USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцькій мерії визначили собівартість проїзду в маршрутках

16 Лютого 2017 18:14
Напередодні громадських слухань щодо підвищення вартості проїзду в міських маршрутках, працівники міськради обчислили собівартість проїзду.

Про це повідомила секретар міськради Юлія Вусенко під час телепередачі «Відкрите місто» на телеканал «Нова Волинь» 15 лютого.

Як повідомлялося, 20 лютого в Луцьку організовують громадські слухання щодо підвищення вартості проїзду в маршрутках, який планують збільшити до 4 гривень.

Проте, лучани не згідні з таким рішенням. Відтак, на сайті петицій з’явилося декілька звернень, які набрали достатню кількість голосів, з проханням не допустити здорожчання проїзду. На думку секретаря міськради, питання щодо нової вартості проїзду в маршрутних таксі буде найактуальнішим наступного тижня.

«Тариф за перевезення буде обґрунтованим, коли проведуть моніторинг і дослідження реальної вартості проїзду. Ми це зробили. Дослідження, які були проведені, показали, що є коливання щодо вартості поїзду: на деяких маршрутах вона менша 3 гривень, а на деяких майже 4 - 3,75», - запевняє Вусенко.

Зауважимо, Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що підстав збільшувати вартість проїзду у маршрутних таксі немає. Тож перевізники не мають апелювати на темі зростання мінімальної зарплати, оскільки середня зарплата водіїв складає 4000 - 10000 гривень в залежності від регіону, і вони не отримували її на мінімальному рівні.

Крім того, як інформує Цензор.НЕТ, в ефірі телеканалу NewsOne Розенко повідомив, що й вартість пального не є підставою для подорожчання вартості проїзду.

«Ніяких підстав піднімати ціни на проїзд сьогодні немає. Зараз не зростає вартість пального, не зростає вартість запчастин», - сказав він.

