USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку через сварку з хлопцем дівчина вистрибнула з вікна, – ЗМІ

15 Серпня 2021 11:50
У Луцьку на вулиці Арцеулова 19-річна дівчина вчинила самогубство.

Про це повідомляє ВолиньPost.

Дівчина вистрибнула з вікна 6-го поверху багатоповерхівки. За попередньою інформацією, вона перед трагедією посварилася з хлопцем.

Факт самогубстсва підтвердили у секторі комунікації поліції Волині. Відомості внесли до ЄРДР за ст.115 Кримінального кодексу України з приміткою самогубство.

Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
сергій Показати IP 15 Серпня 2021 14:12
ну и нахрена? біда батькам...
Анонім до сергій Показати IP 15 Серпня 2021 15:17
Бо вчити треба дівчат, що головне в житті це власне життя, здоров’я, спокій, комфорт. Що на хера ті хлопці в принципі, якщо через них цього нема, ви життя може бути чудове і без них, а тим більше в 19 років, а не товкмачити в голову з пелюшок «треба вийти заміж».
Анонім до Анонім Показати IP 15 Серпня 2021 18:16
Якби ті хлопці були"на хрена" то ти б не родилося,до всього потрібно підходити з розумом,а не з тим,що між ногами і не на гроші дивитись.
2050 Показати IP 15 Серпня 2021 20:47
19 лет весь мир в кармане, ну и дура
Міша Показати IP 15 Серпня 2021 21:01
Я сьогодні був на похоронах в неї батько далбайоб це мягко сказати він навіть дитину в хату незавіз він прямо на цвинтар!! Він невпустив навіть слізинки на похоронах, сказав що це за те що вона не слухала батька а той ... батько вигнав дитину з дому коли вона кінчила 9 клас
Катерина Показати IP 15 Серпня 2021 21:14
Ужасно! Це потрібно було батькам вчити дитину, що головне здоровя, життяу людини.. хлопці це не причина(( дуже жаль дівчинк
Анонім Показати IP 15 Серпня 2021 23:15
Піздєц просто я і немоглаб подумати що вона таке зробить
Коля Показати IP 17 Серпня 2021 11:42
Розбалуване сучасне покоління, як тільки якась проблема - відразу треба психувати.