У Луцьку чоловік витягав гаманці та телефони у маршрутках
В обласному центрі Волині чоловік витягав у людей в маршрутках мобільні телефони та гаманці, зокрема було зафіксовано 22 випадки крадіжок.
Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області від 4 лютого.
Як вдалося встановити під час судового засідання, з 10 січня до 27 березня 2018 року чоловік здійснив 22 крадіжки у луцьких маршрутках. Зокрема, серед викраденого були мобільні телефони та гаманці з грошима. Обвинувачений просто користувався відсутністю уваги потерпілих та витягав речі з сумочок та кишень.
Допитаний у судовому засіданні чоловік визнав свою вину у вчинених злочинах та не оскаржував фактичних обставин злочинів.
Отож, суд визнав його винним та призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі, проте на підставі ст. 75 КК України звільнив його від відбування покарання, якщо протягом 2 років він не вчинить нового злочину.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області від 4 лютого.
Як вдалося встановити під час судового засідання, з 10 січня до 27 березня 2018 року чоловік здійснив 22 крадіжки у луцьких маршрутках. Зокрема, серед викраденого були мобільні телефони та гаманці з грошима. Обвинувачений просто користувався відсутністю уваги потерпілих та витягав речі з сумочок та кишень.
Допитаний у судовому засіданні чоловік визнав свою вину у вчинених злочинах та не оскаржував фактичних обставин злочинів.
Отож, суд визнав його винним та призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі, проте на підставі ст. 75 КК України звільнив його від відбування покарання, якщо протягом 2 років він не вчинить нового злочину.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Луцьк
Показати IP
12 Лютого 2019 23:18
Ото "правосуддя" 22!!!! Крадіжки!!!! І 2 роки умовно... Йди, пацанчику, продовжуй...
Лучанин
Показати IP
13 Лютого 2019 00:57
Йо..ані судді. Але все передбачувано. Якщо ублюдка посадити, він підхопить ВІЛ-інфекцію, туберкульоз та гепатити і потім вийде дарувати це навколишнім. Крім того у нас держава взагалі не дбає за розвиток пенітенціарної служби - в'язні сидять в нелюдських умовах. Сомаліленд.
Я
Показати IP
13 Лютого 2019 10:13
Він ще здачу забирав з великих сум собі.наркоман.
ЄС хоче позбавити захисту українців призовного віку
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
Як купити матрац, який забезпечить комфортний сон на роки
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42
СБУ атакувала два російські кораблі, пором і засоби ППО в Криму: це частина 40-денної операції впливу на РФ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Напрацьовано 54 ідеї: обговорили підготовку до відзначення 600-річчя з'їзду монархів держав Європи у Луцьку
Сьогодні 13:09
Сьогодні 13:09
22-річний волинянин гратиме за футбольний клуб з Одеси
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
У Любешівській громаді призупинять роботу сім дитсадків
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.