USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку депутатка від «Євросолідарності» вчить колег одностатевої грамотності

1 Квітня 2023 13:17
Почали з Томосу – продовжили одностатевими шлюбами. Ще нещодавно партія п’ятого президента України по всій країні рекламувала Томос про автокефалію ПЦУ, а тепер депутатка Луцькради від партії «Європейська Солідарність» взялася вчити колег, як грамотно називати чоловічу любов. Бо ті вирішили звернутися до Верховної Ради, аби нардепи не голосували за узаконення одностатевих стосунків.

Алла Доманська дуже старалася переконати Луцьку міську раду, які незвідані горизонти може відкрити зареєстроване партнерство, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

«Неетично вживати термін «гомосексуаліст». Доречніше вживати «гомосексуал» або «гей», – наголошує депутатка Алла Доманська.

«Після цього хочеться сказати «Господи помилуй», – сказав у відповідь міський голова Ігор Поліщук.

Доманська пояснює колегам: реєструвати таке партнерство можна і без кохання.

«Не передбачає того, що це обов’язково мають бути романтичні стосунки. Це можуть бути, наприклад, дві жінки старшого віку, які бажають жити разом та підтримувати одна одну. І щоб уникнути конфлікту з майном, вони можуть укласти партнерську угоду», – розповідає депутатка.

Також вона попросила колег процитувати із запропонованого законопроєкту ті пункти, які суперечать так званим традиційним цінностям.

«Це прослідковується в кожному реченні», – рішуче висловилися у міськраді.
Депутатка від «Європейської Солідарності», схоже, всіх переконує, що одностатеве партнерство – це дуже необхідна річ на фронті.

«Саме в контексті воєнного стану це актуальне питання. Наприклад, солдат, який має майно, але не має родичів, за таким законом матиме можливість дистанційно укласти договір із другом чи подругою», – пояснює жінка.

Натомість депутат Євген Ткачук переконаний, що пара може оформити порівну частини майна. А люди, яких призвали до армії, за його словами, можуть безперешкодно написати заповіт.

«Сім місяців пробувши під Білоруссю, мені це важко зрозуміти. Якби я був у бліндажі, а хлопці спали з такими людьми. Думаю, це важкувато», – наголосив військовий.