Розенко зазначив, що на місцеві органи влади слід покласти завдання проконтролювати ці процеси і запобігти спекуляції на тарифах на перевезення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
Олександр Показати IP 16 Лютого 2017 18:32
Або вони іді*ти, якщо за собівартості проїзду по 3,75 дозволяють нам їздити по 3 гривні, або за ідіотів мають нас. Невже ж ми дійсно нація природжених лохів? Невже цей піпл дійсно схаває усе?
дідо Показати IP 16 Лютого 2017 18:42
Знову на іржавих бидловозках будемо їздити, бо тариф низький не дає покращити,оновити автобуси та найняти адекватних водіїв.
Анонім до дідо Показати IP 16 Лютого 2017 22:24
не низький тариф, а жадібність перевізників, які не оновлюють парк, а будують собі палаццо.
ВОВК до дідо Показати IP 16 Лютого 2017 22:54
а ти при^урок еліт таксі собі виклич.
пасажир01 Показати IP 16 Лютого 2017 19:12
за яку якість перевезення ми повинні збільшити плату? я принціпіально відкажусь і мої друзі і знайомі також будуть відмовлятися від маршруток.є альтернативний вихід
Є вихід. до пасажир01 Показати IP 16 Лютого 2017 22:54
Ходити пішки,їзда на велосипеді,власне авто...Альтернатива ,звичайно,є.В чому тоді проблема?Нехай проїзд в маршрутному таксі коштує 5 грн.
Дитя до пасажир01 Показати IP 16 Лютого 2017 23:49
Так вони ж з дітей планують брати 2 гр. Це ж скривають.
пасажир01 Показати IP 16 Лютого 2017 19:17
а в конотопі мер відмовився від перевізчиків.розіграв тендер з місцевими водіями які мають буси інший транспорт для перевезення пасажирів. і оставив 3гр. за проїзд. а в нас що слабо?
Vitovt до пасажир01 Показати IP 18 Лютого 2017 19:19
Дійсно величизне "СЛАБО". Я впевнений, що ситуація має всі ознаки змови між владою міста та перевізниками. Тільки електр. облік пасажирів дасть змогу коректно регулювати ціну квитка. Хоча, це перший крок. Також у режимі on-line потрібно фіксувати попловнення автомомібіля паливом та його ремонт. Встановити податки, які дадуть змогу працювати бізнесу " по білому", а водіям гідну зар.плату. А чиновники мерії не братимуть хабарі за маршрути та дозволи. Одже, думаю, що всі зрозуміли, що проблема системна на рівні уряду. Тільки докорінні реформи змінять щось у цій державі, а не клнптомани,які імітують реформи.
Лучанин Показати IP 16 Лютого 2017 19:19
Підяття призведе до збільшення прибутку перевізників а не для покращення транспорту! Електронний квиток касовий апарат прозорі податки і макс проїзд буде 2 грн
Худяк М.М. Показати IP 16 Лютого 2017 19:22
Потрібно негайно облікувати кількість перевезених пасажирів продажею квитків ,або електронним обліком ... Поки водій буде контролером : - перевезення будут збитковими !!! Як у казці : - дали козлу капусту охороняти ...
Оля Показати IP 16 Лютого 2017 19:28
Може ти сам не адекватний??????З такими людьми як в нас...я дивуюсь як водії ще не впсіхушці.
Оля Показати IP 16 Лютого 2017 19:37
Іди одне і друге поїзди цілий день.Всі такі розумні.Вже зовсім обнагліли.
Анонім до Оля Показати IP 16 Лютого 2017 20:53
а дотримуватись трудового законодавства перевізникам не треба ?
Анонім до Оля Показати IP 16 Лютого 2017 21:28
Не подобається-міняй роботу!
P5 Показати IP 16 Лютого 2017 20:22
Де результати тих досліджень?!!!. Де цифри, прості, елементарні цифри: кількість пасажирів за рейс, кількість рейсів. Все інше (приблизні витрати пального, з\п водія,витрати на запчастини,...) визначається за допомогою інтернету. Поки не буде оприлюднено розрахунки, ні про які обговорення зміни вартості не може бути мови.
Василь Показати IP 16 Лютого 2017 20:35
Наглість влади за межами. Люди давайте самі наші права добиватись давайте хоч раз не допустимо щоб влада нас ставила на коліна. !!!!!!!!!!!!! Це ж вони міська влада лобіює інтереси перевізників а мали б депутати Міської ради Луцької захищати простих людей-лучан, не допмустіть підвищення оплати за проїзд. Це ж люди в ніщиту заходять!!!!!!!!!!!!!!Геть цю владу якщо так допрацювались щоб так принижувати гідність людей і не прислухатись до своїх виборців
Ігор Показати IP 16 Лютого 2017 20:46
