USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Смертельна ДТП на Львівській. Фото

14 Серпня 2017 18:34
Смертельна ДТП трапилася сьогодні, близько 18.30, на вулиці Львівській. Про це Інформаційному агенству Волинські Новини повідомили очевидці.

Інформацію підтвердили у прес-службі патрульної поліції Луцька.

Зокрема, речниця патрульної поліції Ольга Бузулук, повідомила, що згідно з попередньою інформацією, водій Пежо збив жінку, 1936 року народження, яка переходила дорогу у невстановленому місці.

"Водій збив жінку та, вочевидь, намагаючись уникнути удару, в`їхав у фуру, яка була розташована поряд. Жінка померла на місці аварії", - прокоментувала Ольга Бузулук.

З її слів, водій - у шоковому стані. У автівці також був пасажир, який отримав тілесні ушкодження. Йому надається медична допомога. На місці ДТП працює патрульна поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
лучанка Показати IP 14 Серпня 2017 19:41
ну куди ж було вже так спішити...і собі життя вкоротила і біди людям наробила.. ну пишуть же інформують!!люди добрі, переходим всі на пішохідних переходах!!! І ТО ПЕРЕХОДИТИ ТРЕБА ДУЖЕ ДУЖЕ УВАЖНО І ОБЕРЕЖНО..ДИВЛЯЧИСЬ ЧИ НЕ ЛЕТИТЬ ЯКЕ ДУРНЕ..а тут..по серед дороги шла бабця....в такому то віці.. співчуття рідним
Лучанка Показати IP 14 Серпня 2017 19:46
і пішохідний перехід за пару метрів..і якщо не помиляюсь і світлофор там є... вже інший раз відкриваєш новини і думаєш..Боже не дай ніяких аварій і смертей.що не день то щось трапляється.. аж страшно жити
Б.М. Показати IP 14 Серпня 2017 19:53
Пішоходи , переходьте дорогу на пішохідному переході ! Не калічте своє життя та життя водіїв.
ПРОШУ, БЛАГАЮ Показати IP 14 Серпня 2017 21:25
ЛЮДИ ДОБРІ, НЕ СПІШІТЬ НІ ЇХАТИ , НІ ДОРОГУ ПЕРЕХОДИТИ ! Один раз на білому світі живемо ! Коли сталася біда вже ніхто нікуди не спішить, а плаче і соплі жує! НЕ СПІШІМО !!!!!!!!
Іван Показати IP 14 Серпня 2017 23:57
Там на Львівській біля базарчика всі так переходять, треба якийсь перехід зробити, або трохи штрафувати цих пішоходів, щоб навчити де переходи тому як до регульованого переходу там метрів 35 треба навчити правильно переходити
Аня Показати IP 15 Серпня 2017 00:08
це, між іншим, не перша смертельна аварія на цьому місці. Чому пішоходи не роблять висновків? важко кілька метрів до переходу пройти???
той район Показати IP 15 Серпня 2017 07:41
Перехід на Львівський. Зелений колір для пішохода -ніщо для водія. Таке враження що водії самі не знають коли їхати коли зупинитись. Я дітей шкільного віку змушена особисто переводити.
інга Показати IP 15 Серпня 2017 12:12
Водій був п'яний. Вже встановлено.
Т Показати IP 15 Серпня 2017 12:53
Сама ти п'яна,читай уважніше.такі як ти і лізуть під колеса