьку також просять підприємців скоротити робочий день сьогодні та завтра.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Цікаво Показати IP 11 Лютого 2021 18:29
А де логіка? Якщо учні не можуть дістатися місця навчання, то це нормально, а якщо вчителі до місця роботи то лізь хоч рачки бо до школи прийде 1 учень. Якщо немає можливості розчитстити місто від снігу та забезпечити нормальний рух транспорту, то може перевести всіх на дистанційку, принаймні школи, бурситети та вищі навчальні заклади - це дозволить людям хоч якось дістатися до роботи. Власне я вчора вимушений був пропустити 6 маршруток через що запізнився на годину.
Вчитель Показати IP 11 Лютого 2021 18:34
Як мені будуть доплачувати за подвійну роботу - провести уроки для тих хто прийде та потім після роботи підготовити та надати завдання тим хто не прийшов? Ви вже вчителів взагалі ні за що не ставите?
олександр до Вчитель Показати IP 11 Лютого 2021 20:00
щось не дуже грамотно, як на вчителя...
Ольга до Вчитель Показати IP 11 Лютого 2021 20:21
З таким дистанційним навчанням, яке ви проводите, то сидіть вже краще і мовчіть. Переробилась бідолашна!
73% до Вчитель Показати IP 11 Лютого 2021 20:55
А 4т.$ за що получаєте, га?
Мі до Вчитель Показати IP 12 Лютого 2021 00:36
Скинути у вайбер тему на самостійне опрацювання та номери вправ - ото навантаження.
Мама Показати IP 11 Лютого 2021 19:42
В інших областях дистанційно, наші ні, треба щось видумуватии. Цікаво , а з понеділка до мінус 30, цього місцева влада теж не помітить в машинах теплих ? Дітей теж водити до школи? Ми колись не ходили при сильно великих морозах.
тато до Мама Показати IP 11 Лютого 2021 20:04
якщо вважаєте, що дуже холодно можете не відправляти до школи... ні -30, ні, навіть -20 вдень не буде... вчитись ніколи не було легко...