У підсумку депутати, не розділивши поглядів Алли Доманської, подали звернення до Верховної Ради щодо недопущення знищення національних цінностей та ухвалення законопроєкту № 9103 «Про інститут реєстрованих партнерств», який фактично є етапом визнання одностатевих шлюбів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Катя Показати IP 1 Квітня 2023 13:42
Нічого погано вона не вчить. Свобода в усьому це правильно. А чим кращі і які розходяться кидають жінок чоловіків? А зради ?! Чоловіки в більшості зраджують, то це правильно ? Краще б геями були чим зрадниками.
Анонім до Катя Показати IP 1 Квітня 2023 22:27
От народиш ти сина. Він виросте та приведе до тебе свого коханого чоловіка, познайомитись. Вони тобі обидва народять внуків? Інститут сім'ї руйнується.
Гей Сергєй до Анонім Показати IP 2 Квітня 2023 15:25
То його та дітей діло, а не твоє. Так?
Джокер Показати IP 1 Квітня 2023 13:46
А що скажуть любителі тварин?! Утискують права zooлюбителів...
Alex Показати IP 1 Квітня 2023 13:49
Бред... Яка може бути грамотність... Чоловіки це XY хромосоми а Жінки XX... Яка гендерність і самоіндифікація ? Це блуд і збочення ...
дідо Показати IP 1 Квітня 2023 13:50
Шансон,який багато слухають , є свідченням гомосексуальної культури.
ЗМІ Показати IP 1 Квітня 2023 13:51
Доманська хвора. Не лише психічно. Навіть зовнішній вигляд свідчить про її "хворобу: зачіска, риси обличчя, як в скаженої собаки.
Тур Показати IP 1 Квітня 2023 13:55
це гріх
Джек Показати IP 1 Квітня 2023 14:11
Забрати мандат в тої ман*и
Льонька Показати IP 1 Квітня 2023 14:42
Та ладно, може, грант відбиває..... От і робить галочки
Орест Показати IP 1 Квітня 2023 15:06
Свідомі содоміти всі витягнули картки для голосування, хоча всі були присутні в залі. Геї-Шкітери не пройдуть!
Дмитро до Орест Показати IP 1 Квітня 2023 16:38
А чому Шкітер не захищає Батьківщину? Можливо, його повязує сімя? Чи вії фарбувати в окопі незручно? І брови вищипувати?
Іван Показати IP 1 Квітня 2023 17:02
Аби нічого дурного жінці не лізло в голову, їй потрібний чоловік. І не просто штани в хаті, чи шапка на цвяшку, а чоловік, який би її кохав хоч би три рази на добу (по 40 хвилин без зупинки). Можна більше, але це вже залежить від фізіологічних особливостей партнерів. В протилежному випадку ці доманські будуть шукати пригод, видумувати гріхи. І лише тому, що їм не відомо, що таке кохання, любов, сімя, діти, прихильність. Тобто, все те, що робить життя змістовним. Вони не знають, що це таке: чи по ньому їздять, чи його їдять. На жаль.
Тур до Іван Показати IP 1 Квітня 2023 19:12
щось ти занадто моторний , Іване. "три рази на добу по 40 хвилин без зупинки" Чи думкою богатіти великий та досвідчений майстер?
іван до Тур Показати IP 1 Квітня 2023 19:35
Я не те мав на увазі, що ти подумав.
Знаю таких до Тур Показати IP 2 Квітня 2023 08:56
Бачу таких,які годують і одягають таких іванів, той може й по 40/3, коли воно альфонсо.Але то кожному своє
Лучанин Показати IP 1 Квітня 2023 17:02
19 століття
Александр - 1 Показати IP 1 Квітня 2023 18:26
Далекувато нам ще до Європи..
Олексій до Александр - 1 Показати IP 1 Квітня 2023 18:58
І Богу слава!!!
Анонім до Александр - 1 Показати IP 1 Квітня 2023 19:03
Звичайно. Там чоловіки з чоловіками одружуються, а кожна пята жінка - лесбійка. І надувних гумових жінок т*ахають. Там все давно віртуальне і автоматичне. Не те що в нас - все вручну і вручну.
Українка до Александр - 1 Показати IP 2 Квітня 2023 08:59
А шуруйте вже в ту гейропу содомську, тільки не не вертайтесь!!!!Поліщук молодець МУЖИК!!!!!
Анонім до Українка Показати IP 3 Квітня 2023 10:02
У вас випадком немає маніакального захоплення літерою Z?
Клава Показати IP 1 Квітня 2023 20:09
Люди !!! Звідки таке цудо вилазить ??? Про ... бала свое життя, а зараз хоче навчити цьому увесь світ !!!
Дідо Показати IP 1 Квітня 2023 21:57
Кому яке діло хто з ким спить. Якщо називати речі своїми іменами, то , 50 а може 80 відсотків чоловіків і жінок ходять'наліво'.А це великий гріх! Чи не так? І всі на це очі закривають. Але чомусь вважається що бути геєм- це ай ай ай який гріх. На себе подивіться Вам в расею-матушку треба. Там в конституцію записали що геї це вороги суспільства.
Саша до Дідо Показати IP 1 Квітня 2023 23:24
Всі ми грішні.... яка різниця чи зраджують, хто кого як називає. Тут іде мова про цінності, якщо воно ближче до рашки то хай краще так, ніж бути в Європі і ніякого продовження роду, коли в голову не вклажається як вінчаються жінка з жінкою і як це все пояснити дітям. Бо норма є нормою кохання між жінкою і чоловіком, яке дає плоди....від Бога, а не штучними заплідненнями гратись і виховувати не правильним вихованням.
логік до Саша Показати IP 2 Квітня 2023 23:04
ви перепрошую хоч зрозуміли що написали ???? Краще жити в рашці з "традиційними" цінностями ніж в еуропі з нетрадиційними ? в рашці "традиційними" цінностями вважвється вбити українця або чеченця Настукати на людину в ФСБ і т д.
Лучанин Показати IP 2 Квітня 2023 03:43
Європа навязує свої сатаніські гендерні цінності,якщо приймете той закон,то зрадите Бога,і Україну з її населеням разом,Бог Україну і нашу землю неблагословить,Біблія називає таких людей що це люди з перевернутим розумом,не нехтуйте біблійними законами і ненасміхайтеся з Бога,навідь нерозглядуйте той закон,правільні закони щоб освіта розвивалася,а не збочинство.
Ольга Показати IP 2 Квітня 2023 09:01
Ну ти дідо відомий ворог!
Волинянин Показати IP 2 Квітня 2023 13:53
Геям і лейсбійкам не місце в нашій державі це так гидко.
ABC до Волинянин Показати IP 2 Квітня 2023 14:44
Гомофобам не місце у нашій державі. Оце дійсно гидко. Через таких от "волинянинів" членство у Європейському Союзі нам світить ще дуже нескоро.
den Показати IP 2 Квітня 2023 14:48
з такими поглядами - росія світить. може треба було здатися зразу.??? а то усі: Євросоюз, Євросоюз. ....
стас Показати IP 2 Квітня 2023 14:51
та кожен третій чи четвертий піп - підар. і шо?
Ірина Показати IP 2 Квітня 2023 19:19
Перед тим як пертись в Євросоюз треба було вникнути що там і як. Яку культуру і закони там. В нас не той менталітет, ніколи слов'янський народ не сприйме гомофобів. А ще закони західні де дітям дають зброю з 16, а в нас навіть за кермо не можна. А як ефтаназія узаконена? Жах....бо самі себе люди знищують.
Подорожній Показати IP 2 Квітня 2023 22:31
Вася, а чого ваше село називається Гомосєково ? - Не знаю, зараз жінку запитаю ! Фєдя, чого наше село так називається ?