Які ще розрахунки?В мене знайомий на маршруті працює.Так там такі гроші на ремонт іде,шо вам такі цифри не снились.Люди одумайтесь.Вас.шо та гривня збагатить?
Анонім до Ігор Показати IP 16 Лютого 2017 20:56
а що тут дивного . їздять на металоломі - от і витрати на ремонт. за виручені кошти треба було оновлювати автопарк, а не хати собі будувати
Іван до Ігор Показати IP 16 Лютого 2017 20:56
А що вашого баригу збагатить? Комфорту нуль, безпеки нуль, квитків немає, бруд, порушення ПДР і ризик для життя!
Сергій до Ігор Показати IP 16 Лютого 2017 20:59
Да збагатитьпорахуйте скільки тих гривнів за місяць буде
Житель міста до Сергій Показати IP 18 Лютого 2017 15:00
Так,ще й з моєї сімї їздть троє дорослих і одна дитина,то нам та копійка не лишня!
Ёпр до Ігор Показати IP 16 Лютого 2017 21:10
А знайомий не казав скільки людей в салон напихає, коли останній раз в салоні прибирав, чи вмикає обігрів, яка денна виручка на маршруті?!
аааа до Ігор Показати IP 16 Лютого 2017 21:26
З чоловіком їздимо на роботу, якщо по 3грн в місяць виходить МІНІМУМ 276грн. Якщо буде по 5грн, то в місяць виходитиме МІНІМУМ 460грн. тобто різниця 184грн... про яку гривню ви говорите?
Проти бариг Показати IP 16 Лютого 2017 21:43
Моніторинг та дослідження пропроводились компанією чиновників та перевізників під дорогий коньячок та веселий регіт з вікна шикарного ресторану при спогляданні посадки пасажирів в переповнену маршрутку.
))) Показати IP 16 Лютого 2017 21:49
це пропозиція тим активістам які рвуть горло за гривню....сформуйте групу..узгодьте з міськ радою...і сядьте в автобус до водія на 2-3 місяці...і будьте присутні при кожному ремонті(а особливо при купівлі запчастин) і заміни розхідних матеріалів..а в кінці місяця...підбийте здачу+зарплата водія -витрати на утримання ТЗ..(включно з новою мінімалкою 3200...за 4 водіїв потрібно державі заплатити 6000грн податку)...і чому в цю галузь така велика увага ?????....соляра дорожчає...в аптеках не ціни а номери телефонів...а чому нерегулюються ціни на мясні вироби...забіяка..хорошенко...дмитрук..ціна хліба та круп...де вартість піднялася не на гривню а в половину і всі мовчать..а тут 1грн і стільки мови
RW до ))) Показати IP 16 Лютого 2017 22:18
Не потрібно заговорювати тему. Краще наведіть приклад з конкретними цифрами де основними є: пройдений за день кілометраж та кількість перевезених пасажирів.
Анонім до ))) Показати IP 16 Лютого 2017 22:30
запровадите електронні квитки, перейдете на загальну систему оподаткування, пройдете аудиторську перевірку. от тоді дасьте свої розрахунки. а міськвиконком за той час розробить адекватний графік руху для забезпечення балансу між прибутковістю і потреб громадян, зокрема щодо права на комфортне перевезення.
123 до ))) Показати IP 17 Лютого 2017 04:07
Бо люди мало коли купували ковбаси і все таке......а зараз так і взагалі майже не купують.
Просто Лучанин до ))) Показати IP 17 Лютого 2017 09:18
Просто починати треба з перевезення своєї особистості, а їсти в 2рази меньше можна
Житель міста до ))) Показати IP 18 Лютого 2017 15:07
Без ковбаси можна жити,а от їхати потрібно щодня й не один раз!Воно в Є...бипет їде відпочивати а резина на маршруті лиса,тормозні колодки на весь Луцьк ревут,а він бідолашний страждає від плати податків на тапчані,ні в кого голова з них не болить за пасажира,аби більше кармани свої набити!А для того щоб на ремонти такі суми не летіли,потрібно постійно обслуговувати авто,тоді і така суми не будуть вилітати на вже докончену маршрутку!!!
Просто Лучанин Показати IP 16 Лютого 2017 23:19
Питання до власників автобусів "який план ви ставите водіям" ??? Вартість проїзду складається з вартості пального, яке купують в основному самі водії, мийки та прибирання тз, яке лягає також на водіїв,та плану суму якого визначають власники тз, в який входить то тз, решта заробленого іде в рахунок заробітної плати водіям, а сума залишку повірте аж плакати хочеться. МОЖЛИВО ВЛАСНИКАМ ПОТРІБНО ЗНИЗИТИ ПЛАНИ І ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ, ПРОЇЗД ПО 3ГРИВНІ. Чому міська державна адміністрація не поставить такого питання до підприємців??? Вигідно декому і по 2.50грн возити людей, як на досвіді Конотопу http://times.cv.ua/2017/01/24/u-konotopi-mer-zmusyv-pryvatnyh-pereviznykiv-zmenshyty-vartist-projizdu-u-marshrutkah/. Всім дякую за увагу.
