USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку - ДТП: п'яний водій зачепив чуже авто

22 Квітня 2016 14:05
Поблизу госпіталю на Чернишевського трапилась ДТП без потерпілих: водій білого РЕНО виїжджав з парковки та зачепив автомобіль поруч. Про це інформують у прес-службі патрульної поліції Луцька.

Патрульні встановили, що винуватець ДТП у стані сильного алкогольного сп’яніння – 2.45 проміле.

На нього склали протокол за статтею 130 купап.

Більше нічого, бо в іншого водія, чию автівку пошкодили, претензій не було – через незначні пошкодження.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
бе-е-е Показати IP 22 Квітня 2016 14:47
потрібно було наіхати на когось або розбити авто-щоб були притензіі!
Друг Показати IP 22 Квітня 2016 15:15
О так це ж мій лєпший друг... Залет батя!
анонім Показати IP 22 Квітня 2016 16:23
Товариш професор Луцького НТУ. Позор.
АСАВ Показати IP 22 Квітня 2016 16:39
З парковки від мусарского госпіталю скоріше за все віїхав пяно-хворий МУСАР а бо якесь чио яке пяне возить хворих мусаров!!! Зловили - молодці а тепер Надругайтесь над ним по очереди!!!
Галка Показати IP 22 Квітня 2016 18:29
Напевно за курилою приїхали
Іван до Галка Показати IP 22 Квітня 2016 18:30
Ющик пішов раньше
Ая Показати IP 22 Квітня 2016 22:05
Нагадую що в українській мові є СТОЯНКІ. Всі парковкі вивезли до моцкви...
Анонім Показати IP 22 Квітня 2016 22:15
До модератора, то як ви розумієте знущаня над УКРАЇнСЬКОЮ мовою в підконтрольному вам інтернет виданю.? Чи той хто знущаєтся над українською мовою під вашим наглядам є хороший а хто добачає те і підкреслює, що ви акцептуєте не україньські слова, це вже нарушення ваших правил? Хочу вам донести, що я відповідаю за те що пишу і мені ваш "захист" непотрібний. Ваша позиція свідчить про те, що ви просто москаль який ненавидить українську мову, але всеж таки жрете український хліб. Ганьба вам москалі кляті.
ангст Показати IP 23 Квітня 2016 09:44
За керування автомобілем у стані алкогольного сп'яніння давно пора уже відкривати кримінальна провадження та відправляти за грати на роки 2.