USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку двоє дівчат перебігали дорогу і потрапили під колеса

31 Травня 2018 23:39
Двоє дівчат потрапили під колеса автомобіля у Луцьку.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 31 травня близько 22:15 на вулиці Глушець.

Зі слів очевидців, дівчата, віком приблизно 17 років, перебігали дорогу у невстановленому місці неподалік зупинки "Центральний ринок".

У той час з вулиці Сенаторки Левчанівської виїхав Opel Vivaro. Водій мікроавтобуса не перевищував швидкість, проте не встиг зреагувати і допустив зіткнення. Від удару одну з дівчат відкинуло й вона сильно вдарилася головою об асфальт, її згодом госпіталізувала швидка.

Водій зупинився й надав першу допомогу. За попередньою інформацією, він був тверезим.

Дівчата - не місцеві, їхні батьки ще не знають про інцидент.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Суд Показати IP 1 Червня 2018 00:02
Потоібно згідно чинного законодавства притягнути дівчат до адміністративної або навіть кримінальної відповідальності
123 до Суд Показати IP 1 Червня 2018 06:46
Ага, і опель розмитнити, теж за законодавством, розумник!!!
11 до 123 Показати IP 1 Червня 2018 09:23
Тим же законом не забороняється пересування 1 рік. Інакше їх би не було, розумник
123 до 11 Показати IP 1 Червня 2018 10:09
Нерезидентам, розумник!!!
11 до 123 Показати IP 1 Червня 2018 14:48
Забороняється пересування нерезидента на авто яке заїхало нерезидентом?
123 до 123 Показати IP 1 Червня 2018 09:24
так опель розмитнений, тільки ще не поставлений на облік... Так що, не умнічай, б*лбєс
123 до 123 Показати IP 1 Червня 2018 10:10
Солідарність бляхарів інколи дивує
Анонім Показати IP 1 Червня 2018 00:26
Хвилин 25 назад на Соборності на швидкості якийсь обморок влупився в стовп,куча диму,але це гальмував,через 5 хвилин були поліція,швидкі і пожежна,дуже швидко приїхали всі!!!Молодці!!!Ніби всі живі.
Торі до Анонім Показати IP 1 Червня 2018 09:09
Тут потрібно залишати коментарі до цієї статті, а не ділитися новинами Луцька
Анонім до Торі Показати IP 2 Червня 2018 20:28
Кому потрібно?Тобі?От бери і залишай,а я буду писати те,що вважаю потрібним,зрозумів?
Вік Показати IP 1 Червня 2018 00:48
Куча бл**юг вилазить вечорами, і шляються до ранку, в день відсипаються, а в верором знов шляються, от такі дівчатка з виду безобідні.
Анонім Показати IP 1 Червня 2018 01:08
Дівчат то треба притягнути до відповідальності, але аби було кого. Дівчина, яку збили, у дуже важкому стані в реанімації. Інша, та, що не постраждала, за явними ознаками в стані алкогольного сп'яніння. Біда, та й годі. Але де голови були в обох?
Лорен Показати IP 1 Червня 2018 09:15
Чий це синок мажор? Дивно що всі журналісти пишуть що їхав помалу. Ви гляньте на 5те фото де калюжа крові а де автівка стала. Якби тормози і намагалася уникнути то і відстань була манша. При швидкості 50 (дозволена) він так далеко не став. А свідки це хто? Ті що були з водієм?
ангст до Лорен Показати IP 1 Червня 2018 10:57
Мажор на Віваро? Не смішіть. Із-за тупих курок водій тепер має купу проблем. Пора штрафувати пішоходів, скільки біди із-за перебігання дороги у невстановленому місці.
123 до Лорен Показати IP 1 Червня 2018 13:09
А ви спробуйте виїхати з вулиці Сенаторки Левчанівської на великій швидкості...... Тоді побачимо вже щоу з перевернутим авто
Лучанин до 123 Показати IP 1 Червня 2018 14:02
Неодноразово це спостерігав, особливо в вечірні часи коли там малий потік транспорту, перевернутих ще не було, проте купа визгу та диму від гуми були. Тепер відносно реакції водія: вона була абсолютно подібною до більшості дописувачів - "От су**и, зараз я вам покажу як на дорогу де не треба вибігати!". І що це дало водію, мозок хоч іноді вмикати треба? Якщо ти їдеш коритом якого тобі не шкода і маєш купу бабла, то побити інше корито звичайно можна, але в даному випадку мова йде про людське життя. Я не беру нашу країну, проте в інших, як зараз прийнято порівнювати, за купою ознак водій пішов би під статту умисне вбивство, а не вбивство через обережність якщо ця дівчина не виживе. Дай Бог щоб вона вижила і ще й поправилася. Так, стадо виходить на дорогу, але ж за кермом хіба не таке ж їде? Нехай він їхав 40 км/год, тому тим більше виходить що й тут він порушив ПДР, так як не врахував дорожні умови, адже при такій швидкості можна було вчасно зреагувати. ПДР при цьому гласить: 12.1. Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним. 12.2. У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості швидкість руху повинна бути такою, щоб водій мав змогу зупинити транспортний засіб у межах видимості дороги. 12.3. У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об'єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об'їзду перешкоди.
Лорен до 123 Показати IP 1 Червня 2018 15:26
А спробуйте пояснити чому дівина лежала на асфальті а автівка ЗУПИНИЛАСЬ аж за 50 м?
ф до Лорен Показати IP 1 Червня 2018 15:58
Фото могли бути зроблені після оформлення всіх процедур. Його відігнали з перехресття
Наташа Показати IP 1 Червня 2018 15:32
Грамотєї, опель можна ставити на фірму, це повністю законна машина! Це не бляхи!!! Р, співчуваєм.... ти ні в чому не винен!!! п'яні малолєтки -- це халепа! Тут пишуть ті, хто не має і ровера, умнічають кому як що розтаможувати і як їздити!!!
Грамотєю до Наташа Показати IP 1 Червня 2018 17:54
Якщо ти працюєш на цій фірмі, в чому всі дуже сумніваються
123 Показати IP 1 Червня 2018 17:57
Бляхи-потенційна зброя в руках потенційного вбивці! Будьте обережні, бо як показує статистика вони в більшості своєі маси-неадекватні!
s до 123 Показати IP 1 Червня 2018 22:52
Статистику в студію якщо не балабол)
777 Показати IP 1 Червня 2018 20:32
Повснюю: авто на Німецьких транзитах, розмитнене!!! Хто думає що машини заїжджають з за кордону офіційно на українських номерах відразу, той лох! Водій тут явно не винен! Тримайся! За кордоном не бігають по дорозі! Не треба умнічати про "за кордон" коли там не разу не був!! Дівчина нехай видужує!!!!
Jjjjj Показати IP 2 Червня 2018 00:06
Біда батькам та й годі