Степан Показати IP 16 Лютого 2017 23:30
Потрібно будувати велосепедні доріжки і іздити куди треба без проблем так всюди у європі і немає маршруток
37 до Степан Показати IP 17 Лютого 2017 06:59
Ідея добра .Але потрібні і стоянки для велосипедів платні щоб можна було приіхати в центр поставити і піти погуляти а нє тягати за собою велосипед
Просто Лучанин до Степан Показати IP 17 Лютого 2017 09:15
Проте є міські автобуси, які курсують містами
Саша Показати IP 17 Лютого 2017 07:12
Питання вартості проізду буде завжди причини дві :1 старий рухомий автопарк великі витрати на ремонти.2 для оновлення його треба кошти великі при такій вартості проізду оновити тяжко довго буде окупатися взяти в кредит взагалі машина буде золота так що здорощаня необхідне інакше маршруткі будуть розвалюватись на ходу
Йопт Показати IP 17 Лютого 2017 07:46
Купіть машину і не їзьдіть на тих гробовозках. А то всі такі бідні, за гривню вдавиться, а саме по барах пробухує, або по закордонах літає. Давно пора маршрутки по 5 грн зробити!
Лучанка Показати IP 17 Лютого 2017 09:59
Моніторинг проводили діти з ПТУ, їм маршрутчикі самі гроші давали, щоб вони писали, так як треба перевізникам. Сама чула розмову водіїв. Ось і весь моніторинг.. А за гривню, коли їдеш з пересадками чи на обід, то вже 4 гривні вдень, а коли сім`я і діти до школи, то працювати тільки на транспорт ( 800 гривень на родину з 4-х людей по-нових тарифах в місяць) ПЕРЕВІЗНИКІ майте совість, всім важко
1 до йопт Показати IP 17 Лютого 2017 10:19
хто по закордонах літає на маршрутках не їздить
Лучанин Показати IP 17 Лютого 2017 12:41
Вартість проїзду можна не піднімати, а автобусний парк не оновлювати, в такому випадку через рік або два будим всі їздити на тролейбусах по 4 або по 5 грн. , і це не фантастика ( проїз 2 грн для тролейбусів вже не рентабельний ), а все тому, що буде монополія, ми всі до цього йдем великими кроками, а приклад Конотопа він тимчасовий і крім того хто уважно читав статті про Конотоп мав би звернути увагу, що там не на всі маршрути знайшли заміну. На рахунок водіїв які заробляють шалені гроші на маршрутах, в Луцьку вже їх не вистачає, бо йде ввідтік кадрів в Європу, на мою думку тут немає тих заробітків про які постійно пишуть (600 -1000 грн ) , вони не лишалиб сімї , а заробляли тут. Отже підведу риску , ящо ситуація лишиться такою якою вона є зараз, нас возити буде нікому і нічим.
124 Показати IP 17 Лютого 2017 15:04
а чиі маршрутки??? посадіть кондукторів-контролерів на декілька маршрутів,порахуйте витрати і не треба лишні розмови,але ви цього ніколи не зробите "вишиванщики "хр*нові.ДІСТАЛИ
Лом Показати IP 17 Лютого 2017 16:11
Ну що коли флешмоб, хто їде маршруткою тот лох і т.п.
Лариса Показати IP 17 Лютого 2017 18:20
Ті хто тут пишуть за підняття ціни це і є ви суперові водії ? Чи їх родичі
Vitovt Показати IP 18 Лютого 2017 18:59
Очевидно, ідея інформації мала бути наступною "Черговий кидок лучан" або "Невідомі домовленості з перевізниками очільників міста" Ідея авторів "розводу" мешканців міста дуже примітивна,як і сама влада нашого Луцька. Приходить Петьо до Васі та каже, що недавно "підняли"мінімалку". Петьо дуже довго обурюється за необгрунтовану плату за проїзд у 5 грн. перед мешканцями. Звинувачує знахабнілого Ваську-скота у буржуйській ненажерливості. Більше того, чиновники Петра гасають по маршруткам та рахують пасажирів. Статті у місцевих ЗМІ дратують лучан, коли йде мова про збільшення вартості проїзду. Сам міністр Розенко по всім ефірам українських ЗМІ погрожує перевізникам. У другому акті п'єси Василь називає дурнем Петра мотивуючи це тим, що за умов його ідеальної активності треба було вішати локшину ціною у 6 грн. за проїзд.В результаті "шалених зусиль" Петра громада з радістю на колінах раділа б вартості проїзду у 4,50 грн.. Це не комедія, а справжня реальність. Як взагалі можна визначити тариф проїзду без електронного обіку пасажирів?????????????????????????????????????