USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку ДТП за участю трьох автівок

13 Травня 2017 19:10
Дорожньо-транспортна пригода за участі трьох автівок трпилася на вулиці Львівській у Луцьку. Внаслідок зіткнення постраждала дівчина, яка перебувала на тротуарі, повідомляє ВолиньPost.

Зіткнення сталося поблизу перехрестя Львівської із вулицею Потебні. У ДТП потрапили вантажівка, ВАЗ з причіпом та легковик LADА.

Останній автомобіль зазнав значних технічних ушкоджень та, виїхавши на тротуар, мало не протаранив огорожу будинку.

Як повідомили у патрульній поліції Луцька, LADА збила дівчину 1991 року народження, яка перебувала на тротуарі. Саме зіткнення сталося поблизу зупинки. Дівчину госпіталізували, наразі її стан невідомий.

На місці події працює екіпаж патрульної поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
:)) Показати IP 13 Травня 2017 20:32
Вантажівка, мабуть, була на іноземній реєстрації...по-любому)
Брокер до :)) Показати IP 13 Травня 2017 21:14
Займи чергу на шрот,поки за вас поліція не взялася ,а вони візьмуться,бо ви уже дістали.
Че до Брокер Показати IP 13 Травня 2017 21:35
А ти приготуйся платити нові податки. Бо "вчора" шайка оподаткувала пенсії працюючим пенсіонерам і ввела податок на, так звану, розкіш, а завтра, саме для таких як ти, придумає ще щось нове та цікаве, щоб було що "освоювати". Повір, і за тебе візьмуться.
Брокер до Че Показати IP 13 Травня 2017 22:36
А пан Че не думав,що розмитнення одного авто - приблизно пенсія шістдесяти пенсіонерам? А скільки таких «іноземців»-це по-перше.По-друге :у випадку ДТП кого пан Че буде шукати?.
Че до Брокер Показати IP 13 Травня 2017 23:33
А пан Брокер знає принципи роботи солідарної системи пенсійного забезпечення та джерела надходження до пф, їх питому вагу в загальній структурі? ЄСВ - 111 млрд. грн. З державного бюджету у формі дотації покривається тільки щорічний дефіцит пф (минулого року - більше 142 млрд. грн.) Хочете сказати, що так має працювати система пенсійного страхування в цивілізованій державі? З Приватбанку виведено 110 млрд на фіктивні фірми. Виведені кошти покриті емісією облігацій, тобто скинуті на плечі платників податків на майбутнє. Пане Брокер, скільки авто за останні 10 років розмитнені за заниженою митною вартістю (з тз панамських фірм) з уявними пошкодженнями, помилками в об'ємі двигуна та за іншими добре відомими Вам схемами. Яка шкода нанесена інтересам держави? Ще схеми писати? На фоні всього цього на 27 році незалежності громадяни мають повне право користуватись безпечним та недорогим авто на іноземній реєстрації. Сприймайте це - як відкритий протест громадян проти недолугого законотворення в цій державі. А у випадку ДТП потрібно шукати винну особу, яку встановлює суд.
))) до Брокер Показати IP 13 Травня 2017 22:08
А тобі вже напевно маршрутка плічки натерла....або їздиш на ланосі з буквою "л" відклеєною))))))...і відчуваєш себе відповідно...одною рукою руль тримаєш а другою сльози витираєш !!!
Брокер до ))) Показати IP 13 Травня 2017 22:56
Анекдот про мавпу і ведмедя знаєш? Це той,що про шубу.
Ас Показати IP 13 Травня 2017 21:39
Чого тебе так мучить іноземна реєстрація
))) Показати IP 13 Травня 2017 22:15
і взагалі..чому така неприязнь до власників авто на іноземній реєстрації ?...дай дурневі авто то він його розіб'є...незалежно які номерні знаки ТЗ.
таксист Показати IP 13 Травня 2017 22:28
поліція по ходу з службовою собакою прибула
алла Показати IP 14 Травня 2017 00:24
Це не приязнь до власників авто на іноземній реєстрації, це вже боязнь , коли їдеш і їх бачиш. Більшість їздить не по правилах, це парадокс, коріш за все вони їх не знають. Як мавпи з гранатою
лучанин до алла Показати IP 14 Травня 2017 13:23
скажу більше... вони щей без прав їздять.. (або не купили ..або вже за пянку забрали)
Роман Показати IP 15 Травня 2017 11:57
А що за дебілізм гнати на євробляхи Яка різниця які номера? Ідеотизм?